logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Medivon Mata masująca CF-2507-PK. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Medivon Mata masująca CF-2507-PK.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Medivon Mata masująca CF-2507-PK liczba opinii klientów wynosi 21, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.12.2018

Mata wspaniałe relaksuje od paru dni mnie i żonę. Wygodny ergonomiczny i ładny pilot, kształt i podświetlenie na niebiesko to dodatkowa zaleta dla estetyków w przeciwieństwie do tych "medycznie" wygladajacych. Dodatkowa zaleta prócz shiatsu jest rolowanie no i kiedy kule świeca się na czerwono to nie jest to tylko światełko na prawdę grzeją co wpływa dodatkowo na przyjemność i efektywność z masaży no a wisienką na torcie jest możliwość podłączenia maty w aucie na długie trasy bajka.Gorąco polecam szczególnie w tej cenie.
jeszcze

26.10.2017

Polecam każdej osobie która ma bóle kręgosłupa spowodowane długa pracą przy komputerze. Naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze, teraz nie wyobrażam sobie długiej pracy bez zdrowotnego masażu moich pleców.

22.10.2017

Mata bardzo szybko rozluźnia spięte i zmęczone mięśnie. Pilot do sterowania maty doskonale się sprawdza. Mata wykonana jest z wysokojakościowego materiału, który bardzo łatwo się czyści. Polecam!!!

28.10.2017

Mata działa bez zarzutu nawet przy codziennym stosowaniu. Jest bardzo przydatna dla osób które spędzają dużo czasu przy komputerze. Pilota jest łatwy w obsłudze. Polecam

31.10.2017

Mata znakomicie nadaję się dla osób które po powrocie z pracy chcą zapewnić sobie trochę relaksu i pomasować swoje przeciążone plecy. Polecam zakup

3.1.2019

Jestem bardzo zadowolona z maty. Sprawdza się zarówno do masażu relaksacyjnego jak i w przypadku bólu pleców. Jest ładna i wygodna.

7.12.2017

Wykonana z wysokiej jakości materiału, który swoją droga jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Chętnie używam tego masażera.

6.9.2018

Bardzo dobry produkt spełniający swoją rolę dobry stosunek ceny do jakości mozna śmiało polecić ten produkt każdemu do zakupu.

15.1.2019

Dzięki tej macie ból pleców ustał a praca siedząca stała się dużo przyjemniejsza. Jest wygodna i bardzo fajnie masuje.

20.12.2017

Dodałam tylko jedną wadę i jest nia wysoka cena. Gdyby nie to masażer byłby idealny . Jest skuteczny i odpręża.
Warunki usługiPolityka prywatności