logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Nac She250B-Box-G. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Nac She250B-Box-G.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Nac She250B-Box-G liczba opinii klientów wynosi 30, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.9.2021

W tej cenie bardzo dobre urządzenie. Pracuje dobrze, nie jest głośne. Praca wg zaleceń w instrukcji i urządzenie działa poprawnie. Czy mokre czy suche tnie jak wściekłe. Drobne i krótkie gałązki nie jest w stanie pociąć na drobne co widać na zdjęciach. Rozdrabnia bardzo dobrze. Spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Gałęzie jakie były cięte to maksymalnie do 3 cm i nie było problemów. Małe gałęzie potrafią zblokować wylot do zbiornika ale wystarczy przegrzebać ręką po wysunięciu pojemnika i można ciąć dalej. Do zastosowań działkowych sprawdza się bardzo dobrze.

11.7.2021

Mieli dość dobrze. Bardzo głośno chodzi, można porównać do huku samolotu. przy cięciu powstają drgania co powoduje wysuwanie pojemnika. Słabo dopracowany system mielenia gałązek z igłami, np. sosna z igłami zapcha wrzut do pojemnika i albo trzeba co kilka minut czyścić albo oberwać gałązki z igieł, więc do tego się nie nadaje. na razie nie zaryzykowałam włożenia gałązki grubszej jak 2 cm. Gdybym kupowała jeszcze raz to bym wzięła ten droższy z frezem do rozdrabniania. Kupiony ma obrotową tarczę tnącą.

15.3.2021

Maszyna super. Rozdrabnia bardzo dobrze świeże gałęzie drzew owocowych (jabłoń śliwa morela czereśnia grusza). Jeśli chodzi o iglaki typu tuja też daje radę, ale wtedy zapcha się - ja do tui zdemontowałem czasowo wałek który znajduje się w miejscu wylotu urobku i było ok. Trzeba tylko pamiętać żeby noże były ostre (suche gałęzie szybko je tępią).Jeśli komuś zależy na drobnych wiórach które chce kompostować to polecam to urządzenie.

29.6.2021

Jestem bardzo zadowolony rozdrobni każdą gałąź która przejdzie przez podawacz. W zasadzie nie używałem popychacza maszyna sama wciąga gałęzie. Należy zwracać uwagę, aby urządzenia nie przegrzać pomimo zabezpieczeń przeciążeniowych trzeba dać mu popracować chwilę na sucho lub wyłączyć na jakiś czas.

30.1.2021

Fajne urządzenie , u mnie sprawdza się wspaniale . Bardzo dobrze rozdrabnia surowe gałązki , suche ciutkę gorzej. Na początku troszkę się zapychało, ale po wykręceniu osłony noży (od strony kosza) działa idealnie .

9.5.2019

Dokładnie to co w opisie.Suche bardzo ładnie,mokre gorzej ale daje rade (lubi się zapchać więc lepiej poczekać) Wada jest taka że te decybele mogły by być niższe za tą cenę można było wyciszyć silnik.

7.7.2020

Za te cene kupujesz doskonałą maszynę ktora spełni twoje oczekiwania , a nawet i wiecej. Świetnie działa bardzo dobrze rozdrabnia. Będziecie mega zadowoleni.

6.1.2019

UWAGA - nie wkładajcie świeżo ściętych gałęzi - potrafi się łatwo zapchać - szczególnie sosny - poza tym O.K

20.5.2020

Trochę głośny i czasem się zawiesza, ale jak za tą cenę działa świetnie :)

9.8.2020

Przydatna rzecz w ogrodzie. Raczej do suchych gałęzi. Polecam.

17.10.2021

Doskonała pomoc przy wycinaniu gałęzi w przydomowym ogrodzie

7.4.2021

Po pierwszym teście OK. Przerzuca drobne, cienkie gałązki.

9.6.2019

bardzo dobrze się spisuje ograniczając odpady z gałęzi.

17.8.2019

działa, duże drgania i hałas ale rozdrabnia jak trzeba

18.2.2020

Dobrze funkcjonuje leki i spełnienia oczekiwań klienta

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności