logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Comfort 4500 (4FD-00002). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Comfort 4500 (4FD-00002).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Comfort 4500 (4FD-00002) liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.1.2015

Miałem różne myszy. Ta okazała się wielką porażką. Gumowe wykończenie jest podatne na temperaturę dłoni przez co staje się miękkie i wytwarza wtedy bardzo nieprzyjemny zapach pozostający na skórze dłoni. Gumka na rolce odpadła całkowicie po czterech miesiącach użytkowania przez co myszka nie nadaje się praktycznie do dalszego użytku.

11.1.2017

mam myszkę od miesiąca - przyciski działają bardzo ciężko, co jest niewygodne i męczące. Największy problem jest z środkowym przyciskiem myszy - trzeba użyć siły żeby go wcisnąć i do tego działa z wyczuwalnym opóźnieniem. Nie polecam, jest niewygodna i z pewnością nie warta swojej ceny!
Warunki usługiPolityka prywatności