logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MODECOM VOLCANO MC-GK1 Czarna (K-MC-0GK1-150-U). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MODECOM VOLCANO MC-GK1 Czarna (K-MC-0GK1-150-U).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MODECOM VOLCANO MC-GK1 Czarna (K-MC-0GK1-150-U) liczba opinii klientów wynosi 9, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.12.2013

Klawiatura jest już ze mną od ok 2 miesięcy. Przez ten czas została sprawdzona między innymi przy grach takich jak Sleeping Dogs i Devil May Cry - spisuje się rewelacyjnie :)Nie mam jej totalnie nic do zarzucenia. Spodziewałem się nawet, że będzie głośniejsza (zwłaszcza spacja) jednak i tutaj jest naprawdę ok. Klawisze chodzą płynnie i nie zacinają się. Czarno-czerwony wygląd w moim przypadku to zdecydowany plusNa upartego minusem możne być brak wejścia USB, ale to jak już się czepiamy.Podsumowując - produkt godny polecania.

11.11.2014

Wygodna w użyciu, klawisze łatwo wchodzą, kabel w oplocie dzięki czemu się tak łatwo nie przecina jak przyciśniemy np. biurkiem. Jedyny minus u mnie to piszczący klawisz spacji jakby był "nienaoliwiony" ale to pewnie wada jednej sztuki. Myślę, że za tą cenę to jak najbardziej dobry wybór.

9.11.2021

Identyczną klawiaturę z tym, że ze standardowym zestawem klawiszy miałem kilka ładnych lat. Jest to mój ulubiony model klawiatury, chyba nie jest już produkowany na Polski rynek. Wada, węgierski układ klawiatury trzeba nakleić sobie naklejki. Za tę cenę to nie problem.

22.11.2015

Klawiatura MODECOM Volcano MC-GK1 (K-MC-0GK1-150-U) jest cicha, wygodna w użyciu. Cena przystępna. Syn (16 lat) używa jej do grania i sobie chwali. Polacam

5.6.2016

Początkowo nie mogłem sie na nią przestawić, ale po tygodniu stwierdzam ze korzystanie z tej klawiatury to sama przyjemność :D

23.1.2018

klawiatura jak dla mnie pierwsza klasa wysokie klawisze to co lubię nie mam przypadkowych kliknięć

26.11.2014

MODECOM KLAWIATURA VOLCANO MC-GK1 (K-MC-0GK1-150-U). Dobry stosunek ceny do jakości.

20.9.2017

bardzo dobry produkt

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności