logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie NAC SHE280S-BOX-G. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu NAC SHE280S-BOX-G.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu NAC SHE280S-BOX-G liczba opinii klientów wynosi 113, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 102, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.7.2020

Bardzo dobry rozdrabniacz, polecam wszystkim miłośnikom ogrodów. Zdecydowałem się na markę NAC, ponieważ posiadam kosiarkę elektryczną tej samej marki. Służy już wiele lat bezawaryjnie. Rozdrabniacz przeszedł ostry chrzest bojowy. Miałem uzbierane gałęzie na kilku stertach. Maszyna je pożerała bezproblemowo i nie miało znaczenia, czy wysuszone, czy świeże. Oczywiście słychać, że rozdrabnianie świeżych jest łatwiejsze, ale z suchymi też nie ma problemu. Rozdrabniane gałęzie same wchodzą do środka - wciąga je tnący frez. Po rozdrobnieniu uzyskałem 1 m3 zrębków. Po całej operacji sprzęt rozebrałem celem oczyszczenia. Wykonuje się to bezproblemowo, a wnętrze robi wrażenie solidności i masywności.Na ostrzach frezu nie zauważyłem śladów używania, są nadal ostre. Po oczyszczeniu zakonserwowałem oliwką, złożyłem i działa! Jedyne czego mi brakuje w tym sprzęcie, to pojemniczka na narzędzia stanowiące jego wyposażenie. Wygodniej jest mieć je pod ręką przy maszynie, niż szukać w garażu, gdy są potrzebne. No i uchwyt transportowy - gdyby był skierowany do góry, znakomicie ułatwiłby przetaczanie rozdrabniacza i manewrowanie nim. Podczas rozdrabniania polecam używanie rękawic. Gałęzie wykonują różne, trudne do przewidzenia, ruchy i uderzenia są bolesne. Odradzam także nachylanie się nad otworem do wkładania gałęzi, ponieważ czasami potrafi z niego wyskoczyć kawałek drewna i spotkanie z nim może być niebezpieczne.
jeszcze

16.3.2022

Użytkowany przez jeden dzień. Gromada gałęzi, suchych i mokrych, rozdrobniona w ciągu dwóch godzin. Przy mokrych, cienkich gałązkach (u mnie ze świerka) zdarzają się nieliczne ponacinane dłuższe kawałki, ale nie dajmy się zwariować. Ponadto nie kombinowałam z regulacją, na jednym ustawieniu rozdrabniałam całość. Gałęzie o grubości do ok. 4cm pocięło bez odcinania bocznych gałązek, czasami trzeba tylko trochę przygiąć boczne odrosty żeby zmieściły się w podajniku. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wydajnością urządzenia. Na potrzeby działki o pow. 10 arów, porośniętej dużymi drzewami, które trzeba ciągle przycinać, rozdrabniacz dla mnie jest rewelacją. Nie ma kłopotu ze stertą gałęzi,otrzymane zrębki posłużyły jako uzupełnienie kory. Pośród innych ofert wybrałam Firmę NAC ponieważ mam inne urządzenia tej marki i od kilku lat pracują bezawaryjnie. Powtórzę za innymi osobami oceniającymi urządzenie, powinnam była kupić je kilka jat wcześniej, ale lepiej późno niż wcale.
jeszcze

2.4.2022

Sprzęt super - tnie jak szalony :) Przed nim jeszcze wiele pracy, ale pierwsza próba zdana na 5 - pracował całe popołudnie bez żadnych problemów. Faktycznie pojemnik trzeba opróżniać gdy jeszcze ni jest zupełnie napełniony, bo inaczej sprzęt się zapycha - nie ma "przepychadła" w pojemniku i tworzy się górka zrębków, najszybciej pod elementem tnącym. Nie jest to jednak przeszkoda, po prostu trzeba częściej opróżniać pojemnik. Bardziej mnie martwi fakt, że bez pojemnika maszyna nie wystartuje - trzeba więc uważać na pudło, bo jak się uszkodzi, to albo będzie możliwość dokupienia pojemnika, albo maszyna do odstawki...? Na ten moment jestem zadowolona z zakupu.

4.5.2021

Super urządzenie trzeba tylko uważać na grubość gałęzi które wkładamy do podajnika.Czym grubsze wtedy trzeba zwiększyć odstęp freza od listwy oporowej za pomocą pokrętła + i -. Przekręcając zgodnie z ruchem wskazówek zegara zmniejszamy szczelinę i wtedy rozdrabniamy cienkie gałęzie,przekręcając przeciwnie do ruchu wskazówek zegara zwiększamy szczelinę i możemy rozdrabniać grubsze gałęzie. Trzeba też pamiętać że suche grubsze gałęzie są twardsze i stawiają większy opór dla freza. Max grubość mokrych gałęzi jakie rozdrabniałem to ok.40 -50 mmPo za tym maszyna super.

22.5.2020

Działa tak ja się spodziewałem i zgodnie z opisem, robi swoją robotę. Z gałęziami do 4cm nie ma problemu czasem z cienkimi gałązkami jest słabo ale na to są sposoby i się tego spodziewałem. Minus jest taki że na 100% pracy 60% musi odpoczywać. Jak by to ująć mogło by być lepiej ale nie jest źle. Wykonany dobrze - choć biały plastik do ogrodu hmm zobaczymy. Co do trwałości hmm, jak by co jest gwarancja no i do NAC można dostać części zamienne co też nie jest bez znaczenia po gwarancji a mam już kilka innych narzędzi z tej firmy i dają radę. Jak dla mnie jest OK

12.10.2020

Jako jedyny model na Allegro (chyba) obok małej konsoli z przełącznikami jest wyposażony w dwa uchwyty na napoje. No dobra, nie łudźmy się, na piwo. A jak wiadomo człek nie wielbłąd i podczas pracy napić się musi, a szczególnie podczas ciężkiej, takiej jak rozdrabnianie gałęzi na działce o grubości do 4cm. Solydne. Haj kłalyty. Obsłuży to każdy, otwór wprowdzający gałęzie wunski, nie powinno runk oberżnuńc. Pomyślane o rodzimym rynku jak widać. Brać. Pińć na Pińć.

14.8.2019

Świetny rozdrabniacz. Radzi sobie nawet z grubszymi gałęziami. Zdecydowaną zaletą jest zasada działania - frez sprawdza się tutaj bezproblemowo. Silnik ma wystarczającą moc. Plastikowy zbiornik jest dodatkowym atutem przy porządkowaniu tego co już zostało pocięte. Łatwy transport i czyszczenie. Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. Bieg wsteczny - bardzo przydatny. POLECAM.

20.9.2019

Fantastyczna zabawka. Spełnia moje oczekiwania. Codziennie odzyskuję gałęzie przeznaczone do spalenia, bo mogę je wykorzystać na ściółkę. Dobrze jest jak nie ma dużo świeżych liści, które zapychają, ale już nauczyłam się jak sobie z tym radzić. Jak gałęzie poleżą na stosie to trochę liści obeschnie i jest super. Szkoda, że dopiero teraz zdecydowałam się na kupno.

3.2.2022

Zakupiony sprzęt,to już kolejny z firmy NAC...Jak najbardziej polecam,jest zgodny z opisem,ma czytelną,fajnie opisaną instrukcję obsługi....choć nie jest to jakieś skomplikowane...Starannie wykonany z solidnego plastiku.Jest za wcześnie aby ciąć jakieś większe ilości gałęzi,ale na początek kilkanaście sztuk wcięło bez problemu.Pozdrawiam.

14.6.2021

Używałem go dopiero 3h, ale robi co do niego należy. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, trzeba sobie pilnować przerw zeby sie maszyna nie przegrzała. Frez bardzo ostry, bo przy zbyt mocnym dociągnięciu śruby sciera aluminium z elementu dociskowego. Jak ktos ma problem z galazkami na ogrodzie, to warto.

18.9.2021

Świetnie spełnia swoją role i jest dosyć ciche. Jednak jakość wykonania niektórych elementów budzi wątpliwości jak na Makitę (po którymś razie gniazdko zasilające wyszło razem z przedłużaczem, choć nie było przy tym nic szarpane) . Nie mniej mam nadzieję, że dalej będzie się tak dobrze sprawować.

6.4.2021

bardzo przydatne urządzenie dobrze wykonane sprawia wrażenie solidnego intuicyjna obsługa! miałem sporą kupkę gałęzi z jodły kanadyjskiej i brzozy rozdrobniła bez problemu wyszło tego 15 dużych worków ! Jak dla mnie rozdrabnia wystarczająco! szkoda że nie kupiłem wcześniej !

12.4.2020

Po ok.10 godzinach pracy oceniam produkt na 5+.Duża moc przy niewielkim hałasie.Spodziewałem się że będzie o wiele głośniejszy ale pozytywnie się zaskoczyłem.Podstawa to stabilne i równe podłoże bo lubi się zachwiać przy grubszych gałęziach.Super sprzęt.

25.3.2021

Na razie robi dobre wrażenie, stabilny, kosz też dobrze się montuje, wygodna blokada powoduje, że kosz sam się nie wysunie. Nie miałam jeszcze okazji przetestować działania, ale wiosna się zaczyna a z nią cięcie gałęzi w ogrodzie, więc już niedługo...

22.10.2020

Obudowa rozdrabniacza wykonana z grubego i solidnego plastiku, Urządzenie z gałęziami o grubościach do 3cm radzi sobie całkiem nieźle, nic nie staje i nie trzeba popychać. Prosty montaż, łatwa obsługa, mocny silnik, sprzęt warty polecenia.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności