logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie SanDisk Cruzer Ultra 64GB (SDCZ48-064G-U46). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu SanDisk Cruzer Ultra 64GB (SDCZ48-064G-U46).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu SanDisk Cruzer Ultra 64GB (SDCZ48-064G-U46) liczba opinii klientów wynosi 216, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 110, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 60, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Pendrivea dosyć intensywnie eksploatuję i nie było na razie problemów. Nie jest drogi, ma chowaną końcówkę a sama obudowa mimo że spora to jest wytrzymała. Ma też oczko na smyczkę, o czym wielu producentów usb czasem zapomina a bez tego jak bez ręki dla mnie. Ogólnie prędkości są całkiem solidne i stabilne przy dużych plikach, przy dużej ilości małych oczywiście jak każda pamięć przytyka się i spada. Natomiast tak czy siak pendrive w swojej cenie całkiem pojemny, dobrze zrobiony i przyzwoicie szybki.Na razie działa okej no i oby tak dalej działał. Polecam zakup sprzętu.
jeszcze

24.12.2018

Bardzo wydajny pendrive jeżeli patrzymy na stosunek ceny do pojemności i szybkości odczytu, z szybkością zapisu jest tak jak myślałem, pierwsze 10 sekund leci 45 mb/s, później już spada do 15 mb/s z powodu przegrzania kontrolera, jeżeli pendrive ma służyć na zgrywanie/kopiowanie filmów o pojemności ponad 3 GB to musicie uzbroić się w cierpliwość bo 45 mb/s to tylko początkowy transfer, za to zaskoczył mnie transfer READ, film 3 GB z pendrive na dysk SSD skopiował się w 4 sekundy,także ocena 5/6
jeszcze

29.12.2016

Sprzęt jak najbardziej w porządku, dlatego pełna nota. Bechmark pokazuje realny zapis na poziomie 48MB/s, a odczyt do 148MB/s. Nie rozumiem jednak polityki cenowej, około dwa miesiące temu (bez żadnej promocji) zapłaciłem za niego 35PLN, chwilę później cena podskoczyła do 39PLN by teraz osiągnąć 50PLN. Zadowolony, byłem już zdecydowany na zakup drugiej sztuki i o ile za 39 jeszcze bym go nabył, to za 50 już tego nie uczynię...

7.3.2021

Szybkie testy po rozpakowaniu paczki. Interesuje mnie prędkość zapisu. W praktyce faktycznie wyciąga 40-45 MB/s, ALE tylko podczas zapisu pierwszego gigabajta. Potem zapycha się cache czy inny bufor i wyraźnie zwalnia. Przy zapisie większej ilości danych spodziewajcie się średnio 20-30 MB/s. Czyli rewelacji nie ma, ale jest dobrze. A w połączeniu z niską ceną i jakością Sandiska jednak bardzo dobrze :)

1.1.2021

Ponieważ widać sprzeczne opinie co do prędkości, to dodam i swoją. Plik testowy 2 GB, pętla testowa wykonana 3-krotnie, więc na pewno nie załapało się na jakiś cache. Mi wyszło ok. 40 MB/s zapisu u ponad 160 MB/s odczytu. Jak na obecną cenę tego wiekowego już produktu, to nie jest źle. Uwaga: moje testy są na nowym nośniku, zobaczymy co będzie po roku.

18.11.2020

Dobry pendrive jak na swoją cenę i pojemność. Nie nagrzewa się. Przy małych plikach (1MB) średni zapis ok 44 MB/s, odczyt 70 MB/s. Prędkość odczytu rośnie w stosunku do wielkości pliku, a prędkość zapisu spada. Niestety mogę dołączyć tylko jeden obrazek. Ogólnie polecam, to już mój drugi taki pendrive.

15.4.2019

Pendrive o duzej pojemności, Z prędkością jest różnie, duże pliki zapisuje szybko, gorzej jest z małymi, prędkość bardzo spada.Co do obudowy i systemu wysuwania i chowania portu usb... zdarzyło mi się wysunąć go przypadkiem w kieszenie... trochę za słaba jest ta blokada.Za te pieniądze warto kupić.

21.6.2020

Pendrive super szybki oraz ma wgrany dodatek w postaci sejfu na pliki chronione, można ustawić kod aby chronić swoje bardzo ważne pliki przed innymi. Pendrive wykonany z wysokiej jakości plastiku, ma w sobie niebieską diodę, która świeci na dwa sposoby w zależności od tego co się wykonuje.

12.2.2020

Dobry stosunek pojemności do ceny (promocja!). Żaden wyrób SanDisk jeszcze mnie nie zawiódł. Pół gwiazdki odjąłem za zbyt dużą (choć niewiele) szerokość - dwa peny włożone do gniazd obok siebie w laptopie "rozpychają się" przez co gniazda ulegają powolnej destrukcji.

22.1.2017

Świetny pendrive. mógłby co prawda zapisywać jeszcze szybciej, ale wtedy musiałby mieć wyższą cenę. Zapis 20MB/s odczyt dochodzi do 100MB/s. Oczko na zawieszkę zbyt delikatne. Nie jest to pancerny pendrive, ale taki na który trzeba trochę uważać.
Warunki usługiPolityka prywatności