logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MODECOM MC-5008 Czarna (KMC5008100UL). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MODECOM MC-5008 Czarna (KMC5008100UL).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MODECOM MC-5008 Czarna (KMC5008100UL) liczba opinii klientów wynosi 37, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.11.2020

Produkt ogólnie jest OK. Kupiłem jako klawiaturę dla 7-leniego syna. Osobiście używam Razera (nieco droższy, ale kupiony w promocji) i do niego mogę porównać produkt. Plastik raczej niskiej jakości. Czuć jego miękkość, przez co klawiatura wydaje się bardzo delikatna. Podświetlenie można łątwo włączyć/wyłączyć. Nie ma dedykowanego oprogramowania. Klawisze mają miękki skok (łatwo wpadają), czego osobiście nie lubię. Podświetlenie jedynie białe, ale raczej mleczne (napisy nie są równomiernie podświetlone). Nawet nazwa modecom podświetlona jest od lewej strony co daje wrażenie taniego rozwiazania. Nie podoba mi się również układ klawiszy (Home, End, PgUp, PgDown, Ins, Del) - wolę poziomy.Tu jest pionowy. Ostatnią wadą są nóżki, które podnoszą klawiaturę o może 2-3 mm. Równie dobrze mogłoby ich nie być.
jeszcze

20.11.2020

+ Bardzo dużo klawiszy multimedialnych. - Małym minusikiem jest to, że mimo podświetlenia, troche oznaczenia klawiszy w dzień i w nocy (przy włączonej lampie zewnętrznej) są nieco za ciemne, szczególnie pod kątem. Ergo podświetlenie POD klawisze mogłoby być nieco bardziej precyzyjne (bo jest nierównomierne) i jaśniejsze. Jako klawiatura do pracy i trochę do zwykłego grania jest bardzo dobra. Czepiałbym się tylko troche po macoszemu potraktowanego podświetlenia. +Jak na 60zł sprzęt sprawia wrażenie solidnego. + Klawisze są ciche poza spacją. Mają bardzo konkretny opór. Sądzę, że to zapewni konkretną responsywność na długi okres użytkowania.

8.12.2020

Na windowsie 10 od razu wczytały się sterowniki do sterowania multimediami i dźwiękiem. Klawiatura bardzo cicha, prawie niesłyszalna. Przyciski, rzecz względna, ale są dobrze wyczuwalne, a skok jest odpowiedni. Trochę przypominają te przyciski sprzed 20 lat, ale chyba taka moda wróciła. Podświetlenie dobrze widzialne w nocy, włącznie z napisami na przyciskach, a nie tylko dokoła nich. Jak komuś się nie podoba to może podświetlenie wyłączyć przyciskiem na klawiaturze. Bardzo dużym plusem jest brak RGB. Nie używałbym, więc nie widziałem potrzeby kupowania dwa razy droższej klawiatury dla tych głupich przycisków.

11.5.2021

Klasyczna klawiatura w niewysokiej cenie.Podświetlenie wszystkich klawiszy na biały kolor , co przydaje się w nocy.Można pisać be zapalonego dodatkowego oświetlenia.Przyciski dobrze spasowane. Na pewno polecę tę klawiaturę znajomym.Dziękuję.Pozdrawiam.Grzegorz.

9.5.2019

Klawiatura jako jedna z niewielu spełniała moje założenia (podświetlana białym światłem i multimedialna i bez wodotrysków bo nie jestem graczem). Na razie za krótko użytkuję aby ocena była pełna ,ale to czego oczekiwałem mam i jestem zadowolony.

20.4.2021

Bardzo wygodna klawiatura. Klawisze są miękkie i dobrze rozmieszczone a podświetlenie jest bardzo dobrze widoczne w nocy. Trzeba tylko przywyknąć bo blok Home/insert, itp. jest pionowy. Polecam.

28.12.2021

Dobra jakość handlowa co do jakości technicznej to za wcześnie ale sama marka daje gwarancję. W przeszłości używałem klawiatur tego producenta i były wytrzymałe i bezproblemowe.

11.12.2020

klawiatura w tej cenie jak najbardziej ok, przydatne są dodatkowe klawisze funkcyjne, podświetlenie mogło by bardziej podświetlać klawisze niż odstępy między nimi

5.1.2021

Miałem klawiaturę tej firmy w pracy, więc wiedziałem, że firma jest porządna. I nie zawiodłem się. Jest ok.

29.12.2020

Klawiatura rewelacyjna. Bardzo wygodna, z wieloma przyciskami funkcjonalnymi i podświetleniem. Polecam

2.6.2021

Bardzo wygodna klawiatura, przyjazne dla oczu oświetlenie z regulacją natężenia

30.11.2020

Bardzo przyjemne podświetlenie, wygodna klawiarura. Dla mnie super.

13.6.2020

Wygodna w użyciu, jednak dość szybko farba schodzi z klawiszy.

25.3.2021

Nie jest cicha, jak w opisie, a klawisze nie chodzą lekko.

15.3.2021

Wszystko czego człowiek potrzebuje do pracy w nocy ;-)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności