logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MODECOM VOLCANO GMX SILENT ASSASSIN Czarna (MMCGMXSILENTASSASSIN100). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MODECOM VOLCANO GMX SILENT ASSASSIN Czarna (MMCGMXSILENTASSASSIN100).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MODECOM VOLCANO GMX SILENT ASSASSIN Czarna (MMCGMXSILENTASSASSIN100) liczba opinii klientów wynosi 173, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 115, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 39, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.12.2020

Plusy :- wygodna na średniej wielkości dłoń- Bardzo cichy i przyjemny klik, - w miarę dobre ślizgacze, - Dużo wariantów podświetlenia (jak na kalse sprzętu) - Dosyć proste i intuicyjne oprogramowanieMinusy:- R-O-L-K-A. Co by nie mówić wiele osób narzeka na skrzypiąca rolkę i.. Tak widocznie w tym modelu jest. Scrollujac do dołu ma się wrażenie że rolka albo zaraz się rozpadnie albo że w jej środku jakby o coś zahaczała czy jakby fragment odłamany w niej leciał. Bardzo nieprzyjemna dla ucha i pod dotykiem również sprawia wrażenie że się rozleci. Nie mniej działa i jakiś tam skok niby jest wyczuwalny ale daleko jej do ideału,- kabel w oplocie potężnie sztywny - bez Mouse bungee przy przesuwania myszy jeździmy również prawie całym kablem po biurku co sprawia wrażenie myszki dużo cięższej niż jest, - ustawienia dpi w zakresach konkretnych czyli 600 800 1000 1200 1500 no i wyższe. Porównuję tu np do droższych myszek jak w razer Deathadder v2 można konkretną wartość ustalić. Ogólnie godna polecenia, ma swoje mankamenty, pewno w tej cenie by się znalazło coś lepszego, nie mniej chodziło mi o myszkę z cichym klikiem i to spełnia moje oczekiwania co do cichej pracy w nocnych porach.
jeszcze

11.6.2019

Zalety: CICHY CLICK, dobry scroll!!! Myszka jest genialna i pomijam aspekt RGB, który jest mocno subiektywny jednym się podoba innym mniej. Stosunek ceny do jakości w odniesieniu do rozmiaru i możliwości właściwie bezkonkurencyjny.Jako, że zawsze jestem przeciwny zbędnej "choince" i podszedłem mocno sceptycznie do podświetlenia LED w gryzoniu to w tym produkcie jest on bardzo dobrze wpasowany w jego stylistykę.Wszystko jest modowane, można ustawić mnóstwo kombinacji podświetlania, dla leniwych dużo predefiniowanych ustawień, które są zrobione z głową i przemyślane.Dużo ustawień DPI, każdy z nich można dostosować pod siebie.Bardzo dobry soft do myszki! Mysz pamięta ustawienia,nic się nie resetuje nawet po odcięciu zasilania, a z takimi opiniami się spotkałem.Do zalet zdecydowanie rozmiar. Jest to bardzo dojrzały gryzoń, mysz jest długa ale wygodna nie ma nic wspólnego z zabawkami do laptopów.Wada: zdecydowanie kabel który jest w oplocie mógłby być bardziej giętki. Jest bardzo sztywny, używanie "bungie" może nawet przeszkadzać, lepiej zostawić przewód samemu sobie z naddatkiem.
jeszcze

23.2.2019

Bardzo długo szukałem myszki, która miałaby normalny rozmiar oraz cichy klik. 6 przycisków, które można zaaranżować wg własnych upodobań i co ważne, wszystkie są ciche, łącznie z przyciskiem scrolla i bocznymi. Dzięki oprogramowaniu można ustawić makra oraz zmienić podświetlenie gryzonia. Paleta barw nieograniczona. Pooling rate: możliwość ustawienia 125-250-500-1000 Hz.<br>DPI: 600 - 800 - (...) - 6000 -6200. Dużo opcji. Do każdego dpi można ustawić odpowiedni kolor przy przełączaniu np. przy zmianie na 1800 dpi mysz miga przez chwilę na czerwono, na 3000 dpi na niebiesko itd. Ogólnie dla mnie mysz bez wad! Polecam.

2.5.2021

Ciche przyciski. Obrotowa rolka hałasuje jak w normalnej myszce (dla porównania w normalnej myszce RedDragon rolka jest bardziej cicha). Plusem jest program do konfiguracji myszki - do pobrania ze strony producenta (brak sterowników w opakowaniu).Myszka bardzo mocno świeci. Nie wyłącza podświetlenia nawet po wyłączeniu komputera. Co w moim przypadku jest minusem - szczególnie w nocy. Musiałem w BIOS zdefiniować, że portu USB maja odcinać zasilanie po wyłączeniu komputera. Dopiero wtedy wygasa. Dla porównania, moja podświetlana klawiatura wygasała bez ingerencji w BIOS.

11.4.2020

Myszka super, ciche przyciski czyli o takie jakie mi chodziło, szkoda tylko, ze nie da się całkowicie wyłączyć oświetlenia RGB w oprogramowaniu myszki ale do przeżycia. Aczkolwiek po pewnym czasie lewy przycisk nie reagował na lekkie kliknięcia tylko trzeba było mocniej nacisnąć aby zareagowała. Czasami miewa double clicki ale to już rzadkość. Polecam

21.7.2020

Faktycznie cicha, ale lewy klik przestaje być wciśnięty zanim jeszcze fizycznie "odkliknie". Czyli np. przenosząc folder po pulpicie z lekko wciśniętym przyciskiem, folder można zgubić w połowie drogi, kiedy guzik jeszcze jest teoretycznie przyciskany. Mocniejsze przyciskanie eliminuje problem, ale przecież nie o to chodzi. Może wadliwy egzemplarz.

6.4.2020

Myszka nie hałasuje klikaniem a przecież o to chodzi, aby unikać zbędnego hałasu... Pięknie kolorowo świeci w RGB z możliwością ustawienia kolorów poprzez aplikację.jedyny minus to to, że nie umiem ustawić, aby przy wyłączonym komputerze gasły ledy w niej tylko świeci całą noc i muszę wyłączać zasilacz na noc

12.1.2022

Bardzo przyjemna myszka i przede wszystkim bardzo cicha, nie spodziewałam się, że za taką cenę będę miała myszkę, której w zasadzie nie słychać. Trochę minus za brak możliwości zmiany koloru podświetlenia logo, pozostałe podświetlenia łatwe w personalizacje w dedykowanej aplikacji.

8.2.2021

Myszka bardzo wygodna i cicha. Praktyczne dodatkowe przyciski.Jedyny minus to jej waga. Przesiadając się z steelseries kinzu v3 znacząco odczuwam różnice w ciężkości, co początkowo może być problemem. Kwestia przyzwyczajenia.Ogólnie myszka na plus, jak na razie jestem zadowolony,

19.1.2020

Po paru dniach użytkowania jestem bardzo zadowolony. Używam jej głównie w łóżku, bez przekładki, jeżdżą po prześcieradle i sprawdza się naprawdę świetnie, w porównaniu do poprzedniej (Genesis G66). Trzymam kciuki, żeby tylko klawisze nie wyrobiły się po roku jak w poprzedniej

22.5.2019

Myszka super. Bardzo ciche przyciski, a to cenie u siebie. Bardzo płynnie się ma niej gra. Dobry program do sterowania RGB w myszce, lecz mogło by być więcej ustawień. Myszka nie sprawia mi żadnych kłopotów. Bardzo polecam tym, którzy cenią sobie jakość do ceny.

31.1.2021

jakość wysoka natomiast sterowanie oswietleniem ograniczone tulko do spodu myszki (producent chwali sie pełnym po czym odpisuje ze podswielenia loga nie da sie zmienic co bardzo utrudnia spanie . kolory i natęzenie swiatła zmienia sie intensywnie

19.2.2020

Myszka jest ekstra. Rzeczywiście cicha. Ma trochę dziwną ergonomię i jak dla mnie mogła być bardziej kanciasta. Ja rozumiem, że kolorki dodają jej splendoru, ale jakby dało się te diody wyłączyć jednym przyciskiem to byłbym wniebowzięty.

21.5.2021

Jak dla mnie bomba, miałem wcześniej Nantec też bezklikowy, nie ma porównania. Podświetlanie działa, program daj możliwość jego redukcji (by nie świeciła jak choinka). Brak tylko możliwości całkowitego wyłączenia podświetlania.

6.9.2021

Lewy przycisk dość szybko przestał być cichy, jednak nie jest tak uciążliwy jak przy normalnych 'głośnych' myszkach. Poza tym wszystko ok. Gdybym miała kupować nową, ponownie zdecydowałabym się na tę. Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności