logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Riwall REM 3310i. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Riwall REM 3310i.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Riwall REM 3310i liczba opinii klientów wynosi 77, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 63, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 3.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.3.2021

Niewiele kosiarka pracowała jeszcze więc na porządną ocenę zbyt wcześnie. Montaż bardzo łatwy, pracuje cicho, tnie dobrze. Wykonanie i materiały (wszystkie plastiki) sprawiają solidniejsze wrażenie niż w kilku kosiarkach znanych producentów. 4 lata gwarancji znacząco niższa cena od innych kosiarek. Wg mnie zdecydowanie warto.

10.5.2021

Ogólnie lekka i poręczna. Jednak śruby mocujące kółka się odkręcamy przy nałożonych kołpakach na kółka. Po ściągnięciu kołpaków pracuje idealnie. 3 koszenia póki co minęły i mam nadzieję że tak dalej będzie. Dobrze radzi sobie nawet z wysoką trawą.

4.9.2020

Kosiarka cicha i mocna. Przykręcanie kół (a raczej ciągłe odkręcanie) to nieporozumienie. Jeśli kilkakrotnie trzeba zmienić wysokość koszenia, to będzie koszmar. Nie kosi przy krawędziach, mały kosz na trawę i brak uchwytu transportowego.

26.9.2020

Lekka, zwrotna, cicho chodzi, praca nią nie męczy. Jedynym mankamentem jest poziome ustawienie wtyczki zasilania, co powoduje wypadanie co jakiś czas gniazda przedłużacza. Generalnie - super sprzęt. Warto kupić.

15.7.2020

Za te pieniądze ,daje rady ,jedyne co mnie w niej denerwuje to zakładanie kosza, jak pasuje z jednej strony t nie pasuje z drugiej i trzeba się na wkurzać , ogólnie sztywna ,dobrze kosi ,nie mam zastrzeżeń .

9.10.2020

Produkt sprawny. Nie podoba mi się tylko system zmiany wysokości koszenia . Trzeba rozkręcać koła imbusem za każdą zmianą wysokości. Kiepsko. Imbus nie dołączony do produktu.

25.4.2021

Bardzo dobrze radzi sobie z koszeniem nawet wilgotnego gęstego trawnika. Gwiazdka mniej za wyrzut do kosza, trzeba czasem zrobić dwa kursy aby zebrać już skoszoną trawę

5.5.2021

jeśli macie miejsce w garażu i nie potrzebujecie jej składać czy regulować wysokości cięcia to mogę polecić. W przeciwnym razie warto poszukać czegoś innego.

16.10.2020

W tej cenie bardzo fajna kosiarka- mała, lekka, kosz wystarczająco pojemny na działkę 300m2. Kółka nie spadają po zastosowaniu na gwint kleju Loctite 243.

30.4.2020

Delikatne śruby mocujące koła jak na razie po kilku godzinach pracy jest dobrze ,kupiłem tylko ze względu na silnik indukcyjny na razie daje radę Polecam

2.5.2021

Na mój mały trawnik super się sprawuje. Jak się dobrze nie dokręci kółek to potrafią odpadać, ale to mały problem. Na plus regulacja wysokości koszenia.

6.6.2020

Polecam Firma RIWALL robi dobrej jakosci narzedzia. Ksiarka poszla od razu na gleboka woda i trawa bo kolana i bez problemu dala sobie rade powoli

26.5.2022

Lekka, w miarę cicha. Niektóre elementy wydają się być słabe łatwe do złamania. Kosi bez zastrzeżeń, nawet wysoką trawę.

17.4.2021

Wygląda solidnie, czuć że ma moc i nie boi się wyższej trawy. Na chwilę obecną polecam i jestem zadowolony z zakupu.

27.5.2020

produkt zgodny z opisem. Koszenie małych powierzchni to czysta przyjemność. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności