logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sharkoon SKILLER SGK5 RGB. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sharkoon SKILLER SGK5 RGB.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sharkoon SKILLER SGK5 RGB liczba opinii klientów wynosi 10, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.11.2020

Bardzo dobra klawiatura, przesiadłem się na nią po tym, jak moja stara klawiatura Gigabyte Force K7 przestała działać. W nowej klawiaturze najbardziej zależało mi, aby miała w miarę niski profil klawiszy, była dość cicha oraz miała podświetlane klawisze. Początkowo zakupiłem Hyperx alloy core rgb, jednak nie spodobały mi się zbyt wysokie klawisze. Sharkoon Skiller SGK5 RGB na szczęście spełnił moje wszystkie wymagania, chociaż klawisze i tak są wyższe, niż w przypadku mojej starej klawiatury Gigabyte Force K7, która moim zdaniem miała idealny profil klawiszy i potrzebowałem trochę czasu, żeby się przyzwyczaić.Dodatkowo Sharkoon posiada pełne podświetlenie RGB z różnymi efektami, dodatkowe,programowalne klawisze, jest dość cicha (może z wyjątkiem spacji), ma dołączoną podpórkę pod nadgarstki.Dla osób, które szukają dobrej klawiatury membranowej za około 200 zł, moim zdaniem będzie do świetny wybór. Gdybym sam mógł coś poprawić, to zastosowałbym jeszcze bardziej płaskie klawisze, ale te zastosowane w klawiaturze nie są złe.
jeszcze

25.2.2021

Podpórka pod nadgarstki jest duża, co daje większą powierzchnię rozstawienia palców na klawiaturze. Możliwość przystosowania własnych upodobań co do podświetlenia również jest szeroka.<br><br>Klawiatura spełniła moje oczekiwania po 2 miesiącach szukania klawiatur z podświetleniem i dodatkowymi przyciskami programowalnymi. Tutaj zaznaczę, że przyciskami M1-M5 przechodzimy na kolejne karty podczas otwartej przeglądarki.

2.10.2020

Klawiatura ładna, estetyczna, kolorystyka podświetlenia z możliwością regulacji bardzo przydatna w nocy. Skok klawiszy w porządku, w miarę krótki, precyzyjny i cichy (no może prócz spacji). Niestety po miesiącu użytkowania klawiatura odmówiła posłuszeństwa bez ostrzeżenia :) Wymieniona na nowa, która śmiga już trzeci miesiąc.

2.1.2021

Chyba ok. Produktem cieszy się syn więc chyba klawiatura spełniła jego oczekiwania. Fajne efekty świetlne, szybkość i płynność działania klawiszy super.

11.5.2020

Bardzo fajna klawiatura, cieszę się z tego zakupu

18.1.2021

Jestem zadowolony

8.12.2020

Idealna :)

7.12.2020

ok

16.11.2020

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności