logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Quadral QUINTAS 6500 5.0 czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Quadral QUINTAS 6500 5.0 czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Quadral QUINTAS 6500 5.0 czarny liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.1.2020

Przesiadłem się z Altusów 110, kolejno z kina domowego Prism Vienna marketowych.Pierwsze wrażenie: myślałem, że będą trochę większe. Rozmiar zbudził obawę co do mocnego zagrania.Podłączyłem, odpaliłem Youtube: dźwięk bardzo ładny, wyrównany. Każde pasmo jest słyszalne. Nie ma efektu, że czegoś jest zbyt dużo. Wszystko brzmi naturalnie.Bas robi wrażenie. Naprawdę nie trzeba subwoofera. Wcześniej z prismami miałem subwoofer, lecz tutaj naprawdę jest zbędny. Kolumny potrafią zejść bardzo nisko nie tracąc przy tym na jakości grania.Jeśli ktoś ma taką fantazję to do filmów te niskie tony subwooferowe mogą się przydać. Mi puki co same kolumny wystarczają.Wczoraj odpaliłem horror. Naprawdę przyjemnie się ogląda.Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem to z czystym sumieniem mogę polecić. Koszt nie jest zbyt wysoki. Ja kupiłem w Warszawie w salonie SUPER Hi-Fi WORONICZA 31 02-640 WARSZAWA. Panowie puścili po dobrej cenie.Swoje kolumny mam podlączone pod Yamaha HTR-2071. Został mi ten aplituner po poprzednim kinie domowym. Uważam, że daje on radę. Musiałbym posłuchać ich pod innym wzmacniaczem, ale skoro na takiej budżetówce zrobiły na mnie wrażenie to pod innym może być tylko lepiej.Pozdrawiam.
jeszcze

13.1.2016

Większość ludzi naprawdę nie zawiedzie się na tych kolumnach. Subwoofer jest w tym wypadku zbędny. Nawet przy głośnym słuchaniu grają czysto.Stosunek ceny do jakości lepiej niż dobry. Niemiecki produkt. Instalator, który wieszał u mnie telewizor na ścianie wyrażał się naprawdę bardzo ciepło o tym sprzęcie. Kolumny kupione w salonie audio we Wrocławiu na Kruczej. Swoją drogą polecam ten sklep.

10.3.2017

Kolumienki super. Graja u mnie z sony dh750 i jest moc. Mocny bas i sopran na minimalnych ustawieniach. Nie potrzebuje suba bo chata sie trzesie. Elegancki wyglag tez robi wrazenie i oczywiscie cena. Odsluchalem wiele zestawow i te wypadly pomyslnie. Zaskoczyly mnie jakoscia dzwieku i wykonania. Polecam.

18.7.2017

Biorąc pod uwagę cenę zestawu: wygląd poprawny, jakośc dźwięku bardzo dobra (dobre basy we frontach). Bardzo polecam.

10.3.2017

Dobry stosunek ceny do jakosci. Dzwiek czysty i dynamiczny. U mnie graja z sony dh750 i jest super.

8.3.2017

Miłe i pozytywne zaskoczenie , bardzo przyjemne brzmienie.
Warunki usługiPolityka prywatności