logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W liczba opinii klientów wynosi 21, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.10.2021

Kryteria zakupu oczyszczacza były dosyć proste:1. Cicha praca, ale taka przy której da się spać. Praktycznie wszyscy producenci deklarują cichą pracę ich urządzeń, do czego należy podchodzić sceptycznie.2. Wydajność /skuteczność- przede wszystkim możliwość oczyszczania ze smogu (PM2.5, PM10), szkodliwych pyłów, kurzu.3. BRAK Wifi - bo do niczego to nie jest nam potrzebne4. Wbudowana funkcja nawilżacza.5. Maksymalna prostota obługi i jak najmniejsza liczba funkcji - to tak jak z pralką, gdy kupuje się sprzęt z 40 funkcjami a i tak w praktyce korzysta się z maksymalnie 4.6. Względnie niewielkie rozmiary.OCENA:Spełnienie założeń zakupu (podsumowanie po kilku miesiącach użytkowania.):Ad 1.Cicha praca - zdecydowanie na najniższym biegu urządzenie jest bardzo ciche i można przy nim spać. Rzeczą którą przeszkadza się Econavi + Auto powodujące periodyczne otwieranie / zamykanie klap. Jak dla mnie jest to irytujące, bo do spokojnego snu lubię mieć absolutną ciszę. Jak wyłączy się tryb auto, to urządzenie jest ciche zgodnie z założeniem.Ad 2. Wydajność / skuteczność - niestety o tym aspekcie mogę powiedzieć niewiele. Jako użytkownicy jesteśmy skazani na deklaracje producentów odnośnie skuteczności czyszczenia. Sensorycznie nie zauważam jakiejść szczególnej poprawy jakości powietrza ani też nie czuję, żeby technologia Nanoe stworzyła mikroklimat jaki występuje np. w lesie (tak technologia jest opisywana przez Panasonic).Urządzenie uruchamia się, intensywanie pracuje i wskazuje największe zanieczyszczenie w przypadku inhalowania naszego dziecka przy pomocy NaCl - dziwne, że oszczyszcz daje się oszukać przez inhalator / neburalizator.Wielka szkoda, że branżowe portale i sklepy wszelakie tworzą rankingi oszczyszczaczy oceniając takie cechy jak posiadanie Wifi-srifi, sterowanie aplikacją, kolorowy wyświetlacz i całą masę nikomu niepotrzebnych pierdół, a najważniesze cechy jak skuteczność oczyszczania i niwelowania smogu jest oceniana na podstawie deklaracji producenta.No cóż, nam zwykłym użytkownikom pozostaje zbadać to samemu, zakupić odpowiedni miernik i w okresie zimowym monitorować poziomy PM2.5 PM10 i pozostałych lotnych zanieczyszczeń - w końcu po to został zakupiony oszczyszacz. Tak też zamierzam zrobić w najbliższą zimę i wtedy będę mógł dopiero stwierdzić, czy urządzenie jest istotnie przydatne, czy nadaje się na szmelc.Ad 3. Brak Wifi - założenie spełnione!Ad. 4. Nawilżanie - założenie spełnione, choć trzeba pamiętać, że w urządzeniu nie da sie ustawić określonego poziomu nawilżania.Ad 5. Minimalizm sterowania - wszystkich funkcji mogło być mniej, ale jest ok.Ad 6. Niewielkie rozmiary - gabaryty są w porządku.
jeszcze

28.1.2021

Jakość powietrza w naszym małym mieszkaniu (40m2) widocznie się polepszyła, lepiej śpimy my i nasz kilkumiesięczny synek, na pewno pomogło w tym nawilżanie, które jest dostępne w tym modelu. Bardzo cichy, w trybie auto praktycznie zapomina się, że coś ciągle chodzi w tle, nie ma problemów z zaśnięciem. Na zdjęciach wygląd nie powala jakoś zbytnio, ale na żywo oczyszczacz prezentuje się na pewno lepiej, plastik wysokiej jakości, ładny kolorowy panel z możliwością wygaszania na noc, czy tak po prostu, kiedy niepotrzebny.Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu i polecamy niezdecydowanym.

2.4.2020

Urządzenie zakupione dla synka astmatyka, więc brałam pod uwagę uzyskaną rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergicznego. Wygląd urządzenia mnie nie przekonywał, wizualnie podobały mi się inne modele, ale to kwestia gustu. Działa bardzo cicho, zarówno w dzień i w nocy. Poprawiła się jakość snu i kaszelku też jakby mniej. Wyraźnie odczuwalna jest funkcja nano. Skutecznie dba o właściwe nawilżenie pomieszczenia. Myślę że opcje nadmuchu przydadzą się w lecie.

7.6.2021

Fajny ekonomiczny sprzęt (rzadka wymiana filtrów, praca na zwykłą wodę z kranu). Szybko eliminuje zapachy i... co było dla mnie zaskoczeniem znacznie zredukował ilość psiej sierści walajacej się na podłodze.

12.8.2021

Niesamowicie cichy, można przy nim spokojnie spać, bardzo wydajny, mnóstwo funkcji. Nie zdziwię się jak by następny model jeszcze kawę robił.

7.4.2020

Ładny, schludny wygląd. Działa bardzo dobrze, czuć różnice w powietrzu, zwłaszcza przy alergikach. Polecam

3.11.2020

Jakoś powietrza wyraźnie się poprawiła. Zdecydowanie mniej kurzu. Jestem bardzo zadowolona z urządzenia.

8.2.2021

Cichy. Doskonale spełnia funkcję oczyszczania i nawilżenia powietrza w mieszkaniu do 40m2

27.10.2020

Warty swojej ceny, wlot powietrza z przodu, więc może stać bardzo blisko ściany

25.2.2021

Produkt bardzo skuteczny przy alergiach cichy wydajny .Polecam

3.6.2020

Ładnie wygląda, łatwy w obsłudze, cicho pracuje.

20.11.2020

Prosty w obsłudze, cichy i wydajny. Polecam

11.12.2020

Bardzo estetyczny i kulturalny produkt.

3.4.2020

Cichy tani dobrze dziala

12.10.2020

spełnia swoja funkcje

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności