logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Xiaomi Mi Dual Mode Czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Xiaomi Mi Dual Mode Czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Xiaomi Mi Dual Mode Czarny liczba opinii klientów wynosi 285, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 223, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.11.2021

Pierwsze wrażenie robi pozytywne, szybko przełącza się między 2.4Ghz i Bluetooth.Dobrze leży w dłoni(kształt), jednak matowa powierzchnia to w mojej ocenie minus, trzeba skutecznie trzymać, nie "lepi się" do dłoni jak konstrukcję z błyszczącą powierzchnią, kółko również ma matową powierzchnię, żadnych poprzecznych nacięć co skutkuję że nie wystarczy go "smyrać" tylko trzeba je lekko dociskać aby nie ślizgało się po palcu.Jednak stosunek ceny do jakości oceniam dobrze, ciężko znaleźć mysz o takich funkcjach jak boczne przyciski i bluetooth za te pieniądze.

11.5.2022

W tej cenie trudno się czepiać. Ogólne wrażenie dobre, kupiłem do pracy w programach graficznych. Brakuje mi trochę dokładności ale nie dramatyzowałbym. Odnośnie baterii, użytkuję mysz codziennie, bez wyłączania ok. miesiąca – stan baterii na dziś 60%. Dobrze współpracuje z nowymi macbookami, nie traci połączenia, nie trzeba czekać aż odzyska łączność po wybudzenia komputera. Osobiście polecam.

6.9.2021

Z początku mi nie pasowała. Okazało się, że delikatny i cichy klik, to jest to czego mi brakowało.Działa z MacBook Pro i jednocześnie z laptopem z Windowsem.Pewnie to wina MacBooka - rolka działa dynamicznie - w zależności od prędkości obrotowej przesuwa więcej lub mniej ekranu - może ktoś wie jak to wyłączyć.Aha, wtyczka USB jest pod pokrywą baterii :)))))

27.11.2021

Przepetarda... za te pieniądze? taka mysza? oczywiście jesli ktoś się spodziewa myszy game'ingowej to oczywiście się zawiedzie, ale do codziennych czynnosci nie ma lepszej - a testowałem już wszystko w tej materii:-). Jedyne do czego się przyczepię to boczne przyciski, które zdarza mi sie kliknac przypadkiem... W razie czego kupiłem sobie dwie ;-)

19.4.2022

Myszka super! Możliwość podłączenia poorzez adapter USB oraz bluetooth. Dzięki czemu poprzez naciśnięcie jednego przycisku na myszce można zmienić urządzenie którym się steruje. Mysz łączy się nawet ze smartphonem poprzez bluetooth i można nim sterować. Jest kompatybilne także z mi stick. Naprawdę cicha. Praktycznie jej nie słychać wcale

21.8.2021

Po paru dniach zepsuła się komunikacja przez usb, no ale to pewnie taka się trafiła, w innej takiej samej którą kupiłem to tak nie padło. Mysz ogólnie godna polecenia, cichy klik więc nikt nie jojczy że na spotkaniu online coś klikam w necie. Ogólnie przemyślany produkt, szybko się przełącza między usb a bluetooth.

15.4.2022

Bardzo dobra mysz, kupowałem z myślą o 2 laptopach - jeden podłączymy po BT, drugi po wireless - przełączanie - bajka! Polecam takie rozwiązanie. Ma pewne problemy z gładkimi powierzchniami - ale podkładka rozwiązuje ten problem. Działa szybko i sprawnie. Najważniejsze - jest naprawdę cicha!!!

15.9.2021

Fajna, ergonomiczna mysz. Trochę ciężko się baterie wkłada - jedną poprawnie, drugą odwrotnie (plusem w kierunku sprężynki). Jest cicha! :)Średnia wielkość - mniejsza od typowych myszy komputerowych, większa od popularnego logitecha m185. Myślę że do laptopa idealna - dla kobiet i mężczyzn.

3.8.2022

Mysz bardzo wysokiej jakości. Bardzo dużym plusem jest możliwość połączenia po bluetooth, bardzo lubię minimalizm, przez co dodatkowo doceniam ten sposób połączenia. Myszka działa bez zarzutu, nie ma opóźnień, nie zacina się i faktycznie jest cichutka!

8.1.2022

całkiem fajna mysz szkoda że w całości wykonana z twardego plastiku przydałoby się chociaż w miejscu chwytów palców pokryć jakimś gumowatym materiałem. Porównuję z logitech m330. Ogólnie działa na obrusie skórze filcu stole papierze etc. Polecam

24.2.2021

naprawdę cicha, ergonomiczna, przyjemnie się używa, Bluetooth na razie się nie przydał, ale ciekawa funkcja; myszka chyba przechodzi w stan czuwania jeśli się jej nie używa, wiec zajmuje ze 2s żeby zaczęła reagować po paru minutach przerwy

4.11.2020

Myszka kupiona z uwagi na połączenie bluetooth - chyba najtańsza markowa z takim połączeniem. Działa jak trzeba, ma możliwość używania z dwoma komputerami naraz (jeden przez BT, drugi przez USB - przełączając jednym kliknięciem przycisku).

25.4.2022

Sama myszka, jest OK. Ocenę super, otrzymała za możliwość obsługi dwóch osobnych komputerów. Przełącznik znajduje się nad rolką. Jedyna wada, to zbyt miękki plastik pokrywy baterii. Pierwsza próba jej otwarcia powoduje widoczne zadrapania.

29.8.2021

Mysz bardzo cicha i to jej wielka zaleta. Jedyny minus to wielkość. Trzeba się do takiej małej przyzwyczaić, do dłuższej pracy na pewno przydała by się większa i bardziej ergonomiczna. Ludziom o długich dłoniach może przeszkadzać.

14.3.2022

Myszka bardzo cicha i przyjemna w użytkowaniu. Płynnie się przełącza pomiędzy Bluetooth a radiem. Jedyny mankament to chwila potrzebna na wybudzenie urządzenia po dłuższym przerwie w użytkowaniu. Przy tej cenie jakość na 5.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności