logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Malplay Mikrofon Karaoke Z Nagrywaniem 216162. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Malplay Mikrofon Karaoke Z Nagrywaniem 216162.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Malplay Mikrofon Karaoke Z Nagrywaniem 216162 liczba opinii klientów wynosi 62, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 62, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.10.2021

Dziecko zainteresowane lubi sobie grać i wciskać zwierzątka. Jednakże głośnik jest tylko działający z jednej strony i to bardzo głośny. Jest ustawienie głośności jednak trzeba po każdym wciśnięciu np innego zwierzątka zmniejszać głośność. I dzwięki np ptaszka albo konia są tak świszczące ze szybko zmniejszamy głośność i czasami trzeba przykryć głośnik by było ciszej. Trochę to irytuje. Pozatym parę razy upadło pianinko na podłogę i narazie nic mu się nie stało także jakoś wykonania materialu jest ok. Grunt że dzieci zadowolone i bawią się nim często.

29.11.2019

Pianinko jest rewelacyjne. Synio jest zadowolony. Posiada regulacje glosnosci duzo melodyjek. Super zakup.juz nie wspomne ze cena przystepna...40 zl smart bez kombinacji typu 39.99 zl i trzeba kombinowac by nie placic za przesylke i dobierac cos za grosz....polecam

11.7.2019

Opcja cichszego grania jest i tak dość głośna. Dzwięki naśladujące zwierzęta połączone są z melodią, trzeba nacisnąć jakiś klawisz po kwakaniu kaczki (przykładowo), jeśli nie chce się słuchać melodyjki po nim. Do zabawy dla malucha sprzęt jest wspaniały

2.10.2021

Pianinko jest bardzo fajne. Ładne melodie, dużo propozycji piosenek. Tylko trafił mi się egzemplarz gdzie jeden klawisz w ogóle nie działa a drugi trzeba przycisnąć pod odpowiednim kątem, żeby zagrał.

29.6.2022

Bardzo ładne organki, żywe kolory, wszystko sprawnie funkcjonuje. Szkoda tylko, że opcja nagrywania działa jedynie na klawiszach pianina, a na rytmy i inne opcje już nie. Pewnie stąd dość niska cena.

14.5.2019

Bardzo fajne pianinko posiada odgłosy zwierząt , melodie, możliwość grania i zapisywania granych utworów. Wykonanie bez zastrzeżeń dodatkowym plusem jest możliwość regulacji głośności.

9.2.2022

Super zabawka, dobrze wykonana, można grać jedynie pojedyncze dźwięki, bez akordów, rzeczywiście głośna, ale można zakleić dziurki maskownicy głośnika i jest OK :)

22.6.2019

To już nasze drugie takie samo pianinko, wcześniej miało takie starsze dziecko. Bardzo fajna zabawka, nie irytuje jak większość grających zabawek :)

14.7.2019

Organki całkiem wytrzymałe, bo już klika razy spadły na podłogę. Można regulować głośność, kilka gotowych melodyjek. Organki spełniają oczekiwanie.

9.4.2019

Pianinko zrobiło furorę na urodzinach chrześniaczki. Pięknie gra, a duża liczba klawiszy pozwala na zagranie bardziej sensownych utworów :)

11.7.2022

Trochę głośna, ale działa bez zarzutu - ma mnóstwo dźwięków i piosenek, jest łatwe w obsłudze przez dziecko.

4.8.2020

Za mały zakres regulacji głośności i często same się rozgłaszają ale ogólnie oki dzieciak zadowolony

1.2.2021

Dziecku się podoba, dźwięk "zdrowy", nie plastikowy, a plastiki odporne na rzuty na panele, dywan.

7.4.2019

Świetna zabawka dla maluszków. Dziecko zadowolone, jakościowo też ok. Cena naprawdę przystępna.

18.4.2022

Super, sluzy naprawdę dlugo. Jeden przycisk jest wklęsły co utrudnia uzytkowanie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności