logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Modern Mobile Mouse Czarna (KTF00006). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Modern Mobile Mouse Czarna (KTF00006).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Modern Mobile Mouse Czarna (KTF00006) liczba opinii klientów wynosi 61, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 35, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.12.2021

Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem jak przyjemnie się tej myszki używa mimo płaskiego kształtu. Przyciski chodzą trochę twardo, ale satysfakcjonująco, precyzja jest duża, łączy się przez bluetooth i robi to bardzo szybko. Na plus też to, że myszka zasilana jest bateriami, a nie wbudowanym akumulatorkiem. Na uwagę zasługuje też bardzo dobra jakość wykonania, wszystko jej dobrze spasowane i z dobrej jakości materiałów. Szkoda, że nie ma wersji z dwoma przyciskami pod kciukiem, tego trochę brakuje i dlatego nie ma 6 gwiazdek.

3.4.2020

+ myszka działa na bluetooth + nie ma potrzeby montowania dodatkowego adapter+ zyskujemy wolne usb+ fajny design, bardzo elegancka myszka"-" podczas przełączania się między różnymi systemami operacyjnymi trzeba wyłączyć i załączyć myszkę jeszcze raz"-" podczas dłuższej pracy na komputerze, gdzie przez długi czas używamy tylko klawiatury to wznowienie myszki wygląda różnie - nie raz i nie dwa musiałem usuwać i dodawać urządzenie na nowo w menadżerze bluetooth bo "nie odpowiadało"

26.11.2021

Bardzo fajna myszka, dobra jakość wykonania, oraz wygląd. Na duży plus, że dobrze się paruje oraz współpracuje z Macbookiem, pokazując na nim nawet stan baterii. Przyciski mają odpowiedni skok, rolka pracuje z dobrym oporem, nie ślizga się. Niestety design wyklucza dobre właściwości ergonomiczne, w związku z czym mysz nie każdemu będzie odpowiadała na dłuższy czas, jednak po kilku dniach użytkowania, produkt zdecydowanie na +.

14.4.2021

Użwyam tej myszki już ponad dwa lata. Estetycznie wygląda, Do pracy jest wystarczjąca, do gier raczej bym odradzał. Ze względu na rozmiar świetnie nadaje się do transportu. Mój egzemplarz miał problem z lewym przyciskiem po niecałych dwóch latach użytkowania. Tutaj błyskawicznie zadziałała gwarancja Microsoftu, gdzie wyminili myszkę na nową.

25.2.2022

Mysz kupiłem ze względu na jej dwie cechy:1) jest odpowiednio płaska, żeby nie wypychać teczki, ale mimo to dalej dobrze leży w dłoni i 2) nie zajmuje portu USB żaden adapter - nie zajmuje i adapter nie zawadza przy wsadzaniu komputera do teczki.I w tym się sprawdza.

4.7.2022

Po 1,5 roku używania do pracy biurowej śmiało mogę powiedzieć, że sprawdza się bardzo dobrze. Sensor dobrze działa na biurku, czy stole, bez podkładki, przyciski i rolka mają przyjemna pracę. Do tej pory poszły 2 komplety baterii, a mysz działa bezproblemowo.

1.2.2022

Lekka, precyzyjna myszka na BT. Pod W 10 i W11 działa bez najmniejszych problemów. Raz sparowana działa stabilnie i pewnie. Jakość i wykonanie nie pozostawiają niedomówień. Może nie jest to myszka highend ale warta pieniędzy na nią wydanych.

26.5.2022

Działa ok. Tylko ta płaskość to wymysł szaleńca. Nie nadaje się do dłuższego użytku. Źle trzyma się w dłoni i dłoń boli. Mam starą mysz Małomiękkiego, tylko nie bluetooth, lecz jest dopasowana do dłoni. To, to żart. Ergonomii brak.

6.1.2020

Wszystko super, parowanie Swift Pair pod Windowsem. Dosyc niski profil, porownywalne do Apple Magic Mouse, tylko z fizycznym pokretlem. Do gier slabo, do pracy itp jest ok

11.5.2022

Design super, jakość wykonania bardzo dobra. Natomiast przyciski jak dla mnie działają za twardo w porównaniu do np. Microsoft Sculpt Mobile Mouse, którą też posiadam.

9.1.2022

Jestem bardzo zadowolony, działa bez zarzutu i jest wygodna. Wprawdzie nie używam jej całymi dniami, ale na godzinę czy dwie dziennie to nie ma się czego przyczepić.

19.1.2022

Dość płaska mysza. Fajna do wrzucenia w torbę laptopa, ale przy dużej dłoni trzeba się przyzwyczaić. Osłona baterii trzyma się na magnesie - raczej solidnie.

16.9.2020

Po roku niestety lewy guzik zaczął słabiej reagować na kliknięcia, trzeba mocnieć przydusić ... zaczyna być uciążliwe;/ natomiast przez pierwszy rok wypasik

13.11.2019

Korekta powyższego komentarza, mysz rozłączała się z winy ustawień w laptopie. Działa bez zarzutów, na każdej powierzchni, polecam

28.12.2020

Bardzo fajna myszka, wykonana z dobrego materiału, niebywałą zaletą jest łączność bluetooth, przez co nie zajmuje miejsca usb

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności