logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie TP-Link RE505X. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu TP-Link RE505X.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu TP-Link RE505X liczba opinii klientów wynosi 102, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 53, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.12.2020

Mogę polecić RE505X jak pracuje jako punkt dostępowy (połączenie kabel). Przemieszczając się pomiędzy parterem a piętrem nie ma zaniku sieci (jeden punkt Archer C6 parter, piętro RE505X), urządzenia płynnie przełączają się między punktami dostępowymi . Automatycznie działa w 5G i 2,4 G. Jako wzmacniacz bezprzewodowy nie porywa. Strop tłumi 5G i połączenie pomiędzy punktami dostępowymi działa jedynie w 2,4 G co ogranicza przepustowość. Możliwe że lepiej radzi sobie na jednym poziomie ale tego nie sprawdzałem.

18.1.2022

Łatwa obsługa - konfiguracja przez wps albo aplikacja tplink, sprawdza się w dużym domu jednorodzinnym, bez problemu łapie sygnał przez żelbety i warstwe elektrycznego ogrzewania podłogowego (router wifi 6 od orange), daje możliwośc wykorzystania w całym domu pełnej przepustowości łącza 600 Mb/s. Od uruchomienia i konfiguracji jak na razie działa stabilnie i bezobsługowo. W porównaniu z RE305 - lepszy zasięg i stabilniejsze łacze 5ghz.

22.6.2022

Jak na repeater jest bardzo drogi. W połączeniu z TP-Link AX1500 potrafi zestawić sieć OneMesh. Niestety, RE505X musi być dość blisko głównego routera przez co nie zwiększa realnie zasięgu sieci WiFi a tylko nieznacznie poprawia jej jakość. Zwróciłem bo na dzień 21.06.2022 nie wspiera OneMesh łącząc repeter po kablu LAN do głównego routera - ta funkcja działa tylko drogą radiową.

9.4.2021

Dobry produkt. Wyraźnie mocniejszy procesor niż w starszych modelach 802.11ac. Dobry zasięg, łatwa konfiguracja.Niestety nie ma WPA3, więc aby działało płynne przełączanie na wspólnym SID, trzeba je wyłączyć również na routerze - inaczej niektóre urządzenia po pierwszym podłączeniu do routera mogą już nie chcieć przełączyć się na wzmacniacz.Ale ogólnie polecam.

28.3.2020

Repeater mam co prawda drugi dzień, ale mogę śmiało stwierdzić, że konkretnie daje rade!Poprzedni "adapter sieciowy" przez usb wywalał kanał WIFI przy przekroczeniu 30MB/s a tu spokój!Przy mniej zatłoczonej sieci osiąga maksymalną prędkość 390Mbps/48.8MB/s pobierania.Na razie jestem mega zadowolony. Zobaczymy za kilka miesięcy :) Pewnie będzie okej!

22.5.2020

Prosta konfiguracja przez aplikację na telefon. Dużo opcji konfiguracyjnych min. wyłączanie świecenia diód w nocy, harmonogram włączania. Wybór między pasmami wifi 2,4 GHz i 5 GHz lub łączne ich działanie , dobre pingi w rozszerzonej sieci wifi. Asystent lokalizacji pozwala wybrać optymalne miejsce instalacji.

30.11.2020

Nie mam zastrzeżeń - znacząco poprawił zasięg wifi w domuRouter mam na 1szym piętrze (biuro) na dole były problemy w niektórych miejscach (żelbetonowe stropy)5g na tv potrafiło zrywać połączenie.W tym momencie mogę streamować gry z desktopa na górze na telewizorze na dole bez problemu

6.2.2022

Wszystko działa w trybie repeater i AP, ale za tę cenę mógł by mieć trzeci zakres. Jednocześnie sygnał jaki transmituje jest odrobinę słbszy niz ConnectBox z UPC. Siła sygnału jaki jest w stanie złapać i powielić jest porównywalna z tańszym modelem.

17.4.2022

Dobra rada: proszę nie tworzyć nazwy sieci w stylu ROUTER_2_4_GHZ (podkreslniki itd.), Nie wiem jak to możliwe ale jak nazwa sieci jest skomplikowana, z podkreslnikami, dluga, wtedy są dziwne problemy z siecią. Nazwa krótka (najlepiej 5 liter).

13.11.2020

Wzmacniacz zakupiłem zachęcony technologią OneMesh oraz wsparciem nowego standardu wifi AX i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z aktualnego działania urządzenia. Do najtańszych może nie należy ale jest wart swojej ceny :)

9.5.2022

Bajecznie prosta konfiguracjaW końcu trafiłem na produkt który rozwiązał mój problem z zasięgiem na gęsto zaludnionym osiedlu.Wifi6 na 5GHz strzał w dziesiątkę. transfery prawie max. przepustowość łącza w całym domu.

24.6.2022

Wzmacniacz bardzo polecam plusy są takie że ma 2,4 ghz i 5 ghz i ma bardzo dużo funkcji z których można korzystać minusy to że się grzeje i nawet na opcji najlepszego sygnału nie ma dużego sygnału ale tak to jest git

24.12.2020

Świetnie wykonany repeater z dodatkowym wyjściem na kabel. One Mesh sprawdza się rewelacyjnie. Do tego jest WiFi 6, także nie krztusi się nawet przy wielu urządzeniach i dużym obciążeniu.

4.4.2022

Działa zgodnie z opisem. Warto zaktualizować firmware przed konfiguracją, bo oryginalny/starszy jest trochę mało stabilny. Można konfigurować bez aplikacji, przez przeglądarkę.

12.11.2021

Rewelacja! Wzmacniacz jest naprawdę skuteczny. Wzmocnił sygnał wifi kamery IP, która notorycznie gubiła zasieg. Teraz żadne przycięcia już się nie zdarzają. Polecam!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności