logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Mozos MKIT-600PRO. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Mozos MKIT-600PRO.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Mozos MKIT-600PRO liczba opinii klientów wynosi 154, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 103, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 43, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.9.2020

Bardzo dobry sprzęt jak w tej cenie jestem pod wrażeniem. Mikrofon w obudowie metalowej, dźwięk jest pełny, czysty i wyrazisty Prawdopodobnie wsparcie sprzętowe jako lepszy telefon czy aparat wspomoże zbieranie dźwięku. Choć samo urządzenie mikrofonu działa bez zarzutu.Bardzo bogaty zestaw w uchwyt anti-shock, osłona przeciwwietrzna (futrzak), gąbka tłumiąca, kabel wyjściowy TRS (do kamer, lustrzanek, dyktafonów, rejestratorów audio i innych urządzeń rejestrujących.), kabel wyjściowy TRRS (do smartfonów IOS i Android, tabletów, Mac'ów), Statyw 3 częściowy z gwintem 1/4, mocowanie „cold shoe” lub gwintem 1/4" umożliwia zamontowanie na standardowych akcesoriach wideo.Wszystko zapakowane " wzorcowo jak w klasie premium" w zgrabnej walizce wypełnionej gąbką z grodziami i wnękami. Polecam.
jeszcze

11.11.2021

Działa bardzo dobrze, dźwięk jest lepszy od mikrofonu wbudowanego. Solidny, metalowy mikrofon w bardzo porządnym opakowaniu. Do tych, którzy wystawili minimalną ocenę - Wy po prostu nie umiecie go włączyć :D Moja instrukcja gratis (u mnie dla Motoroli) : podpinasz, gdy jesteś na ekranie głównym - nie ma żadnego komunikatu, ALE! - potem wejdź w aparat/film, potem wysuń pasek ustawień filmowania (tam gdzie ustawiasz choćby ilość klatek na sekundę) i kliknij - MIKROFON i tam masz do wyboru - mikrofon wewnętrzny/zewnętrzny. Zaznacz ZEWNĘTRZNY, i działa...

26.8.2022

Zaskoczenie zestawem było całkowite. Estetycznie wykonane i bardzo dobre jakościowo elementy sprawiają wrażenie dużo droższych. Po zastosowaniu w Sony A6300 i RX100 M7 różnica w jakości dźwięku była bardzo duża. Ukierunkowany dźwięk ze standardowego poziomu 40% poszybował do 90% i daje się słyszeć wyraźny bas. Problem tylko miałem z zamontowaniem mikrofonu w RX100, ponieważ nie ma "gorącej stopki" i trzeba było pogłówkować, ale ostatecznie się udało elementem do smartfona. Polecam.

26.7.2022

Kupiłem ten produkt, ponieważ wiele osób wspominało o ilości akcesoriów i opakowaniu, które same z siebie są warte tej ceny. Zdecydowanie się pod tym podpisuje. Sam mikrofon testowałem dosłownie przez chwile za to do tej pory stałe korzystam z uchwytu na telefon, który robił także za przedłużenie ręki w wypadku selfiaków z lustrzanki. Jakość audio nie poraża ale jest zdecydowanie lepsza od tego, co domyślnie oferują producenci aparatów. Warto było dać temu produktowi szansę.

20.1.2022

Kupiłem ten produkt w promocyjnej cenie za jedyne 49 zł, wziąłem tylko dlatego, że potrzebowałem statywu do telefonu, a ten zestaw go posiada. Niestety nie jestem w stanie dokończyć montażu bo uchwyt na mikrofon nie wchodzi w przeznaczone dla niego miejsce, pokrętło jest tak przykręcone na maksa, że nie idzie go w ogóle ruszyć przez co nie mogę złożyć do końca . Aczkolwiek jestem zadowolony bo najbardziej zależało mi właśnie na statywie.

3.4.2021

Jestem pozytywnie zaskoczony, jakością. Zestaw jak za te pieniądze bardzo bogaty i spełnia moje oczekiwania. Bardzo fajny jest tripod, widzę jego potencjalne zastosowania, tylko.... nie jestem w stanie go złożyć. udało mi się wyprostować ( z użyciem siły) podstawkę, ale nie jestem w stanie jej złożyć. Zdaję sobie sprawę, że jest gdzieś blokada, ale nie mogę jej znaleźć. To jedyna rzeczy jaka mi na ten moment przeszkadza.

15.2.2022

Jak na swoją cenę naprawdę spoko mikrofon do vlogów. Jakość wykonania jest bezbłędna, a ilość możliwości montażowych sprawia, że jestem w stanie cały zestaw podłączyć do moich statywów. Dobrze że producent dodaje do zestawu kabel który pozwala podłączyć całość do telefonu bez dodatkowych przejściówek, to naprawdę wygodne rozwiązanie. A i sam staryw-gimbal można łatwo i szybko złożyć i schować nawet do kieszeni.

26.11.2020

Sam mikrofon jest niezły - to "bierny" (bez elektroniki) mikrofon elektretowy. Dość czuły, trzyma kierunkowość. Wady: gadżety nie mieszczą się w walizeczce, "martwy szczur" i osłona z gąbki są przez to zgniecione (jak akurat nie używam). Kabelek z jackiem 4-polowym nie pasuje np. do laptopa Dell (ja sobie dorobiłem), przydałby się jeszcze drugi podobny kabelek na inny standard 4-polowy.

28.10.2021

Mikrofon wbrew opinii niektórych komentujących jest całkiem niezły. Wykonany solidnie, metalowy, tłumik drgań skuteczny, mikrofon ładnie współpracuje z lustrzanką, choć "nie łapie" niskich tonów, no ale to jest praktycznie zabawka. Mimo to funkcjonuje i to dobrze. Zestaw zgodny z opisem. Jestem zadowolony.

18.1.2021

Wygodnie zapakowany zestaw, pierwsze wrażenie bardzo dobre, ustawny stabilny statyw, możliwość założenia do innych wyższych statywów, mikrofon działa bardzo dobrze, używany do zdalnych lekcji gry na pianinie, niewątpliwie główną zaletą zestawu mimo niskiej ceny jest jakość, rozmiar i mobilność.

30.11.2021

Mikrofon jest świetny jak za swoją cenę, przy jakości z telefonu przeskok jest ogromny. Statyw też niczego sobie, stabilny, wytrzymały, dobrej jakości plastik. Niestety nie mogło obejść się bez wad, statyw nie ma regulowania wysokością na jakiej jest smartphone.

26.10.2020

Ogólnie prezenty.Mikrofon wykorzystany do nagrywana / rejestrowania białego śpiewu. Użytkownik na chwilę obecną jest zadowolona z jakości.Z mojej strony to czego brakuje to przejściówki z jack 4 pin and 2x jack 3-pin. Pozwoliło by to podłączyć słuchawki.

2.4.2020

Sprzęt działa. Zgodny z opisem. Produkt chiński średniej jakości. Gwinty nie pasują, wszystko się kiwa i macha. Musiałam sobie jakoś poradzić za pomocą podkładek, gumek, śrubokrętów itp. Bardzo krótki kabel. Brak przycisku on/off w mikrofonie.

6.5.2020

Super zestaw: czuły, dobry mikrofon do amatorskich zastosowań z zestawem akcesoriów, a wszystko w zgrabnej walizeczce za bardzo atrakcyjną cenę. Idealny zestaw dla każdego, kto czasem musi nagrać film lub sam dźwięk za pomocą telefonu.

17.1.2021

Działa bardzo dobrze. Parametry nadspodziewanie dobre, jak na pracę domową. Zbiera dobrze, nawet z kilku metrów, na nagraniu nie mam pogłosu, który towarzyszył nagraniom bezpośrednio na mikrofon w telefonie. Polecam do prostych nagrań.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności