logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Meridian Herbata Puerh Czerwona Prasowana W Kostkach 125G. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Meridian Herbata Puerh Czerwona Prasowana W Kostkach 125G.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Meridian Herbata Puerh Czerwona Prasowana W Kostkach 125G liczba opinii klientów wynosi 222, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 66, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 156, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.12.2013

Bardzo dobra herbata o klasycznym smaku Pu-erh. Parzenie jej zgodnie z opisem nie powoduje utraty walorów smakowych, w związku z czym herbata jest niezwykle wydajna. Jestem zwolenniczką herbat czerwonych i tak tez i po tej czuję się bardzo dobrze. Organizm jest wyraźnie oczyszczony, znikają problemy gastryczne. Herbata jak każdy inny środek leczniczy medycyny naturalnej wymaga czasu i systematyczności, stąd zachęcam do zakupu a na pewno będą pozytywne efekty.

26.11.2020

Jeśli ktoś lubi herbatę pu-erh, nie będzie zawiedziony. Pu-erh liściasta, jest moim zdaniem lepszym wyborem, niż większość dostępnych w sklepach herbat sypanych tego typu, zwłaszcza z dodatkami smakowymi. Nie jest to oczywiście najwyższa półka, jednak balans jakości do ceny jest znakomity

18.2.2019

Nie wszystkim może smakować ta prasowana herbata,ale dla mnie osobiście jest b,dobra,dobrze działa mi na żołądek i wypróżnianie.Piję już ją z kilka lat,chociaż smak ma paskudny (zdanie moich dzieci i męża) to ja osobiście zawsze do niej wracam.

7.2.2020

Dobry Pu-Erh liściasty sypany, faktycznie Pakowany w Chinach ma Chińskie znaczki bardzo ładnie graficznie wykonane opakowanie a to wszystko się chwali bo mamy pewność że herbata jest prosto od producenta z Chin i to jest Super Polecam.

6.9.2015

Dobry mocny smak. Skuteczność - oczyszcza chociaż piję bardziej dla przyjemności przez co też nieregularnie. Cena ok 15zł (Apteka Gemini) nie jest wysoka przy takiej wydajności - jedną kostkę można śmiało zaparzyć 2 razy.

24.3.2018

Mocno pobudza, bardziej niż kawa. Dobra w smaku, nie sieje tak spustoszenia w przewodzie pokarmowym co zielona (jej mogę wypić tylko 1 filiżankę, czerwonej kilka). Dużo jest kostek herbaty w opakowaniu, wydajna, mocna.

18.11.2018

Polecam, lubię ten smak. Jakiś czas była wycofana że sprzedaży i bardzo nad tym ubolewam, ale już jest :) fajnie że znowu mogę ją pić. Bardzo odpowiada mi jej forma w kostkach i możliwośc zaparzania kilka krotnie.

1.7.2016

Bardzo dobry smak. Lekko podudza-nie polecam na popołudnie, jeśli ktoś ma kłopoty ze spaniem. W opisie jest informacja, że można parzyć ponownie_ja spróbowałam i nawet do 4 zaparzeń jest świetny smak.

17.7.2016

Herbatka YUNNAN PU-ERH czerwona prasowana, zaletą jest to że jest w prasowanych kostkach które można zaparzać kilkakrotnie. rewelacyjnie oczyszcza organizm i daje lekkość. Przyjmeny smak i zapach.

18.7.2016

Herbata jest super - to, ze jest w sprasowanych kostkach, które "otwierają się" we wrzącej wodzie w filiżance dodaje im aromatu i smaku - herbata jest wyborna!

1.12.2018

Herbata jak zawsze wspaniała. Bardzo wydajna jak ktoś lubi mniej aromatyczne -można z kostki zrobić co najmniej 4 . Ja uwielbiam mocną -czerwoną, Polecam

10.6.2014

Oryginalny smak, choć nie każdy go lubi. Można zaparzać kilkakrotnie i nie traci swoich walorów. Gorąco polecam smakoszom czerwonej herbaty.

30.10.2018

Bardzo dobry produkt, posiada wszystkie cechy dobrej czerwonej herbaty, włączając specyficzny zapach. Polecam dla dbających o figurę!

11.6.2014

Piję ekspresową, bo nie chcę mi się jej parzyć ;) Leniwa jestem. Herbata z Panaceum jest najlepszą czerwoną herbatą, jaką piłam.

8.7.2014

Bardzo dobra herbata, nie wiem, czy odchudza, ale według mnie jest lepsza smakowo od herbat "tradycyjnych".

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności