logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pout Stand Laptop Aluminum gwiezdna szarość (EYES3G). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pout Stand Laptop Aluminum gwiezdna szarość (EYES3G).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pout Stand Laptop Aluminum gwiezdna szarość (EYES3G) liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.9.2021

jakościowo świetny produkt, aczkolwiek kolor gwiezdna szarość jest zupełnie inny niż prawdziwa gwiezdna szarość macbooka, wpada bardziej w zielony tony. szkoda, że odcienie są różne. materiał wykonania bardzo ok. jedna wysokość ustawienia podkładki, szkoda że nie można regulować, szukałam głównie produktu który pozwoli mojemu macowi swobodnie się wentylować, więc fabryczna wysokość jest troszkę za duża, nienaturalnie dla nadgarstków wg mnie. wysokość pokazana na zdjęciu produktu zgadza się.gdybym kupowała w sklepie jest szansa,że przez powyższe nie zdecydowałabym się. produkt zamawiałam online i został dalej wieziony poza Polskę, więc zostaje ze mną.
jeszcze
Warunki usługiPolityka prywatności