logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie SPIGEN NEO FLEX HD APPLE WATCH 4/5/6/SE (44MM). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu SPIGEN NEO FLEX HD APPLE WATCH 4/5/6/SE (44MM).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu SPIGEN NEO FLEX HD APPLE WATCH 4/5/6/SE (44MM) liczba opinii klientów wynosi 146, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 140, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.11.2020

Rewelacyjna ochrona ekranu. Obawiałem się montażu folii zgodnie z instrukcją "na mokro" (wszystko co potrzebne włącznie z płynem jest dołączone do zestawu), jednak jest to niezwykle proste i wybacza wiele błędów związanych z dopasowaniem folii do ekranu. Ew. pęcherzyki powietrza wchłonęły się samoistnie w ciągu kilkunastu godzin od montażu folii. Folia nie pokrywa 100% powierzchni ekranu (zostaje minimalna ramka), ale dzięki temu możemy bez problemu założyć każdy rodzaj etui bez obawy, ze będzie podważać folie. Nie zauważyłem dużej różnicy w jakości obrazu, wręcz przeciwnie jest naprawdę dobrze. W zestawie mamy aż 3 sztuki folii. Wysoka jakość Spigena, niska cena Avans!Szczerze polecam.
jeszcze

5.8.2020

Ciężko jest kupić produkt idealny na Apple Watch'a. Z jednej strony nie chcemy zakładać czegoś pancernego, a z drugiej chcemy ochronić ekran przed zarysowaniami i stłuczeniami. Folia Spigen na pewno jest subtelnym rozwiązaniem. Nie oddziela nas od ekranu grubą warstwą, faktycznie jest bardzo cienka. Po założeniu nie jest idealnie gładka, ale łatwo się do tego przyzwyczaić. Niestety nie jest bardzo trwała i łatwo o przypadkowe zahaczenie i częściowe jej odklejenie. Na szczęście producent daje nam trzy sztuki, więc na jakiś czas powinno wystarczyć. Należy pamiętać również o tym, że folia nie ochroni w żaden sposób rantów ekranu i boków zegarka. Ostatecznie mi to rozwiązanie pasuje i mogę je polecić.

14.1.2022

moim zdaniem zdecydowanie lepsza od 3M, aplikacja na mokro super. Folia trzyma się już ponad miesiąc, nic nie odchodzi, nic się nie dzieje. Super przylega i jest "niewidoczna", ponieważ co jakiś czas muszę się dokładnie przyglądać czy oby folia jest na pewno na wyświetlaczu. Pływanie na basenie oraz wizyta w saunie też nie spowodowała, że folia się odkleiła.

1.12.2020

Folia spoko aczkolwiek montaż nie należy do najprostszych, trzeba użyć dużo płynu aby moc dobrze wycentrować folie, dobrze ze zestaw zawiera ich 3. Pierwsza poszła na zmarnowanie ale druga jest już dobrze nałożona. Rakla jest tekturowa co spowodowało iż podczas próby podparcia nią folii ta zostawiła kawałek papieru pod spodem.

26.5.2020

Te folie sa kozackie. Miekkie ale wystarczajaco grube, zeby uchronic zegarek od uderzen o sciany/futryny cxy cokolwiek innego. Malo tego, uderzylem o cegle i zrobil sie bąbel na krawedzi gdzie podszedl pyl z cegly. Odkleilem do polowy, popsikalem alko i prxykleilem spowrotem. Ta folia jest mega!!

2.12.2020

Trochę wprawy do aplikacji jest potrzebne, niestety u mnie jedna folia poszła na straty bo podczas dopasowywania jakiś poproch dostał się pod i nie można było go usunąć. Ale przy drugiej to kilka sekund i gotowe, w normalnym użytkowaniu całkowicie niewidoczne, super pasuje do etui.

8.11.2019

Folia dobrze założona jest trudna do zauważenia. Łatwa w aplikacji na mokro, spełnia zadanie chroniąc ekran przed zarysowaniami.Odczuwalne są krawędzie. Dużo bardziej się palcuje w porównaniu do ekranu bez folii. Na krawędziach lubi łapać drobinki kurzu ale da się zetrzeć.

5.8.2021

Dobrze chroni wyświetlacz. Dla osoby która nie jest obyta z naklejaniem osłon na urządzenia elektroniczne może być problem z montażem. Jestem zadowolony z tej foli, co więcej nie koliduje ona z dodatkową ochroną na Apple Watch'a w postaci etui na ramki. Polecam

14.10.2021

Bardzo dobra dla AW. Przejrzysta instrukcja montażu. Dodatki w postaci płynu odtłuszczającego, chusteczek ale to SPIGEN ;-) Co się dziwić. W zestawie znajdują się 3 folie. Fajnie, można komuś dać pozostałe albo wymienić za jakiś czas na nowe ;-)

22.8.2021

Bardzo fajna folia. Dobra w dotyku, z montażem na mokro. Jedynym jej minusem jest grubość, która powoduje że na zaokrągleniach ekranu na zegarku czuć nieprzyjemne, ostre krawędzie. Przez nie pewnie szybciej zacznie się haczyć i odklejać.

6.1.2021

Nie do końca spełnia swoje zadanie. Folia jest ciut za gruba i ciut za mała, przez co szybko się zadziera na końcach (np. od noszenia ubrań z ciasnym ściągaczem). Dobrze, że są trzy sztuki w zestawie, więc na jakiś czas wystarczą.

6.1.2020

Dobry produkt, fajnie, że są 3 sztuki w zestawie. Montaż dziecinnie prosty, szkoda, bo nie trzyma się długo ( po około 2msc zaczyna odchodzić przy krawędziach ), ale niska cena i fakt, że są 3 sztuki w zestawie rekompensuje wadę

8.6.2021

Bardzo łatwy montaż na mokro, folia super się spisuje- a wcześniej miałem inna folie armie ale tamta była beznadziejna, znacznie wpływała na dotyk, ta jest cienka i dotyk działa w 1OO % a o to chodzi

26.6.2019

Folia w porządku, instalacja łatwa (warto skorzystać z filmu na stronie producenta). Folia leży bardzo dobrze, jest widoczna tylko w ostrym słońcu pod pewnym kątem. Ogólnie produkt war polecenia.

28.11.2021

Super folia do Apple Watch ! Prosty montaż na mokro, Cały zestaw do montażu w komplecie. Po wyschnięciu wygląda bardzo dobrze na zegarku. Nie odkleja się na końcach. Polecam !

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności