logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Maono AU-400. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Maono AU-400.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Maono AU-400 liczba opinii klientów wynosi 96, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 43, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.8.2021

Zamówiłem ponownie taki sam mikrofon bo kiedyś już taki kupowałem i jest on świetny.Oczywiście za takie pieniądze trudno oczekiwać doskonałości i ten mikrofon ma swoje wady jakby bardzo cienki kabelek i jego mocowanie do mikrofonu (poprzedni się zepsuł od gwałtownego wstawania - kabel poprostu się wyrwał z mikrofonu), ale to bardziej info niż wada: nie zapominać odpinać mikrofon od koszuli przy wtawaniu.Plusem jest naprawdę znakomita dla takiego malucha jakość dźwięku, dlugi kabel i przejściówka 4 pin na 3 pin (do wejścia na mikrofon z tyłu płyty głównej).Ogólnie to jest naprawdę dobry mikrofon który nie tylko wart swojej ceny,a nawet jest lepszy od niektórych droższych opcji.Wystarczy go tylko dobrze wyregulować w ustawieniach Windows czy używanego programu i będzie sprawował się idealnie
jeszcze

29.12.2020

produkt zgodny z opisem. Myślę, że mikrofon idealny do amatorskich nagrań video (za pośrednictwem smartfona). W niektórych telefonach należy w opcjach zaznaczyć możliwość rejestrowania dźwięku zewnętrznym dodatkiem (jak mikrofon) - ja tak miałem w telefonie Oppo Reno 3, natomiast w iPhone SE rejestrowało dźwięk automatycznie (bez zmiany ustawień). Mikrofon poprawia też jakość nagrań audio (dyktafonem). Jakoś nagrywanego dźwięku z użyciem mikrofonu znacząco lepsza niż tym wbudowanym w telefon.

25.10.2021

Po przypięciu mikrofonu do ubrania jakość pogarsza się, słychać szumy, dopiero gdy trzymam go w dłoni jakość lepsza. Więc to dość utrudnia nagrywanie. Ponadto mikrofon nie działa po podłączeniu do telefonu, tylko z lustrzanką.. Jednak w stosunku do niskiej ceny jakość generalnie okej.

23.5.2020

Konieczny jest adapter TRRS na TRS ( 4 pin na 3 pin) aby ten mikrofon działał z PC lub laptopem (także z wejściami Combo 4 PIN). Szkoda, że nigdzie nie ma tej informacji. Niektóre zestawy mają taką przejściówkę, większość niestety nie.

6.9.2020

Mocowanie mikrofonu do klipsa który się przypina do "krawata" odbywa się na słowo honoru, ponieważ mikrofon utrzymuje się w nim grawitacyjnie. Po delikatnym podniesieniu mikrofonu za gąbkę zapinka zostaje na "krawacie"

28.12.2021

Bardzo dobra czułość. Poziom szumów tak naprawdę zależny od urządzenia do jakiego podłączony jest mikrofon oraz o ile chcemy wzmocnić np nagranie. Nadaje się do rejestracji mowy, muzyki np w plenerze już nie bardzo.

7.2.2021

Kabel mógłby być trochę grubszy (solidniejszy), i jeszcze jedna żabka do przypięcia kabla, żeby się nie plątał. Ale w tedy pewnie mikrofon nie kosztowałby 40 zł. tylko więcej. Dźwięk super.

7.10.2020

Mikrofon działa tylko z telefonem. Po podłączeniu do laptopa nie działa, mimo tego że system go wykrywa i wszystkie ustawienia są ok. Może z najnowszymi urządzeniami by działał...

8.12.2020

Wszystko śmiga elegancko nie musialem nic dokupowywać w srodku jest przejsciowka ktora byla mi potrzebna aby działało na kompie i telefonie, mikrofon elegancki bez zarzutów.

5.5.2021

Bardzo fajny mikrofon, jakość dźwięku dobra. Kompaktowy rozmiar i wygoda są bardzo opłacalne w tej cenie, ba nawet mikrofony do 200zl są przez niego miażdżone.

17.4.2021

Bardzo dobra jakość, niestety do Gopro 4 trzeba dodatkowo zastosować załączona przejściówkę na 3pin. a dodatkowa złączka jest kłopotliwa przy montażu w kasku.

16.2.2021

Długość przewodu to 2m. Mikrofon ma fajne etui w postać saszetki zaciskanej sznurkiem. Dołączony jest też adapter jack. Nie ma lepszej opcji w tej cenie.

23.12.2020

Bardzo poręczny mikrofon, bardzo czysto ściąga dźwięki i bardzo czuły. Małe mieszkanie, a ściąga dźwięk z drugiego pokoju i to wyraźnie :))))

30.3.2022

Dobrej jakości mikrofon krawatowy. W zestawie łącznik kanałów potrzebny w niektórych urządzeniach. Bez tego mikrofon może być zbyt cichy.

27.11.2020

W niektórych komputerach z wejściem COMBO potrzebna jest przejściówka TRRS / TRS, która jest dołączona do mikrofonu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności