logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pants JP rozmiar 5, 48 pieluchomajtek. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pants JP rozmiar 5, 48 pieluchomajtek.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pants JP rozmiar 5, 48 pieluchomajtek liczba opinii klientów wynosi 279, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 247, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.9.2021

Pampers to pampers. Najlepsza marka na rynku. Próbowałam innych marek, ale albo uczulały,albo przemakały. A z pampersami nigdy nie ma takich problemów. Pieluchomajtki mają jeszcze ten plus, że synek uznaje je za majtki. To bardzo pomaga przy nauce sikania- spokojnie możemy założyć pieluchę na wyjście na zakupy itp, bez robienia dziecku mętlika w głowie

8.6.2020

Pampersy pants są rewelacyjnym rozwiązaniem ślą mojej córeczki, która jest zawsze w ruchu. Stąd pieluchomajtki są najlepszym rozwiązaniem dla nas. Dodatkowo córeczka ma już dwa latka i często sama przebiera sobie pampersy więc jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie.

8.4.2021

Dla maluchów i rodziców, którzy próbują testować "ala" bieliznę jest świetny.Niby pieluszka,a niby majteczki - 2 w 1.Do tego marka, którą zna cały świat - nie falsyfikat.Cena też kusząca - lepsza niż w marketach w promocji.Polecam!

20.12.2018

Kto ma dzieci to wie - najlepsze pieluchy pod słońcem, dzięki temu że są takie fajne dzieciak nie chce nawet myśleć o przejściu na majteczki... polecam! Żadnych odparzeń, otarć i żadnego przeciekania - bezpieczne dla małej pupy!

23.6.2017

Używam ich odkąd mój syn postanowił przy przebieraniu urządzać sobie ucieczki.Przebranie go graniczyło z cudem.Pampersy są wygodniejsze i dobrze chłoną wilgoć. Pozostanę im wierna aż do końca.

2.4.2020

Najlepsze pieluszki, moim zdaniem warte swojej ceny. Szczególnie sprawdzają się w nocy, te z dyskontu przepuszczały, Pampers są o wile bardziej chłonne. Polecam.

21.11.2020

Good Product. It works great for babies. Although the way to wrap up the pampers after use still needs some more work from the product designers

28.12.2018

Bobo nie generuje dodatkowych odgłosów płaczu przy noszeniu tych pieluchomajtek. Także uważam że produkt zasługuje na uwagę :)

19.4.2017

Uważam,że są lepsze niż pieluchy.Od pieluszek maluszek miał podrażnione ciało w pachwinkach,a teraz jest super,nic nie ma.

20.11.2019

jak na pampers przystalo spawdzają się super, świetnie chłoną. Zakładam dziecku na noc do spania i rano dupka jest sucha

13.5.2016

Bardzo ułatwiają życie rodzica. Po napełnieniu trochę mniej wygodne dla dziecka niż normalny pampers ale i tak super.

10.1.2022

Chłonne, wygodne, idealne dla dzieci uciekających podczas przewijania - dziecko nie musi lezeć podczas zakładania.

25.7.2018

Fajnie trzymaja sie na pupie dziecka. Nie ma zadnych odczynow alergicznych i odparzeniowych. Serdecznie polecam

20.9.2019

Najlepsze. Nie dosc ze proste w obsłudze to spelniaja oczekiwania. Chlonne, nie przeciekaja. Nie odparzaja.

22.3.2020

Jak narazie najbardziej chłonne a to ważne przy tym jak już dziecko potrafi dużo siknąć na raz w nocy :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności