logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sharkoon Podświetlana Klawiatura Skiller Pro (SHARKOON KLAWIATURA SKILLER PRO 4044951015757). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sharkoon Podświetlana Klawiatura Skiller Pro (SHARKOON KLAWIATURA SKILLER PRO 4044951015757).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sharkoon Podświetlana Klawiatura Skiller Pro (SHARKOON KLAWIATURA SKILLER PRO 4044951015757) liczba opinii klientów wynosi 12, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.5.2022

Klawiatura o sporej kluturze wykonania. Wymienię tylko minusy: - litery dużo słabiej prześwitują niż świeci tło, więc tło oślepia, co sprawia, że podświetlenie nie ma charakteru pomocy przy pracy, tylko bajeru i tworzenia nastroju w pomieszczeniu,- czcionka na literach jest futurystyczna (czytaj: niektóre napisy trudne do odcyfrowania, np. "D", "TAB"),- podświetlenie to tylko kolor niebieski,- są 3 zestawy ustawień plus ustawienia standardowe. W ustawieniach standardowych światlo zawsze pulsuje. Jeśli kogoś drażni choinkowa sceneria, musi pracować na którymś z zestawów, a więc oglądać dodatkową lampkę wskazującą zestaw,- jasność diod LED (NumLock etc.) jest dostosowana do najjaśniejszego podświetlenia.Przy słabszym bardzo się wyróżna,- osobiście uważam, że klawisze L1..L6 powinny być niskoprofilowe albo inne w dotyku, żeby odruchowo palcami lokalizować lewą krawędź klawiatury właściwej. Przy takiej samej wysokości często naciskam L zamiast pożądanych klawiszy. Pomogło wydłubanie eli- można definiować makra, ale nie ma wśród dostępnych komendy wyłączenia systemu, uspania ani hibernacji- niektóre oznaczenia klawiszy są nietypowe (#@\) i używanie w systemie polskiej klawiatury programisty sprawia, że co innego jest na klawiszu, a co innego on pisze.- działał, ale nie działa przycisk wyłączania podświetlenia. Nie zwalam winy na przycisk. Mam wrażenie, że sterowniki nie są doskonałe. Różne dziwne zachowania miała klawiatura podczas konfiguracji, ale zwalałem na fakt podłączenia drugiej. Wydaje mi się jednak, że to wina oprogramowania.
jeszcze

31.7.2015

Bardzo dobra klawiatura , solidne wykonanie, przyjemna praca. Klawisze precyzyjne , miękki i gładki skok. Dodatkowe opcje i ustawienia oraz sterowniki robią z niej prawdziwa klawiaturę gamingowo - multimedialną. Plusem jest regulowane w 10 stopniowej skali podświetlenie , które wygląda bardzo dobrze.Minimalnym minusem jak dla mnie są twardsze we wcisku klawisze multimedialne ale jest to raczej charakter produktu i wybór producenta.

9.9.2018

klawiatura a dużo dodatkowych przycisków, bardzo ociężały software do programowania, który jednak ma sporo funkcji,nietypowy układ klawiszy do którego długo się przyzwyczajałemmateriał średni, widać na nim kurz, kontrolni świecą się tak jasno że musiałem zakleić

21.10.2020

Fajna klawiatura. Ładna podswietlenie. Ale nie mogę jakoś sie dopasować jakby ciut za male były przyciski i brakuje mi miejsca do pisania. Może to kwestia przyzwyczajenia.

20.2.2015

Świetna klawiatura!!! Bardzo polecam! klawiatura pierwszej klasy... dzieli pierwsze miejsce z RX66 pod względem ceny do jakości.POLECAM!!!

1.4.2022

Produkt zgodny z opisem. Szkoda, że przeoczyłem informację, że klawiatura ma układ klawiszy UK, ale to moje niedopatrzenie.

9.5.2022

Bardzo dobra klawiatura układ UK !!!!. Ładne niebieskie podświetlenie LED. Polecam !!!

31.8.2015

Prezent dla syna bardzo udany.Jest nią zachwycony.Podświetlenie,wygląd rewelacja.

10.3.2022

Proszę zwrócić uwagę na niestandardowe rozmieszczenie niektórych klawiszy, np. @.

12.12.2020

Ten rząd klawiszy z lewej strony, jest trochę denerwujący, pozatym jest ok.

5.5.2022

dobrze wykonana klawiatura , warta swojej ceny

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności