logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Viridian Pregnancy Complex Kobieta W Ciąży 60 kaps. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Viridian Pregnancy Complex Kobieta W Ciąży 60 kaps.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Viridian Pregnancy Complex Kobieta W Ciąży 60 kaps liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.2.2017

Witaminy, po których wreszcie nie odczuwam skutków ubocznych, jestem uczulona na barwniki spożywcze i niestety po większości suplementach na naszym rynku mam zazwyczaj wysypkę i silny ból głowy, od kiedy stosuję te witaminy, nie ma śladu o takich skutkach ubocznych. Inne firmy powinny się uczyć od tej firmy, okazaje się, że można zrobić produkt bez szkodliwych substancji.

17.5.2017

Szukałam najzdrowszej multiwitaminy, która spełni moje oczekiwania i znalazłam :) Witaminy nadają się dla wegetarian, są pozbawione chemii (która jest w przypadku aptecznych specyfików). Kapsułkę łatwo się połyka. Polecam :)

30.1.2017

Komplex witamin, zawiera wszystko o co chodzi każdej mamie w tym okresie, kapsułki łatwę do połknięcia, polecam

19.7.2018

Jestem w trakcie przyjmowania, skład jest bardzo porządny, więc mam nadzieję, że produkt się sprawdzi.

19.5.2017

Najlepsza multiwitamina dla ciężarnych, długo takiej szukałam :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności