logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie REDRAGON M607. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu REDRAGON M607.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu REDRAGON M607 liczba opinii klientów wynosi 79, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.3.2021

Jestem strasznie zadowolony z tej myszki =) Jest po prostu kozacka!!<br> Jest duża<br> Jest wygodna<br> Światła ledowe 10x lepsze niż się spodziewałem<br> Produkt dla mnie wysokiej jakości.<br><br>Z myszką kupiłem również<br> Podkładkę X-QUANTUM GP201, która już mi nadgarstek rozluźnia.<br><br>Co do wysyłki<br> Zamówiłem w niedziele wieczorem i teraz we wtorek rano otrzymałem.<br><br>Więc dziękuję za szybkość i dobre produkty =)

5.9.2020

Myszka warta swojej ceny. Podświetlenie RGB, dodatkowe przyciski, czytelne darmowe oprogramowanie, miły dźwięk klikania, przyjemny łagodny scroll. Dobra do gier i codziennego użytkowania. Czas reakcji można ustawić do 1000 Hz. Może dla niektórych odrobinę za ciężka albo za duża, ale to jeżeli korzystali tylko z o wiele mniejszych myszek wcześniej, można się jednak przyzwyczaić. Wspaniale prezentuje się na biurku. Godna polecenia. Jedna z najlepszych w tej cenie.

29.6.2022

A perfect mouse for designer! You can easily adapt its sensitivity and do all the necessary precise actions. Also it fits to arm very comfortable. 5 buttons are totally enough to include all the functions you may need. Would be good for gamers as well.

11.5.2019

Tydzień po zakupie. Jedyne definitywne wady to brak wbudowanej pamięci profili i toporność ustawień przez aplikację. Reszta na plus lub kwestie gustu, (np dla mnie nico zbyt głośny klik) mysz bardzo dobrze pasuje do ręki. Za taką cenę tylko polecać.

5.1.2020

Świetna myszka do gier za niską cenę, bardzo duży wybór rodzajów i kolorów podświetleń - każdy wybierze coś dla siebie lub jest możliwość wyłączenia całkowitego podświetlenia, doskonale pasuje do w dłoni i jest miła w dotyku, zmiana DPI działa ok

12.11.2019

Bardzo dobra jakość w stosunku cena jakość, 7200dpi daje ogromne przyspieszenie, oświetlenie myszki ładne, wyraziste. Oprogramowanie do pobrania na stronie producenta, przejrzyste i intuicyjne, możliwość zapisania swojego profilu ustawień .

25.5.2021

Wygodna dla szerokiej dłoni, sensor OK. Plastyk mógłby być lepszej jakości ale za taką cenę nie ma co narzekać. Oprogramowanie to najsłabszy punkt - daleko mu do możliwości sterowania takich jak w Logitechu czy Corsair.

13.2.2021

Super myszka, bardzo ładne podświetlenie, najlepszy tryb to chyba poprostu tęcza, chodzi gładko, aim'a mi poprawiła, a według mnie największym atutem jest ergonomia, najwygodniejsza myszka, jaką miałem, gorąco polecam

14.6.2021

Marka Redragon pierwotnie powstała na potrzeby rynku Amerykańskiego ich produkty są jak Dodge Charger masywnie skonstruowane, wytrzymałe, jednak mając tu na myśli wnętrze np. sensory w myszach są średniej jakości.

29.4.2021

Ergonomiczny kształt pozwala wręcz idealnie spasować mysz z dłonią. Gładko i bez oporów porusza się po podkładce. Regulacja rozdzielczości pozwala na komfortową pracę myszką i zapewnia dobrą zabawę podczas gry.

13.3.2019

Myszka świetna, dużo opcji ustawień po pobraniu/zainstalowaniu przeznaczonego dla myszki oprogramowania. Możliwość zmieniania czułości bardzo na plus, świetnie wyprofilowana. W tej cenie nic tylko polecać.

27.2.2021

Myszka bardzo fajna, oraz bardzo wygodna w użytkowaniu. Ma fajne RGB, ponieważ ma dużo kolorów. Ta myszka ma jak dla mnie dużo dpi (ale jak kto lubi). Polecam to jest najlepsza myszka do 150 zł dla mnie.

10.11.2020

Bardzo fajna myszka, dużą zaletą jest 7200 DPI jak na tą cenę, 7 przycisków, kabel w oplocie bez którego nie wyobrażam sobie grać i bardzo ładne podświetlenie, Serdecznie polecam

19.1.2020

Mysz jest dobrze wykonana, fajnie wygląda, nie drażni podświetleniem, podoba mi się jej waga no i cena była odpowiednia w dniu zamówienia przeze mnie. Jest po prostu ok :)

16.2.2021

Solidna myszka. Kupiona razem z podkładką i klawiaturą tego samego producenta. Szybka zmiana trybów świecenia na plus. Długi materiałowy czerwony przewód. Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności