logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pants rozmiar 5, 22 pieluchomajtki. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pants rozmiar 5, 22 pieluchomajtki.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pants rozmiar 5, 22 pieluchomajtki liczba opinii klientów wynosi 23, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.10.2015

Dla mnie i mojego synka najlepsze.Super chłonne mały budząc się rano miała suchą pupę,wygodne gdyż nie krępują ruchów malca i nawet największy grubasek czuł się komfortowo.Zakłada się je jak zwykłe majteczki co ułatwia naukę korzystania z nocnika, zdejmowanie pieluszki jest równie łatwe wystarczy rozerwać elastyczne boczki.miękkie i delikatne w dotyku nie obierają i nie drażnią dziecka.Naprawdę polecam dla nas najlepsze.

25.9.2015

Świetny produkt dla aktywnych dzieci! Pieluchomajtki nie zsuwają się z pupy dziecka jak tradycyjne, nawet najlepiej zapięte, pieluchy! To po prostu inna jakość. Bardzo wygodnie w nie "ubrać" dziecko, identycznie jak w spodenki czy majteczki. Dziecko może chodzić, biegać, schylać się a pieluchomajtki nadal są tam gdzie trzeba i wykonują swoja powinność - czyli chłoną!

9.10.2015

Pieluchomajtki w 100% spełniają swoje zadanie, są bardzo chłonne a przy tym nie odparzają pupy. Dzięki elastycznym gumkom są wygodne w zakładaniu, zdajmowanie też jest dziecinnie proste pprzez rozerwanie na boku. Pieluchomajtki są bardzo miękkie i delikatne w dotyku a tym samym wygodne w noszeniu przez dziecko. Polecam wszystkim :)

2.9.2015

Pieluchomajtki Pampers Pants dla mnie i mojego mega ruchliwego łobuza są super. Nic nie przecieka, nie uciska, nie ma problemu ze zmianą pieluszki ;) Antek zadowolony i mama zadowolona. Pozdrawiamy :)

26.2.2018

Bardzo polecam. Szczególnie rodzicom których dzieci na codzień korzystają z nocnika (toalety). Pieluchomajtki Pampers zakłada się szybko co nawet dla 2latka nie jest problemem.

21.9.2015

Pieluchomajtki pampers pants są super. Jestem z nich bardzo zadowolona są wygodne w użyciu, nie przeciekają , nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka. POLECAM!!!

18.5.2019

Super pampers pants, idealne dla małego odkrywcy, który nie ma czasu na zapinanie zwykłych pieluch.

31.8.2016

ponadto kolorowa i z przylepcem do ubranka. Tak więc polecam wszystkim ruchliwym maluszkom.

29.1.2017

Maluszek przesikiwał w nocy pieluszki,wyjściem okazały się pantsy Pampers.

17.12.2017

jakby były bardziej chłonne to byłoby super, poza tym oki

5.2.2019

Super pampersy. Szybko się zakłada jak i ściąga.

22.9.2017

Chłonne. Wygodne dla maluszka. Polecam

8.6.2017

Najlepsze pieluchomajtki na rynku

5.3.2016

wygodne, chłonne, nie odparzają

20.12.2018

Super chłonne - idealne na noc

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności