logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MODECOM WM10S Silent Black (M-MC-WM10S-100). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MODECOM WM10S Silent Black (M-MC-WM10S-100).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MODECOM WM10S Silent Black (M-MC-WM10S-100) liczba opinii klientów wynosi 101, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 61, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 3.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 2.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.4.2018

Miałem już bardzo wiele myszek. Zarówno markowych i drogich takich jak Logitech, Lenovo, HP ale również używałem tańszych takich jak tracer, hama i wiele innych. Z ręką na sercu mogę powiedzieć że ta myszka modecom to najlepsza myszka jakiej w życiu używałem!!! Jest bardzo wygodna, precyzyjna i do tego cichutka. Kompletnie nie rozumiem tego co piszą o scrolu, przynajmniej w mojej myszce działa tak jak powinien, cicho i bez żądnych zastrzeżeń! POLECAM!

21.1.2022

podstawowa, ale bardzo dobra myszka, zgrabna stylistyka, wygodna do dłoni, długo trzyma bateria (używa tylko jednej baterii) min 3mieś-ma autooszczędzanie-budzi się klikiem, mam już taką drugą innej nie chcę, jest cichutka, ma schowek na nadajnik USB w obudowie (np. w podróż, aby się nie plątał), chodzi po każdej powierzchni, wreszcie nie plączą mi się kable, ma sporą precyzję, właściwie nie wyczuwam bezwładności bezprzewodowej.

5.4.2018

Bardzo dobre działanie na różnych powierzchniach np: drewniane bez oklein, materiałowe, ciemne gumowe.Plusy:- cichy nawet przycisk pod rolką.Minusy:- dosyć głośna i nieco piszcząca rolka przy przewijaniu,- wybudza się z czuwania nawet gdy odbiornik jest odłączony od kompa.

2.2.2022

Myszka w porządku jednakże na początku występowały delikatne problemy ze scrollem. Zacinał się oraz zdarzało się, że przycisk pod kółeczkiem sam się wciskał. Nie wiem czy to wada tylko i wyłącznie mojej sztuki czy wszystkie tak mają. Po około tygodniu używania problem zniknął.

4.2.2021

Przyciski bardzo ciche, zdecydowanie polecam. Jeżeli dla kogoś kółko działa za głośno to wystarczy je nasmarować nieprzewodzącym smarem i po problemie. Jedna taka mysz działa u mnie nieprzerwanie od 2 lat, teraz kupiłem drugą, jakość nadal dobra.

27.6.2022

Myszka super, bardzo fajnie się jej używa, to mój kolejny egzemplarz, bo syn sporo ja katuje, więc ściera się powłoka i czasem spada na podłogę, jedynie brakuje mi przycisku żeby można było ją wyłączać, żeby bateria dłużej wytrzymywała

30.3.2022

Mam identyczną na kablu i jestem z niej bardzo zadowolony, Bezprzewodowa jeszcze nie była jakoś mocno testowana ale jest cicha, zobaczymy ile będzie trzymać na baterii i czy nie będzie jej rozłączać przy dłuższym użytkowaniu.

2.6.2022

Faktycznie jest cicha w porównaniu do standardowej myszy optycznej. Dobrze leży w dłoni. Jedyne co może przeszkadzać, to czerwone światło od diody, które przedostaje się przez szczeliny przy rolce. Ogólnie dobry zakup.

26.6.2021

Miałem ten sam model w wersji z kablem i tam przyciski były na prawdę nie słyszalne. Tutaj każdy klik, pomimo tego że w porównaniu do zwykłej myszki jest wyraźnie cichszy, jest jednak słyszalny.

3.10.2020

Myszka działa bezproblemowo. Dobrze leży w dłoni. Na szybie ma trochę problemów, ale na innych powierzchniach szorstkich działa bez zarzutu nawet z odległości 2 metrów.

11.1.2019

Jestem zadowolona. Przyciski faktycznie działają bardzo cicha, nie ma tego charakterystycznego dla myszek klikania. Natomiast scroll działa zdecydowanie za głośno.

20.2.2019

Myszka cicha i o to chodziło, przyjemna w wyglądzie i w obsłudze, niestety rolka jest za głośna. Zdarza się również przeskok w komunikacji z odbiornikiem.

2.6.2022

Bardzo polecam. Mąż zadowolony (choć potrzebował czasu żeby się przyzwyczaić) i ja również zadowolona, bo już nie drażni mnie ciągłe głośne klikanie :D

20.1.2022

Cicha myszka, bardzo wygodna. Jedyny minus to ewentualnie dość skokowa praca rolki - nie lubię po prostu swoistego oporu przy jej kręceniu.

14.1.2022

Najlepsza cicha mysz na rynku. Nie ma takiej w ofercie Logitech ani Microsoft. Jak komuś zależy na zupełnej ciszy to jest jedyna opcja.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności