logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Apple Magic Keyboard Gwiezdna Szarość (MRMH2ZA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Apple Magic Keyboard Gwiezdna Szarość (MRMH2ZA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Apple Magic Keyboard Gwiezdna Szarość (MRMH2ZA) liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.8.2021

Klawiatura poprawna, jednak nie rozpływałbym się zbytnio nad nią tylko dlatego że jest to produkt Apple. Moim zdaniem gdyby tylko polskie znaki pisało się wygodniej to byłoby super. Niestety kciuk trzeba mocno wyciągać w prawo. Zanim się na dobre przyzwyczaję moje jeszcze wiele dni a póki co robię błędy albo kasuję wpisany tekst :(.Wygląd klawiatury bardzo prosty, minimalistyczny co oceniam jako zaletę (w porównaniu do cukierkowato podświetlonych klawiatur RGB). Chociaż, szkoda, że nie ma w ogóle podświetlenia. Mimo, że nie jestem fanem pracy bez dodatkowego oświetlenia to w sumie za tę (dość wysoką) cenę mogłoby już być podświetlenie.UWAGA - wersja Space Grey jest moim zdaniem z innego (przyjemniejszego)tworzywa niż wersje białe tych klawiatur (których klawisze są twarze i głośniejsze).UWAGA 2 - testowałem przez chwilę wersje klawiatury z Touch ID. Niestety nie działa ono tak szybko jak to w laptopie.
jeszcze

8.8.2019

Działa jak należy. Idealnie się łączy z Mac'iem, nie przerywa połączenia. Komfort pisania lepszy niż w klawiaturach mac starszej generacji.

10.7.2022

Sprawdza się w praktyce.

22.12.2020

Super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności