logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W liczba opinii klientów wynosi 20, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.1.2021

Jakość powietrza w naszym małym mieszkaniu (40m2) widocznie się polepszyła, lepiej śpimy my i nasz kilkumiesięczny synek, na pewno pomogło w tym nawilżanie, które jest dostępne w tym modelu. Bardzo cichy, w trybie auto praktycznie zapomina się, że coś ciągle chodzi w tle, nie ma problemów z zaśnięciem. Na zdjęciach wygląd nie powala jakoś zbytnio, ale na żywo oczyszczacz prezentuje się na pewno lepiej, plastik wysokiej jakości, ładny kolorowy panel z możliwością wygaszania na noc, czy tak po prostu,kiedy niepotrzebny.Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu i polecamy niezdecydowanym.
jeszcze

2.4.2020

Urządzenie zakupione dla synka astmatyka, więc brałam pod uwagę uzyskaną rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergicznego. Wygląd urządzenia mnie nie przekonywał, wizualnie podobały mi się inne modele, ale to kwestia gustu. Działa bardzo cicho, zarówno w dzień i w nocy. Poprawiła się jakość snu i kaszelku też jakby mniej. Wyraźnie odczuwalna jest funkcja nano. Skutecznie dba o właściwe nawilżenie pomieszczenia. Myślę że opcje nadmuchu przydadzą się w lecie.

7.6.2021

Fajny ekonomiczny sprzęt (rzadka wymiana filtrów, praca na zwykłą wodę z kranu). Szybko eliminuje zapachy i... co było dla mnie zaskoczeniem znacznie zredukował ilość psiej sierści walajacej się na podłodze.

12.8.2021

Niesamowicie cichy, można przy nim spokojnie spać, bardzo wydajny, mnóstwo funkcji. Nie zdziwię się jak by następny model jeszcze kawę robił.

7.4.2020

Ładny, schludny wygląd. Działa bardzo dobrze, czuć różnice w powietrzu, zwłaszcza przy alergikach. Polecam

3.11.2020

Jakoś powietrza wyraźnie się poprawiła. Zdecydowanie mniej kurzu. Jestem bardzo zadowolona z urządzenia.

8.2.2021

Cichy. Doskonale spełnia funkcję oczyszczania i nawilżenia powietrza w mieszkaniu do 40m2

27.10.2020

Warty swojej ceny, wlot powietrza z przodu, więc może stać bardzo blisko ściany

25.2.2021

Produkt bardzo skuteczny przy alergiach cichy wydajny .Polecam

3.6.2020

Ładnie wygląda, łatwy w obsłudze, cicho pracuje.
Warunki usługiPolityka prywatności