logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Xiaomi Mi Portable Magic Mouse (XMSB01MW). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Xiaomi Mi Portable Magic Mouse (XMSB01MW).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Xiaomi Mi Portable Magic Mouse (XMSB01MW) liczba opinii klientów wynosi 46, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 23, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.1.2021

Myszka solidnie wykonana. Bardzo lekka i delikatnie wyprofilowana na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie (dla niektórych użytkowników może być to niewygodne). Super łatwe korzystanie z bluetooth i USB (szybkie przełączanie trybów). Działa płynnie, przyjemny dźwięk klikania i scrollowania. Działa zarówno na laptopie jak i urządzeniach mobilnych takich jak tablet (u mnie na iPadzie 9.7 sprawdza się rewelacyjnie). Przełączanie trybów umożliwia korzystanie z myszki na dwóch urządzeniach niemal równocześnie.

17.10.2018

Super amatorska myszka. Jak ktoś ceni sobie design ponad wygodę to produkt dla niego (coś co obserwujemy w świecie myszek od Appla - mega nieergonomiczne, a jednak są wszędzie) Podoba mi się dualny tryb - USB dongle lub bluetooth. Można używać jednej myszki na dwóch kompach. Czasami bluetooth łapie zadyszki, ale przełączenie na USB i z powrotem usuwa ją (może to być spowodowane wadą myszki lub interferencją z innymi urządzeniami).

3.3.2021

Fajny sprzęt jak na tą cenę. W jeden klik przełącza się z bluetooth na usb tryb do pracy na innym urządzeniu. Myszą jest kompaktowa, przyjemna w dotyku, do tego kompatybilna ze sprzętem Apple. Przyciski mają przyjemny dźwięk, chociaż kółko jest małe i trochę za luźne. Wadą jest to, że kompletnie nie nadaję się do pracy na miększych powierzchniach, nawet na zwykłej podkładce kursor się zacina.

4.12.2019

Po 4 miesiącach użytkowania nie było problemu. Tryb dual działa bardzo dobrze. Szkoda tylko, że trzeba podnieść myszkę aby przełączyć tryb, ale i tak bardzo dobre rozwiązanie. Nie miałem problemu też z bluetooth, ale wiadomo jak to jest z bluetooth na windowsie - może czasami nie działać :) Narazie z rolką nie ma problemu, który przy podobnym rozwiązaniu był w przypadku myszek z Microsoft.

13.4.2019

Jedna z lepszych myszek jakie do tej pory miałam okazje używać. Faktycznie jest dosyć płaska i nie duża, ale bez problemu można się przyzwyczaić zaś za to jest bardzo precyzyjna i chodzi płynnie, bez zacinania. Przyciski i scroll chodzą cicho. Wizualnie jest bardzo estetyczna, ale zarazem prosta. Jakość wykonania jest także na duży plus. Po raz kolejny Xiaomi nie zawiodło :)

2.7.2020

Lekka, przyjemna w dotyku i niezawodna. Do codziennego użytkowania przy przeglądaniu internetu czy zwykłym korzystaniu z komputera sprawdza się wyśmienicie. Długo wytrzymuje bateria.Natomiast do dłuższej, precyzyjnej pracy w zaawansowanych programach graficznych się nie sprawdzi, ale to raczej logiczne, bo to typowa myszka przenośna, a nie do pracy.

1.8.2018

Myszka działa dobrze. Łączy się bezproblemowo natychmiast po włączeniu myszki (przełącznik na myszce). Wersja ze stale działającym połączeniem jest w eksploatacji wygodniejsza ponieważ nie trzeba wybudzać myszki po kilku minutach braku działania (jak w myszkach bez wyłącznika) . Myszka natychmiast po włączeniu łączy się z komputerem.

3.8.2018

jeden dzień przyzwyczajałam się do tego, że jest praktycznie płaska, a po przejściu z poprzedniej odczuwałam lekki dyskomfort; dziś użytkuję ją już drugi dzień i jest super; sprawna, klawisze działają lekko i bez zarzutu, dodatkowo lubię ładne sprzęty, a ta myszka robi wizualną furorę :) mała rzecz a cieszy :)

20.8.2019

- brak baterii w zestawie- naklejka z instrukcją odkleiła się tylko w połowie: drugą połowę musiałem skrobać pazurami; spód myszy wygląda jak lej po bombie- jeździ po drewnianym blacie bez problemów- przy bezczynności przechodzi na swego rodzaju standby i potrzebuje parę sekund na rozruch- fajny design

16.4.2020

Działa dobrze, wykonana na poziomie produktów Apple i idealnie pasuje do apple'owskiej klawiatury. Jest natomiast tak bardzo nieergonomiczna, że po kilku godzinach pracy chętnie wracałem do starego logitecha. Plus za łączenie po bluetooth lub za pomocą dedykowanego odbiornika.

13.4.2019

Jedna z lepszych myszek jakie miałam możliwość używać. Mimo niewielkich rozmiarów jest dosyć poręczna, ale za to jest bardzo precyzyjna i chodzi płynnie, bez zacinania. Wizualnie jest bardzo estetyczna, ale zarazem prosta. Także wszystko na plus!

15.8.2018

Myszka sprawuje się jak należy. Pomimo jej małych rozmiarów jest wygodna. Przyciski chodzą cicho, scroll działa dobrze, a samo korzystanie z myszki jest bardzo wygodne. Na duży plus: możliwość wyboru w jaki sposób będzie łączyć się z komputerem.

24.5.2018

Jak dla mnie rewelacja. Jest płaska, ale po chwili juz reka sie przystosowała. Zakupiona, aby uzywac po BT i na łóżku z dala od kompa, gdyz komp podlaczony do TV. Zadna tak jak tak nie działała lepiej na tak chropowatym materiale.

13.12.2019

Bardzo wygodna i czuła myszka. Używam z BT i wydaje mi się, że baterię ciut za szybko się wyładowują (wg wskazania systemu Windows), ale dopiero po całkowitym rozładowaniu będzie można to wiarygodnie ocenić.

21.10.2019

Bluetooth czasami gubi połączenie, szczególnie przy słabej baterii. Podłączenie z odbiornikiem nie ma takich problemów.Poza tym mysz w porządku. Żona zachwycona, mi się nie podoba wolę większe.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności