logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie NESTLE AREO Czekolada do picia 288G. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu NESTLE AREO Czekolada do picia 288G.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu NESTLE AREO Czekolada do picia 288G liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.3.2018

Bardzo lubię napowietrzane czekolady firmy Aero. W związku z tym jestem zdania, że świetnym pomysłem jest wprowadzenie takiego smaku czekolady do picia. Jednak produkt jest niedostępny w sklepach stacjonarnych i to uważam za jego dużą wadę.

7.12.2020

Przepyszna czekolada bąbelkowa. Nie można jej mocno mieszać, bo wszystkie bąbelki znikną i zostanie zwykła czekolada do picia. A wierzcie mi, ze bąbelki w tej czekoladzie robią niezłą robotę :) Pychotka! Nie ma drugiej takiej na rynku.

24.4.2020

Tak jakby musujące kakao, gęste, słodkie z lekkim słonym akcentem. Całkiem niezłe. Może nawet wyczuwa się tu jakieś czekoladowe nuty.

20.12.2020

Pyszna czekolada. Moje dziecko je uwielbia.

19.7.2020

szybko i sprawnie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności