logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Router Wlan N300 4X100Mbps 2 Anteny X 5Dbi (NBG-418NV2-EU0101F). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Router Wlan N300 4X100Mbps 2 Anteny X 5Dbi (NBG-418NV2-EU0101F).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Router Wlan N300 4X100Mbps 2 Anteny X 5Dbi (NBG-418NV2-EU0101F) liczba opinii klientów wynosi 13, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Router bardzo prosty w konfiguracji, bez korzystania z instrukcji można zrobić to w 5 minut. Mimo 5dB anten niestety w mieszkaniu w bloku transfer dość szybko spada wraz z odległością od routera, przy czym pracuje stabilnie. Do grubych zbrojonych betonowych ścian nie ma nic lepszego niż kabel :) Ogólnie można polecić za liczbę funkcji (np.harmonogram pracy WiFi, które można wyłączyć w porach, gdy nie ma nas w domu, co oszczędza energię) i prostą konfigurację. Po wymianie z starego Netgear w standardzie G na Zyxel wreszcie można spokojnie oglądać treści HD w SmartTV i w tym samym czasie korzystać z internetu na innych urządzeniach bez problemów z transferem (mówimy o łączu 40Mbit i więcej).

23.2.2015

Jak dla mnie to optymalny wybór. Przy mocy nadawania 35% z 10m i za 2 ścianami z cegły sygnał na androidzie dostateczny do dobrego. Przy zakłóceniach od sąsiadów.Polska wersja menu, dużo ustawień, praktycznie wszystko z ustawianiem harmonogramu sieci wifi, filtrem MAC i treści. I cieszy wyłącznik fizyczny zasilania. Działa stabilnie, jedynie przy pierwszym logowaniu trzeba wyłączyć proxy w przeglądarce. I przy korzystaniu z harmonogramu ustawić adres automatyczny serwera czasu, żeby po wyłączeniu zasilania router synchronizował czas wewnętrzny.Na dodatek bardzo energooszczędny i kompaktowy. Do 4 W, z autoregulacją mocy nadawania.

Do tej pory żadnych problemów ze sprzętem nie zanotowałem. Działa prawidłowo pod każdym względem, także spokojnie polecam. Szczególnie że drogi nie jest.

W domu pracuje super, bardzo stabilnie i szybko. Odkąd go podłączyłem nie wymagał ani razu restartowania. Żadnych absolutnie zwiech POLECAM

polecam - dobry, bez bajerów ale podstawowe ustawienia ma i sporo wyjść na inne sprzęty po kablu

Jest znacznie lepszy niż router innej marki za 2x tyle pieniądze, stabilniej sieć działa

dobra marka, router prosty ale działa prawidłowo i ma sporo wejść

24.9.2015

Świetny produkt kupie jeszcze jeden :)

17.5.2016

Działa bez problemów. Duży zasięg wifi

Mam dwa i jestem zadowolony. Polecam!

16.11.2020

Idealny jako repeater.

22.10.2015

działa ok

21.1.2017

Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności