logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Maono AU-GM31. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Maono AU-GM31.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Maono AU-GM31 liczba opinii klientów wynosi 37, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.2.2021

Ode mnie 4,5/5, zdaję sobie sprawę, że dużo innych osób stwierdziłaby zapewne, że ta ocena jest znacznie przesadzona, bo na pewno inny sprzęt w tym zakresie ma lepszą jakość nagrywania, parametrów etc., ja jednak nie mam jak tego porównać, bo nie posiadam owego sprzętu. Mikrofon stosunkowo stabilny, nie przechyla się, nie spada, średnio przesuwalny na biurku. Ramię grube, dobra ruchomość. Zaletą jak dla mnie jest przycisk do wyciszania/odciszania mikrofonu ze wskaźnikiem LED(czerwony-cyan), mozliwość podkręcania głośności nagrywania. RGB Led można wyłączyć/włączyć przyciskiem, w zależności czy ktoś lubi odrobinę tęczy czy nie :D. Trzeba pamiętać,że zarówno RGB jak i wskaźnik samego mikrofonu pozostają włączone przy wyłączonym komputerze(co mogłoby komuś utrudniać życie w nocy-aczkolwiek czerwony kolor nie jest jakiś drastyczny dla oczu jak stoi np. na biurku nad poziomem wzroku-ja praktycznie nie zwracam na to uwagi). Kabel stosunkowo długi, gruby, wystarczająco elastyczny. Problemów z ogarnięciem mikrofonu przez system nie było. Trzeba pamiętać, że po podłączeniu może być potrzeba przestawienia w sterownikach/systemie przez co jest odtwarzany dźwięk i nagrywanie bo sam mikrofon ma "własną" kartę dźwiękową i potrafi automatycznie się "nadpisać" w opcjach przy jego podłączaniu. Nie wiem czy jest możliwość zaprogramowania RGB, domyślnie przy włączonym jest po prostu efekt tęczy. Na pewno jest różnica w jakości nagrywania(na plus oczywiście) pomiędzy nim a wbudowanym mikro w laptopach czy mikrofonach stojących za np. 15zł. Co do konkretniejszych testów i jakości wypowiedzieć się nie mogę bo się na tym stosunkowo nie znam. Mnie głównie przyciągnął jego ciekawy, nietypowy wygląd i styl Goose-neck(RGB to również dodatkowy mały bonusik :D).
jeszcze

26.11.2020

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Na razie głównie używają dzieci, ale jakość dźwięku zdecydowanie się poprawiła. Wygodna obsługa poziomu dźwięku słuchawek, bezproblemowo łączy się jako domyślny w aplikacjach do konferencji/nauki, widoczne, ale nie rażące podświetlenie i wiesz, kiedy jesteś wyciszony (jedyny minus, że nie odznacza się to wówczas w aplikacji, więc wygląda, jakbyś miał włączony mikrofon, a zatem i tak mogą prosić o jego wyłączenie). Mam wrażenie, że też dobrze (jak na moje potrzeby) selekcjonuje dźwięk, czyli zbiera to, co się mówi wprost do mikrofonu, ale słabo słychać dźwięki z tła. Wyglądem może nie powala, ale rekompensuje jakością. Kabel USB w grubym oplocie,chyba nie zniszczy się zbyt prędko. Dla mnie, gdyby był to produkt podłączany przez bluetooth, to byłby mikrofon idealny (do rozmów).
jeszcze

17.6.2020

Rewelacyjny sprzęt, bardzo dobra jakość nagrywania w porównaniu do ceny. Znajomi od razu usłyszeli różnicę przy rozmowach online. Gdyby się bardzo na siłę czepiać, to przycisk mute ma głośny klik, ale to drobiazg. Za to pokrętło do regulacji głośności nagrywania to rewelacja. Nikt już nie będzie mówił na konferencji, że jestem za głośno albo za cicho. Genialne.

24.1.2022

Kupiony w promocji latem 2021 za 40zł. Dobrze działa jako mikrofon dla gracza i po to został kupiony. Zastąpił model nie-usb od Maono, który bez zasilania fantomowego w ogóle sobie nie radził (działał bardzo cicho i szumiał). Uważam, że dla graczy jest to znakomite i tanie rozwiązanie.

6.1.2021

Zachowuję się jak typowy mikrofon bardzo lubi jak się do niego mowi i od czasu do czasu jak się go pogłaska albo pochwali wyśmienicie sprawia się jako zwierzątko domowe z chęcią kupił bym kolejnego ale budżet narazie mi na to nie pozwala

20.5.2021

Mikrofon dziala bardzo dobze. Jedyny minut to świecąca się lampka nawet po wyłaczeniu komputera. Podswietlenia boczne mikrofonu mozna wylaczyc lecz podswietlenie wylacznika mikrofonu nie.

16.2.2021

Świetna jakość dźwięku. Głos jest naturalny, bez podbarwień. Bardzo przydatne gniazdo słuchawek z regulacją głośności.

23.2.2021

Bardzo ładny mikrofon dźwięk też super przydatne jest to że można go wyłączyć przyciskiem oraz pokrętło głośności

19.5.2021

Bardzo wygodny i solidny produkt. Ładnie prezentuje się na biurku zdecydowanie mogę polecić.

7.2.2021

Bardzo dobra jakość produktu w stosunki do ceny. Jakość nagrywanego dźwięku bardzo dobra.

10.5.2020

Bardzo dobry mikrofon. Super wykonany i ładny. RGB też robi robotę w nocy. Zero szumów.

25.2.2022

działa bez zarzutu, nie jest to jakość studyjna, ale do komunikacji wystarczy.

20.8.2020

Bardzo fajny mikrofon. Wbrew pozorom jest niewielki ale bardzo mocny. Polecam

21.3.2021

Sprawdza się świetnie, super czułość, z czystym sumieniem polecam.

28.11.2020

Bardzo dobrze zbiera głos, świetny wygląd i efekty podświetlenia.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności