logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Trust GXT 144 Rexx Vertical Gaming Mouse Czarna (22991). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Trust GXT 144 Rexx Vertical Gaming Mouse Czarna (22991).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Trust GXT 144 Rexx Vertical Gaming Mouse Czarna (22991) liczba opinii klientów wynosi 11, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.5.2020

Posiadam myszkę już jakiś czas, tak że mogę napisać opinię.Mogę polecić dla osób z zespołem cieśni nadgarstka - wygodnie leży w dłoni i znacznie zmniejsza dyskomfort w porównaniu do zwykłej myszki. Z początku trudno się przyzwyczaić, ja umierałam z bólu przez ponad tydzień, ale po czasie ręka przywykła i teraz nie zamieniłabym jej na żadną inną.Myszka jest bardzo lekka (dla mnie to akurat nie problem), matowe pokrycie niestety dość szybko się niszczy (powstają pęcherzyki i obtarcia na krawędziach), niektórzy piszą że zacina się scroll - u mnie takiego problemu nie ma, kółko chodzi płynnie. Kabel jest solidny, nic się z nim nie dzieje,natomiast sam wtyk USB jest wadliwy (nie wiem czy to kwestia mojego egzemplarza czy może myszka nie lubi się z moim laptopem) - Wtyk jest jakby za długi, nie wchodzi do końca do portu i przez to mysz często się rozłącza, gdy ruszy się kablem.Podsumowując, bardzo dobra myszka w przypadku bólu ręki, jakość wykonania w porządku, można bez problemu grać w gry FPS :)Na zdjęciu obtarcia, o których pisałam.
jeszcze

16.4.2022

(English) Good and interesting mouse, but precision-wise it somewhat loses to classical mouses. That's because you may accidentally move it a little bit while clicking the left button. Because of this, playing something like Counter Strike or League of Legends is ill-advised with this mouse (or maybe I'm just holding it wrong, I don't know).Also: mouse wheel is not in the best position. In most natural hand position - it may be hard to move a finger between the wheel and the left-click.Otherwise - great mouse to hold in hand, to work or to play something that doesn't require hard-clicking (aka Civilization 6)

6.9.2019

Mysz dla osób z bólem ręki (cieśń nadgarstka, łokieć tenisisty), cudu nie ma, ale bólu mniej. Kursor chodzi płynnie i precyzyjnie jak przystało na mysz dla graczy. Kółko działa świetnie. Przyciski w pełni konfigurowalne więc mamy 6 bez ściemy, ja się oczywiście pozbyłem zbędnych przód, tył, wstawiłem CTRL + W (zamknięcie karty) i CTRL + Shift + T (przywrócenie karty), można przesuwać podstawowe klawisze na dowolne pozycje (więc środkowy mam na prawym by otwierać karty w tle).

17.8.2020

Mysz wykonana przyzwoicie. Jej nietypowy kształt i podświetlenie RGB wzbudzają żywe zainteresowanie w biurze. Przestawienie z normalnego gryzonia dość intuicyjne, ergonomia na pewno lepsza, ręka po całym dniu jest mniej zmęczona. Mam wrażenie mniejszej precyzji, chyba ze względu na ruch całego przedramienia. Po tygodniu używania stwierdzam, że do CADa i innych zastosowań biurowych jest to rozwiązanie idealne, nie wyobrażam sobie natomiast grania na myszce wertykalnej.

18.3.2019

Myszka rewelacja: faktycznie na początku jest trudna do przyzwyczajenia, ale po kilku dniach jest jeszcze lepsza, szybki response idealna do Call of Duty i Battlefield albo w Heros of the storm jak się gra to tak jakby się miało "lepszą kontrolę" nad nią, kolorki RGB można zmieniać w aplikacji są różne rodzaje podświetleń...jak szukacie nowej "kosmicznej" myszki i nudzą was standardowe płaskie myszki to polecam.

27.5.2019

myszka wertykalna jest warta każdego zainteresowanianapięcia ramienia i dłoni są dużo mniejsze aniżeli w tradycyjnej konstrukcjipolecam

24.6.2019

Bardzo wygodna, sprawdza się w pracy i graniu. Dzięki tej myszce pozbyłem się bólu nadgarstka.

21.11.2021

Trochę głośna i trzeba się przyzwyczaić, ale ulga dla ręki jest.

13.9.2021

działczy, troche dziwne ułożenie małego palca

8.4.2020

Bardzo fajna myszka.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności