logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita Ur3000. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita Ur3000.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita Ur3000 liczba opinii klientów wynosi 101, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 57, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 37, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.7.2016

Makitę UR3000 kupiłem jako następczynię zużytej AL-KO TE600 i przyznam, że jestem zadowolony. Urządzenie Makity jest proporcjonalnie lekkie i poręczne, a praktyka pokazała że 450W daje sobie radę z moimi chaszczami. Bardzo przyjemnie reguluje się długość trzonka czy styla (nie wiem jak się ta część fachowo nazywa, więc niech będzie trzonek), jest też bezpieczne włączanie. UR3000 ma regulowany uchwyt pętlowy, który jest jej zaletą i wadą jednocześnie. Zaletą jest duży zakres regulacji uchwytu na trzonku - to jest naprawdę przydatne. Natomiast wadą jest samo mocowanie uchwytu na trzonku - uchwyt zamocowany (dokręcony - moim zdaniem silnie) w dogodnym dla mnie miejscu na trzonku po godzinie koszenia powędrował do samej góry,a ja - zajęty koszeniem w trudnych miejscach - zauważyłem to dopiero, gdy musiałem chwilę odpocząć. Dlaczego uchwyt wędruje? - trzonek jest śliczny, gładki, chyba chromowany? i uchwyt ma prawo po nim jeździć. Niemniej to drobna niedogodność - UR3000 to bardzo dobra maszyna i jestem z niej zadowolony.
jeszcze

30.5.2019

Potrzebowałem podkaszarki do swojego ogrodu, do wykaszania płytkiego rowu wzdłuż ogrodzenia oraz przy pozostałych ogrodzeniach.Wybór padł na podkaszarkę Makity z uwagi na to, iż użytkuję od kilku sezonów kosiarkę tej samej firmy. Trochę poczytałem i wybrałem ten właśnie model kosy od Makity.Nie zawiodłem się, sprzęt jest bardzo dobry. Kosa jest solidnie oraz bardzo estetycznie wykonana. W tym przedziale cenowym rewelacja.Do domowego użytku sprzęt jest godny polecenia. Prędkość na biegu jałowym 9000 obr/min.Podkaszarka jest stosunkowo lekka, poręczna, ergonomicznie zaprojektowana, moc jest wystarczająca, łatwo się ją czyści.W zestawie z podkaszarką otrzymałem pas barkowy oraz okulary ochronne,osłonę głowicy żyłkowej, szpula z żyłką tnącą była już zainstalowana.Niektórzy mówią, że sprzęt mały ale wariat. Prawda. :-)
jeszcze

11.2.2017

Właśnie zabrałem się do przedwiosennego czyszczenia sprzętu i przyszła pora na domknięcie mojej opinii, otwartej świeżo po zakupie sprzętu. Po niemal całym sezonie użytkowania tej Makity nie znalazłem żadnych nowych, wartych omówienia problemów z kosiarką. Rozbiera się do czyszczenia dobrze, samo czyszczenie nie jest kłopotliwsze niż moich poprzednich urządzeń, składanie po czyszczeniu również. Pozostaje więc tylko uciążliwość związana z opisanym wcześniej zsuwaniem się ruchomej rączki kosiarki - w trakcie eksploatacji nic się nie "dotarło" ani nie poprawiło. Nie jest to jednak istotny kłopot, więc w sumie - ta Makita to dobra podkaszarka.

13.6.2021

Użyta zamiast kosiarki też dała radę. Jestem bardzo zadowolony.Załączony pasek odciąża i bardzo ułatwia koszenie.Przy dłuższym koszeniu czuć ciężar podkaszarki. Miłym dodatkiem jest dłuższy niż zazwyczaj czas gwarancjny producenta - do 3 lat.

27.1.2018

Makita wykonana bardzo solidnie i estetycznie. Teleskopowe ramie bardzo dobrze reguluje długość. Wymiana żyłki jest bezproblemowa. Moc zupełnie wystarczająca, nawet przy koszeniu gęstej i mokrej trawy. Użytkuję już drugi sezon i szczerze POLECAM :)

15.6.2021

Na razie sprawuję się bardzo dobrze. Przerośnięte trawy i chwasty ścina bez problemu. Spory potencjał w stosunku do mocy. Trochę niewygodna i dosyć ciężka, co przy dłuższej pracy nawet z pasem barkowym dosyć męczące.

21.4.2020

Do domowego użytkowania (trawnik przydomowy) w sam raz. Niska cena i 3 lata gwarancji po zarejestrowaniu na stronach producenta - Pamiętajcie, żeby sprzedawca przysłał kartę gwarancyjną z unikatowym numerem!

9.6.2021

do małych powierzchni idealna, lekka i uniwersalna, podkasza, podcina i pozwala na zmianę ustawień w zależności od wzrostu koszącego. Jako uzupełnienie w dużym ogrodzie do kosy spalinowej to ideał!

23.10.2021

Co prawda była użyta do ostatniego koszenia w tym roku , ale jak na razie nie mam się czego czepiać . Tak na prawdę , będę mógł powiedzieć coś konkretnego po przyszłym , całym sezonie .

15.7.2021

Dobrze wykonana, działa bez zarzutu, funkcja obrotu głowicy przy podkaszaniu traw Prz płotach i krawężnikach - rewelacja, mega przydatne. Jeden minus to obsuwanie się uchwytu na ramię.

11.6.2017

Bardzo solidne narzędzie, cena bardzo dobra. W porównaniu z innymi chinczykami wymiata. Porządny sprzet do pracy wokół domu. Drugi rok używania i tylko żyłkę uzupelniam.

7.6.2018

Podkaszarka bardzo estetyczna i stosunkowo lekka. Mam ją jeden dzień, więc trudno napisać cokolwiek o eksploatacji. Mam nadzieję, że japońska marka nie zawiedzie.

16.5.2021

Opinia po jednym użyciu - moc wystarczajaca do ogródka, żyłka na wyposażeniu dosyć szybko się zużywa ..3 lata gwarancji po zarejestrowaniu na stronie Makity

Zakupiłem Makite UR3000 do koszenia swojego małego ogródka, sprzęt jest dobrze wykonany, a sama podkaszarka poporstu rewelacyjna, niezły z niej urwisek :)

14.9.2018

Mały ale wariat tak w skrócie. Daje radę nie tylko z małą ***** ale i że sporym chaszcza mi. Także mocy na pewno nie braknie , prędzej żyłka padnie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności