logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Razer Pro Click (RZ01-02990100-R3M1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Razer Pro Click (RZ01-02990100-R3M1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Razer Pro Click (RZ01-02990100-R3M1) liczba opinii klientów wynosi 20, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.2.2021

PRO!!! Po 10 latach grania jedną myszką zmieniłem na tą i jest bajka. przede wszystkim pasuje do dłoni. mam sporą dłoń, tak minimum 11 i ta myszka jest spora. Zaawansowane funkcje myszki mnie nie interesują, lewy prawy scroll, fajne jest że skrollem robiąc na boki szybciej scrollujemy. Czasem wkurza ten przycisk na górze zmieniający DPI myszki, muszę przysiąść i rozkminić jak go dezaktywować. Wkurza jak nagle myszka zwolni albo co gorsza staje się nieopanowywalna. Sama myszka jest genialna, świetnie leży, bateria? co to jest, mając tą myszkę nie wiem co to. TOP TOP TOP. Polecam

18.4.2022

+Zaskakująco wygodna-Przycisk do przełączania między urządzeniami podłączonymi po bluetooth mógłby znajdować się w mniej anty-użytkowym miejscu, potrzeba podnoszenia myszki by przełączyć zachęca raczej do korzystania z 2uch myszek.-Klikanie scrolla (lewo, prawo, środek) nieco za solidne, zdarza się mi że myszka zarejestruje kliknięcia podwójnie.+/- Jak ktoś jest przyzwyczajony do krokowego toczenia scrolla, to tu się toczy kompletnie luźno.Brakuje mi dodatkowego przycisku pod kciukiem pod Hypershift (za bardzo Roccat Kone Aimo mnie do tej wygody przyzwyczaił).

28.11.2021

Rewelacja. To moja pierwsza mysz od lat która nie jest Logitechem. Szukałem czegoś pro oraz koniecznie z przyciskiem kolka na boki jako ze tam mam zbindowane ctr tab i ctr shift tab do przeskakiwania pomiędzy oknami chrome. Żaden dobry Logitech tego nie miał wiec znalazłem Razora. Krótko, lekka, szybka po bluetooth, panel sterowania RAZOR ciężki ale intuicyjny. Cicha, kolko dokładne. Polecam, tym bardziej ze do dostania za 299 zl, taka cena to NO BRAINER!

20.6.2021

Rewelacyjna mysz!Ergonomia bliska perfekcji. Bardzo dokładna - praca zarówno w programach CAD jak i graficznych to przyjemność.Bez problemów połączyła się zarówno z PC jak i iPad'em Pro.Jak do tej pory ładowana 1 raz (trzyma już ponad 2-gi tydzień) a używana jest codziennie minimum te 6 godzin.Zastanawiałem się nad jej "mobilnością" (mysz nie należy do małych) - wybór okazał się strzałem w 10-tkę!

22.6.2021

Mysz świetnie leży w dłoni i robi dobre pierwsze wrażenie. Są jednak dwa minusy:1. Scroll jest chybotliwy, przez co ma się wrażenie taniego wykonania. Szkoda, bo cała reszta elementów myszki jest bardzo dobrze spasowana.2. Przy ruchach lewo/prawo czułem, że mysz szurała o podkładkę, przy ruchach przód/tył problem nie występował. Najpewniej chodzi o rozmieszczenie ślizgaczy.

29.12.2021

Używam od dwóch tygodni oczywiście działa bezproblemowo. Dla mnie jest bardzo wygodna ergonomiczna, w przeciwieństwie do mx-master3 jest lepiej wyprofilowana.Mysz wygląda lepiej niż na zdjęciach - jakoś wykonania bardzo wysoka. Scroll jest z metalu, albo czegoś co go świetnie udaje. Przyjemnie się go używa/scrolluje.Szkoda że nie ma wersji czarnej.

7.2.2022

Do prywatnego użytku i gier mam Vipera, do pracy przez 8 godzin dziennie zdecydowałem się właśnie na pro mini. Dwa subiektywne niuanse - przy włożonych dwóch bateriach przeważa na tył urządzenia (podnoszę myszkę podczas pracy) i lekko toporna rolka. Generalnie produkt premium i polecam. "Click" po chwili przyzwyczajenia - rewelacyjny.

14.3.2022

Myszki używam od 3 miesięcy, bardzo wygodna myszka, bateria na prawde długo trzyma, w ciągu tych 3 miesięcy użytkowania, można palcach obu rąk policzyć ile razy była ładowana, wykonanie myszki też bardzo solidne, przyjemny w dotyku plastik, ogólnie polecam.

18.3.2021

Samy plus po zakupie tej myszki. Idealnie dopasowa do średniej lub dużej wielkości dłoni, cichsza od używanej wcześniej myszki Logitech 903 lightspeed. Opcja wi-fi / bluetoth jest świetnm rozwiązaniem. Brak podświetleń RGB jest moim zdaniem na plus.

23.3.2022

Dla mnie bomba, click rewelacyjny, baterii w momencie pisania opinii, od zakupu zeszło 9% - pracuję 8 godzin dziennie przy komputerze.Mały minus, jak włożysz obie baterie - przy podniesieniu przeważa na tył.

19.7.2022

Myszka jest bardzo dobra jako myszka. Kształt jak z tych ergonomicznych MX Masterów czy Surface, ale jest dość lekka i ma dużo lepszy sensor.

24.5.2022

Myszka mega wygodna jednak nie przeznaczona w ogole do gamingu. Jeżeli ktoś chce kupić mysz do gier to lepiej poszukać czegoś innego

24.3.2022

Genialny sprzęt, zdecydowanie na poziomie MX Master, jak nie lepszy.

27.12.2021

Jedna z najlepszych myszek, zdecydowanie polecam

4.3.2022

polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności