logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MICROSOFT Value Mouse Czarny (RJN00003). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MICROSOFT Value Mouse Czarny (RJN00003).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MICROSOFT Value Mouse Czarny (RJN00003) liczba opinii klientów wynosi 63, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 34, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.12.2020

Myszkę Microsoft kupiłem ze względu na to, że w nowym komputerze jest tylko wejście HDMI typu C, którego nie obsługiwała stara mysz. Myszka spełniła wszystkie moje oczekiwania. Jest lekka, wygodnie układa się w dłoni i bez żadnych awarii łączy się z komputerem za pośrednictwem technologii Bluetooth. Działa szybko i nie zawiesza się. Bardzo ułatwiła mi pracę, którą zajmuje się w domu, by sobie dorobić. Co ważne myszka bez problemu działa bez żadnych podkładek i można jej używać nawet na oparciu fotela, podłodze czy na przysłowiowym kolanie. Zdecydowałem się na klasyczny czarny kolor, by nie było widać na niej zarysowań czy kurzu.Polecam wszystkim zarówno do użytku domowego jak i do pracy biurowej.
jeszcze

26.10.2021

Klawisze strasznie głośne, rolka czuć opór przy przewijaniu, klawisz w scrollu bardzo cichy. Bardzo czuły sensor, kursor lata po ekranie zanim jeszcze dotknę myszą do blatu i to na minus. Wykonanie wydaje się solidne na pierwszy rzut oka. Jak na mysz Bluetooth za 69zł to bardzo dobry wybór i w tej cenie nic lepszego bezprzewodowego bez donge USB się nie znajdzie.

28.8.2020

Lekka, świetnie wykonana, bez problemu działa na większości powierzchni w pokoju, duży zasięg, bateria w zestawie, wystarczy 5 sekund, żeby zacząć korzystać i kolor dokładnie taki jak na zdjęciu.Jak zwykle peryferia od Microsoft sprawujące się i wyglądają świetnie ?

22.4.2021

Tania, zgrabnie zapakowana w kartonowe pudełko. Dla niektórych problemem może być czas wybudzania z uśpienia (do sekundy). Ciekaw jestem żywotności scrolla. Od lat nie miałem myszki z fizycznym ze względu na szybkie zużycie tej części w poprzednich myszach.

25.9.2020

Niby zwykła mysz. A ile nerw może napsuć?!?! Przeszedłem prze dwie inne, rozłączały się, rysowały włącznikiem blat, działały nieprecyzyjnie. Owszem, były tańsze ale i ta nie jest droga a ma najważniejszą zaletę: działa i to bezproblemowo. Polecam

22.7.2021

Działa to najważniejsze. Ergonomiczna, nie zajmuje portu USB. Mam nadzieję, że pociągnie dłużej niż konkurencyjnej firmy na L, która to padła po 2 latach. Kupiłem w promocji dużo taniej niż normalnie w ofercie. Za te pieniądze było warto.

25.8.2020

Świetna i kompaktowa mysz. Bardzo wygodnie leży w dłoni. Szybka i bezproblemowa łączność z komputerem. Dzięki interfejsowi Bluetooth zyskujemy wolny port usb na inne urządzenia. Uważam, że jest to najlepsza mysz w tej cenie.

2.12.2021

Simple and convenient.What impressed the most is a connection speed, you don't even have to establish it in windows. After you remove the battery fuse a windows 10 asks you if you want to connect it. Really nice feature.

1.5.2021

Piękna myszka kupiona dla żony. Nie ma nie wiadomo jakich bajerów, ale co ma robić dobrze to robi. No i łączy się przez Bluetooth a nie za pomocą radiowego dongla, na czym mi zależało.

20.12.2020

Myszka jest dobra poza tym że jeśli mamy dwa systemy operacyjne obok siebie zainstalowane to przy przejściu z jednego systemu operacyjnego na drugi trzeba sparować myszkę od nowa

18.4.2022

Myszka działa jak należy, szybko się łączy z urządzeniem, działa na wielu powierzchniach i do tego jest w ładnych kolorach. Jak najbardziej polecam tą myszkę.

28.12.2021

Super szybka , mała,zwinna nie gubi połączenia, dobry zasięg. Szczegóły odnośnie baterii jeszcze nie wiem użytkuję dopiero od dwóch miesięcy. Polecam

28.1.2022

Spełnia oczekiwania. Znakomita do prac biurowych. Dzięki łączności bluetooth nie wymaga dodatkowych odbiorników blokujących gniazdo USB.

16.3.2021

Zgrabna, ergonomiczna, oferuje dobre połączenie przez Bluetooth (i nie potrzebuje przy tym żadnych nadajników/odbiorników USB).

21.5.2022

Świetna myszka do pracy biurowej w niskiej cenie. Gdyby wciskanie przycisków było cichsze, to byłaby idealna.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności