logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Viridian Pregnancy Complex Kobieta w Ciąży 120 kaps.. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Viridian Pregnancy Complex Kobieta w Ciąży 120 kaps..

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Viridian Pregnancy Complex Kobieta w Ciąży 120 kaps. liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.3.2019

Miałam totalnie osłabiony organizm, myślałam, że zejdę z tego świata. Ciągły stres i bieganina za wszystkim. To dzięki tym witaminom wyrównałam poziom wszystkich witamin i mikroelementów. Z dnia na dzień czuję się lepiej. Polecam kobietom, mężczyznom - nie muszą być w ciąży, żeby brać!

27.12.2018

produkt bez konserwantów. Przyjmuję już drugie opakowanie, bardzo dobrze się czuję po tych tabletkach. {rzed stosowaniem bolały mnie nogi, wyskakiwała opryszczka na ustach, czułam się zmęczona.

8.11.2018

Fantastyczny komplex witaminowy! Przez ciążę przeszłam brawurowo- żadnych niedoborów, obrzęków nóg, zmęczenia, tylko spacery z psem, remont itd. Polecam szczerze!

10.5.2021

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności