logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer Monopod Tracer M5 Bluetooth (45097). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer Monopod Tracer M5 Bluetooth (45097).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer Monopod Tracer M5 Bluetooth (45097) liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 0.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 0. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.8.2017

Monopod podczas tygodniowych wakacji,bardzo często tracił połączenie z telefonem i było to wkurzające-chcę szybko zrobić fajną fotke, a tu znowu brak połączenia... i trzeba znowu brać tel do ręki i się od nowa łączyć. I to nie wina tel., bo używałem go z trzema różnymi tel. Poza tym czasem się zacinał przy rozkładaniu i trzeba było użyć siły żeby go rozłożyć. Trzecia wada to krótki zasięg-niecały metr. No i cena, ja kupiłem w sklepie za 50zł bo potrzebowałem go następnego dnia na wyjazd, ale w necie znalazłem potem najtaniej za 35zł z przesyłką, ale i tych pieniędzy nie jest wart...

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności