logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie SanDisk Cruzer Edge 32GB (SDCZ51-032G-B35). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu SanDisk Cruzer Edge 32GB (SDCZ51-032G-B35).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu SanDisk Cruzer Edge 32GB (SDCZ51-032G-B35) liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 2.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.4.2015

Zakupiłem tego pendrive za 39,99zł (w dyskoncie ze znaczkiem czerwonego robaka w czarne kropki - żeby nie wymieniać nazwy sklepu:-), bez poczytania w internecie recenzji o nim, bo uznałem że Sandsik to jak zwykle dobra jakość - niestety tym razem się zawiodłem.Zawsze Sandysk był dobrej jakości i miał dobre parametry techniczne, ale ten pendrine to ich przeciwieństwo:1. tragiczny zapis - duże pliki zapisuje 5MB/s - to jest jakaś porażka - najtańsze katy micro SD Sandiska mają zapis 10MB/s.2.mechanizm wsuwania/wysuwania złącza bardzo delikatny - podczas wkładania pendriva do komputera, trzeba mocno ściskać pendrive za "to" czerwone, żeby się złącze nie wsuwało do czarnej obudowy pendriva - bez mocnego ściskania pendriva nie włożymy go do kompa, bo się złącze będzie z powrotem wsuwało do obudowy - nigdy się z czymś takim nie spotkałem!GENERALNIE ODRADZAM ZAKUPU!!!
jeszcze

21.4.2014

Tak badziewnego kawałka plastiku dawno nie miałem w rękach. Parametry techniczne przecietne. Dziecko jest go w stanie zgnieść w palcach. Po dopieciu go do kluczy plastikowe oczko szybko idzie w strzępy. Chińska tandeta w strasznym wydaniu. Każdy inny jaki kupicie bedzie lepszy. Lepiej dopłacić 5zł za kingstone czy toshibe lub jakis no name. Gdyby dawali go do jajka niespodzianki to byłby jeszcze do zaakceptowania. nie polecam.

9.11.2013

- Mechanizm wysuwania/chowania napędu jest zawodny, przy wkładaniu do portu USB potrafi się sam schować. Trzeba przytrzymać palcem.- Mała prędkość zapisu ok 5 MB/s- Odczyt przyzwoity ok 15 MB/s- Nie nadaje się jako pamięć do STB/PVR - zapis jeszcze ok, ale jednoczesny odczyt (np. Timeshift) już nie daje rady.

20.2.2017

Prędkość zapisu wacha się od 4 do 5 MB/s Bardzo słabo . Aby przenieść większe rzeczy trzeba uzbroić się w cierpliwość.Ogólnie nie polecam.

21.2.2017

Prędkość zapisu to około 4MB/s - nawet nie 50% ze specyfikacji. Ktoś się nie popisał. Lekki, praktyczna ochrona złącza.

20.2.2015

Duża pamięć za niewielkie pieniądze, ale bardzo słaba jakościowo obudowa. Zobaczymy ile wytrzyma
Warunki usługiPolityka prywatności