logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Proraso Pennello Da Barba profesjonalny pędzel do golenia z naturalnej szczeciny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Proraso Pennello Da Barba profesjonalny pędzel do golenia z naturalnej szczeciny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Proraso Pennello Da Barba profesjonalny pędzel do golenia z naturalnej szczeciny liczba opinii klientów wynosi 51, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 49, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.9.2020

Kupiłem go jako swój pierwszy pędzel do golenia. Na początku nieprzyjemnie pachnie i czuć, że jest sztuczny, łącznie z rączką. Później dokupiłem drugi pędzel z włosia borsuka z drewnianą rączką i czuć dużą różnicę w jakości na korzyść tego drugiego. Proraso jest dosyć sztywny, jak ktoś ma problem z podrażnieniami to może sprawiać problemy. Moim zdaniem warto dopłacić i wziąć od razu coś lepszego, ale jako opcja budżetowa Proraso jest całkiem ok

11.6.2021

Super pędzel. Jeśli szukasz czegoś budżetowego, to prawdopodobnie nie ma lepszego wyboru. Na początku trochę zalatuje - to sztuczne włosie, natomiast po 2 użyciach, zapach znika. Co jakiś czas, wyjdzie z niego jakaś nitka. Jest duży. Łatwo wyrabia się nim pianę, przyjemnie dotyka się nim twarzy, nanosząc pianę. Idealny na start przygody golenia maszynkami na żyletki. Polecam!

9.12.2020

Pierwszy raz korzystam z tego typu produktów, dla mnie dużo lepiej goli się tradycyjną metodą niż pianką czy żelem, nawet maszynka elektryczna została odstawiona.

13.5.2021

Bardzo dobry stosunek jakość/cena. Rączka jest plastykowa, lakierowana na chrom. Sam produkt jest wyprodykowany przez markę Omega. Zdecydowanie warto posiadać.

19.8.2021

Jak za tą cenę to bardzo dobry pędzel. Przy pierwszym użyciu trochę włosków wyleciało ale przy następnych max 1 bądź wcale także polecam!

24.7.2020

MIĘKKOŚĆ WŁOSIA LEKKOŚĆ W DOTYKU TOWAR GÓRNA PÓŁKA .GOLĘ SIĘ PRAWIE 40 LAT I WCZORAJ GOLENIE SPRAWIŁO MI PRZYJEMNOŚĆ

25.1.2020

wlosie wychodzi z pedzla ale ogulnie dobry produkt mocny ladnie rozprowadza mydelko

23.8.2020

Rączka jest z plastiku i czasem zgubi włosa. Sprawdza się dobrze, ładnie spienia.

19.1.2021

Solidny, dobrze wykonany pędzel. Świetnie robi się nim pianę. Bardzo ładny.

7.1.2020

Dobrze leży w dłoni, tworzy świetną pianę, jest odpowiednio twardy.
Warunki usługiPolityka prywatności