logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Trust GXT 108 Rava Illuminated Czarna (22090). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Trust GXT 108 Rava Illuminated Czarna (22090).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Trust GXT 108 Rava Illuminated Czarna (22090) liczba opinii klientów wynosi 36, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 2.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Mysz wygląda genialnie. Strasznie mi się spodobała i wziąłem na przetestowanie. Tym bardziej, że nie jest droga w końcu. Wykonanie całkiem przyjemne. I materiały w dotyku i spasowanie wszystko wydaje się póki co bardzo dobre. Kabel ma też w oplocie, bardzo solidny scroll. Powierzchnia czarna od góry matowa, tak wykończona że nie ślizga się dłoń po niej, nie poci się tak jak śliskie powierzchnie o błyszczącym wyglądzie. Regulacja DPI na 4 poziomy podzielona w sumie wystarcza. Podświetlenie bardzo jasne i ładne, do wyboru 7 kolorów, wiec nie jest to płynne rgb ale i tak daje radę bardzo dobrze. Parę dodatkowych przycisków, do tego dosyć sporo miejsca na oparcie całej dłoni i położenie skrajnych palców tak aby nie zsuwały się z myszki na podkładkę.Nie jest to może jakaś znakomita mysz na lata do grania, ale jest od tych naprawdę dobrych z 10x tańsza więc sporo można też wybacyzć. A wizualnie i wygodą jak na razie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. W praniu się okaże jak mysz będzie działać i wyglądać za jakiś rok użytkowania.
jeszcze

Zobaczymy z czasem jak materiały się sprawdza. Na raize wydaje się być wytrzymała. CO więcej jest długa i dosyć płaska, na dużą dłoń spory komfort jak dla mnie. Dużo elementów oświetlonych więc rzuca się mocno w oczy na biurku wieczorem :)

19.1.2021

Scroll w myszce dość szybko się zepsuł mimo rzadkiego użytku.co do całej myszki to przyciski boczne się przydają w grach jak i w użytku przeglądarki, nie przeszkadzają.Cała myszka bardzo poręczna i przyjemna w użytkowaniu.

27.12.2019

Bardzo podoba mi się design myszy. Oprócz wyglądu posiada ona także wysoką funkcjonalność - wygodnie leży w dłoni, jest wytrzymała i od czasu zakupu nie sprawiała mi żadnych problemów

26.12.2019

Mysz jak narazie sprawdza się genialnie, wygodna w używaniu dzieki czemu sprawdza się super do pracy jak i grania. Wygląd też jest dużym plusem jak na cene.

Wygląda dobrze, ale ważniejsze że jest całkiem dobrze wykonana, przyjemna w dotyku oraz ma przyzwoite DPI z regulacją w locie i fajne oświetlenie.

Świetny stosunek ceny do jakości, naprawdę dobrze się z niej korzysta, łatwo układa się w dłoni, super zarówno do pracy jak i do grania

Jedna z moich ulubionych myszy, bardzo dobrze sprawuje się podczas grania, wygodna jak i precyzyjna, wszystko czego mi trzeba.

Mysz świetna, dobrze leży w dłoni i jest wygodna. Niesmowicie precyzyjna i te oświetlenie to bardzo duży plus.

mysz jest szybka i dokładna, nie mam z nią jak na razie żadnych problemów, w tej cenie całkiem fajna

14.4.2021

Świetna myszka , super wygląd działa jak należy a podświetlenie dane rewelacyjny efekt polecam.

26.2.2020

Dobrze leży w dłoni i wygodnie chodzi po podkładce, a do tego ma świetne podświetlenie.

Wygląda fajnie i jak na razie nie sprawiała mi kłopotów w grach, sensor pracuje ok.

23.9.2020

Dobra myszka, fajnie leży w dłoni tylko szkoda, że nie można samemu ustawić koloru.

Wygląda genialnie i jest dużo wygodniejsza i dokładniejsza niż się spodziewałem.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności