logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4 Tech EVO XGame Opto X710 Extra Fire (A4TMYS27923). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4 Tech EVO XGame Opto X710 Extra Fire (A4TMYS27923).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4 Tech EVO XGame Opto X710 Extra Fire (A4TMYS27923) liczba opinii klientów wynosi 126, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 46, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 55, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.7.2012

Używam tej myszki od jakichś 3-4 miesięcy, jak na razie sprawuje się dobrze.Kabelek jest wystarczająco gruby, nie boję się, że przy jakimś pociągnięciu się od razu urwie, ogólnie myszka jest dobrze wykonana i solidna. Ma odpowiedni kształt i wielkość, oprócz przycisków wstecz/dalej ma też extra fire i przycisk zmiany rozdzielczości. Nie myślałem, że będę korzystał z extra fire a jednak... mam ustawiony jako podwójny klik i ciągle korzystam przeglądając foldery.Oprogramowanie pozwala przypisać przyciskom cuda niewida, ale ja mam standardowe ustawienia, tylko extra fire z potrójnego kliku (po co to komu?!) przestawiłem na podwójny. Rozdzielczość myszki można przypisać od 200 do 2000 DPI,przycisk pozwala przełączać się między 6 ustawieniami, ja ustawiłem sobie 1400 DPI przy monitorze Full HD.Myszka do najlżejszych nie należy ale jest dobrze wyważona, pokryta jest zarówno od góry jak i po bokach chropowatą gumą, szczerze wolałbym gładką gumę, przyjemniejszą w dotyku. Rolka jest precyzyjna i niesłyszalna, jednocześnie jej skok jest dobrze wyczuwalny, pozostałe przyciski pracują jak należy, dźwięk, który wydają jest można powiedzieć standardowy :)Daję 4 bo mogłaby być lżejsza i ta chropowata guma nie daje mi poczucia komfortu, a z makr i tak nie korzystam, chciałem tylko mysz o dobrym profilu i z przyciskami poprzedni/następny. Poza tym rozczarował mnie sensor, który przy ustawieniu 1400 DPI potrafi szaleć momentami na podkładce na której najmniejszych problemów nie miała 5-letnia mysz za 25 zł z sensorem 200 DPI, a za X710 dałem 60 zł, gdzie tu postęp? Mam nadzieję, że przynajmniej nie będzie się psuła jak większość chińskiego badziewia dziś...
jeszcze

5.11.2012

DOTYCZY X-710BH!Miałem Razer DeathAdder, Logitech MX518, IE 4.0. Grałem w Counter-Strike 7 lat.Miałem lekkie obawy co do A4tech, ale gdy wpadła mi pod rękę - ustąpiły ogromnemu zdziwieniu. Po co zaznaczałem, że mam spory staż w CS? Im większy staż - tym większy skill, więc i wymagania wobec gryzonia.Co zatem dostałem kupując tą mysz. Użytkuję ją już ponad rok i dopiero zdecydowałem się na minirecenzję (taki mam styl ich pisania, moim zdaniem wpływa to na ich obiektywizm). Myszka pracuje na zwykłej czarnej podkładce.-Po pierwsze: precyzja. Nie widzę tu różnicy między nią a poprzednimi myszkami jakie miałem.-Po drugie: Nie gubi kursora przy bardzo niskim sensivity (preferuję szybkie ruchy na większe odległości)i łatwo daje się najechać na dane miejsce, robi to płynnie.-Trzecie: bogatszy zestaw. Pierwszy raz wraz z pudełkiem dostałem mnóstwo ślizgaczy. Żeby było śmiesznie - po roku nadal jadę na tych pierwszych.-Cztery: wygoda. Uwielbiam rozwiązanie dwóch przycisków z boku, które nie przeszkadzają, gdy nie są potrzebne, a w razie czego łatwo do nich sięgnąć. Mam średnio-dużą dłoń.-Pięć: CENA KUŹWA!Jeżeli nie widać różnicy, to po cholerę przepłacać się pytam? Nie jestem żadnym pieprzonym marketingowcem, sprzedawcą i nie mam interesu w napisaniu tej pieśni pochwalnej. Właściwie szkoda, że nie ma na tym serwisie czegoś w rodzaju stałego konta, bo moja historia recenzji jest dość bogata i bardzo często negatywnie rzutuje na słynne, chwalone produkty.Polecam się na przyszłość, pzdr
jeszcze

5.11.2012

Miałem Razer DeathAdder, Logitech MX518, IE 4.0. Grałem w Counter-Strike 7 lat.Miałem lekkie obawy co do A4tech, ale gdy wpadła mi pod rękę - ustąpiły ogromnemu zdziwieniu. Po co zaznaczałem, że mam spory staż w CS? Im większy staż - tym większy skill, więc i wymagania wobec gryzonia.Co zatem dostałem kupując tą mysz. Użytkuję ją już ponad rok i dopiero zdecydowałem się na minirecenzję (taki mam styl ich pisania, moim zdaniem wpływa to na ich obiektywizm). Myszka pracuje na zwykłej czarnej podkładce.-Po pierwsze: precyzja. Nie widzę tu różnicy między nią a poprzednimi myszkami jakie miałem.-Po drugie: Nie gubi kursora przy bardzo niskim sensivity (preferuję szybkie ruchy na większe odległości)i łatwo daje się najechać na dane miejsce, robi to płynnie.-Trzecie: bogatszy zestaw. Pierwszy raz wraz z pudełkiem dostałem mnóstwo ślizgaczy. Żeby było śmiesznie - po roku nadal jadę na tych pierwszych.-Cztery: wygoda. Uwielbiam rozwiązanie dwóch przycisków z boku, które nie przeszkadzają, gdy nie są potrzebne, a w razie czego łatwo do nich sięgnąć. Mam średnio-dużą dłoń.-Pięć: CENA KUŹWA!Jeżeli nie widać różnicy, to po cholerę przepłacać się pytam? Nie jestem żadnym pieprzonym marketingowcem, sprzedawcą i nie mam interesu w napisaniu tej pieśni pochwalnej. Właściwie szkoda, że nie ma na tym serwisie czegoś w rodzaju stałego konta, bo moja historia recenzji jest dość bogata i bardzo często negatywnie rzutuje na słynne, chwalone produkty.Polecam się na przyszłość, pzdr
jeszcze

12.11.2021

Więc tak - mysz generalnie jest super. Ale przyciski lewy i prawy oraz okładziny boczne są wykonane z nieprzyjemnego w dotyku plastiku, takiego dość chropowatego. Pewnie zetrze się to z czasem. Zdjęcie poglądowe przedstawia chyba trochę inne okładziny, także przycisk 3x click na zdjęciu ma takie plastikowe czopki-wypustki, a w tym modelu jest tam śliski plastik (wolałbym taki na całej powierzchni). Na zdjęciu na boku tam gdzie trzymamy kciuk jest guma, a dostałem model z chropowatym nieprzyjemnym w dotyku plastiku z dziurkami... Dla mnie jest to pewna wada, bo jednak w dotyku nie jest to przyjemny materiał. Oprogramowanie - daje multum opcji, ale żeby wyłączyć np.światełko od przycisku DPI trzeba poświęcić parę minut na zrozumienie, jak się to robi. Kabel jest w specjalnej tkaninie (oplocie zewnętrznym) a to chyba duży plus, bo nie plącze się ani nie powinien wykręcać czy zawijać. Kółko do przewijania w moim odczuciu jest trochę za daleko, a łapę mam dość dużą, choć to kwestia przyzwyczajenia się i przestawienia z mniejszej myszki. Po paru dniach zacząłęm jej używać dość komfortowo. Fajnie, że w zestawie było aż 8 zapasowych ślizgaczy. Spokojnie tę polecam myszkę.
jeszcze

24.3.2013

A4Tech X710 to moja pierwsza myszka kupiona specjalnie z myślą o grach(mianowicie cs 1.6). Od samego początku szukałem czegoś taniego i właśnie A4Tech zwrócił moją uwagę - zarówno wykonaniem, jak i oferowanymi funkcjami. Materiał, z którego wykonana jest myszka istotnie zmniejsza potliwość ręki, jednak w niewielkim stopniu. Małą niedogodnością jest faktura gumopodobnego materiału na boku myszki, który bardzo łatwo się brudzi(od tej pory nie jem przy komputerze). Programowanie przycisków myszy jest wręcz intuicyjne, a przycisk 3x Fire jest ciekawym dodatkiem mimo wręcz konieczności zmiany oferowanego trybu na inny. Myszka przez pierwsze(w przybliżeniu) półtora roku sprawowała się bardzo dobrze.Żadnych przeskoków kursora, żadnej akceleracji wstecznej. Rzeczona akceleracja podobno występuje na wyższych rozdzielczościach, jednak ja zawsze grałem na 1200DPI, więc mi to nie przeszkadzało. Po roku padła mi rolka(zaczęła "przeskakiwać), przeczyszczenie nie dało żadnych efektów. W lutym kursor zaczął się gubić i biegać swoimi drogami, oraz przestał nadążać za ruchem ręki(mouse lag). Wtedy zdecydowałem się zmienić myszkę na inny model.
jeszcze

18.7.2014

Niesamowicie wytrzymały sprzęt!!!!! ( drugi mój egzemplarz co prawda, ale tylko dlatego, że jestem na tyle nerwowy by zrobić wszystko by zniszczyć sprzęt po nieudanej rundzie w strzelance - 1 model katowałem rok, ze złości gnitołem, waliłem pięściami, nawet nogą tłukłem... myszka działała mimo to!!!!! - dlatego biorę ją drugi raz) Zniszczyłem po roku rozrywając obudowę :) (twardy plastik - bardzo ciężko jest zniekształcić strukturę...pokaleczyłem się chcąc to zniszczyć :)))Poza tym, kabelek jest w formie sznurka, nie zgina się w dziwnych pozycjach, super się układa na biurku!Wiele przycisków, nie używa co prawda więcej niż 3 ale sam fakt, że mozna programować makra na każdym z nich to duży plus.Myszka wyważona,czuć ją, nie jest jakimś tam pustym kartonowym pudłem. Pamiętam, że w środku ma stalowe ciężarki:)Najlepszy model! Myszka na całą dłoń! :)Warto wydać każdy grosz na tego A4Techa!
jeszcze

29.8.2013

Jak na razie mysz sprawdza się wyśmienicie. Zmienna rozdzielczość DPI jest przydatna dla tych co dużo grają lub tak jak ja mają do czynienia z grafiką i fotografią. Wiadomo kiedy DPI jest zmienione poprzez lampkę w przycisku zmienności DPI na myszce. Dobra nawet na kobiecą rękę. Nie jest ani za lekka ani za ciężka (przynajmniej dla mnie). Testowana na grach zręcznościowych jak i typu point & click oraz programach graficznych różnego typu.Co do tego że pisze, iż jest to mysz dla praworęcznych, leworęczny nie będzie mieć z nią najmniejszych problemów po przełączeniu przycisków z prawo na leworęczną osobę.Bardzo dobra także do zwykłych prac przy komputerze.Jedyny minus jaki mogę tej myszce dać to zapach gumy z obicia na myszce.Jest to przejściowe i szybko wywietrzeje.
jeszcze

2.1.2014

Zakupiłem produkt tydzień temu, i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Mysz pewnie leży w dłoni, nie jest ani za ciężka, ani za lekka. Ma kilka dodatkowych przycisków, które ułatwiają nawigację po stronach w internecie i granie w gry (3xfire). Kolejną zaletą jest możliwość dostosowania rozdzielczości do własnych preferencji - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W produkcie zadbano również o odpowiednio gruby kabel - raczej ciężko będzie go zerwać, choć ocenić będzie można to dopiero po 1 - 2 latach użytkowania. No i na koniec zaleta najważniejsza - cena. Tak dobrego przelicznika jakość/cena często się nie spotyka. Jedyną wadą jaką udało mi się zauważyć, to fakt szybkiego pocenia się dłoni,lecz w przypadku reszty zalet, ta jedyna wada po prostu się gubi.
jeszcze

10.7.2008

Przewodowa mysz optyczna, cieniutki przewodzik nie przeszkadza w pracy, ale powoduje że jest bezobsługowa, dobrze leży w mojej dłoni, a nie mam najdrobniejszej :) dwa praktyczne programowalne klawisze pod kciukiem całkiem nieźle umieszczone, Patent który sprawia że jest naprawdę wspaniała to zmiana rozdzielczości dpi sprzętowo, nie potrzebuje sterowników, podłanczamy i tylko za pomocą guziczka zmieniamy dpi od 400 do 1000, przydatne gdy z komputera korzysta cała rodzina, klik i mysz zwalnia i na odwrót, sygnalizuje tryb pracy kolorem podświetlenia rolki, więc nie trzeba się zastanawiać na jakim trybie działa, poprostu wybieramy sobie swój kolorek i taki ustawiamy, pozatym ładnie wygląda i jest dobrze wyważona,posiada solidne nóżki i jest ich aż 6,,,
jeszcze

14.3.2017

Mam ją od 2 miesięcy. Fajna jest opcja szybkiej zmiany czułości pracy po naciśnięciu podświetlonego przycisku. Szkoda tylko że nie jest w tej technologii jak G-laser.(moja poprzednia G-laser działała na byłe jakiej powierzchni - nawet na szklanym stole). Pokryta jest szorstką powłoką na powierzchni i na początku troszkę dziwnie się na niej pracowało, ale po 2 m-c się trochę dotarła pod palcami, a może to kwestia przyzwyczajenia lub wszystkiego po trochu. Mysz bardzo dobrze sprawuje się nawet przy wysokiej rozdzielczości i precyzyjnie można pracować przy minimalnym ruchu ręki. Jeśli masz ekran o wysokiej rozdzielczości i nie chcesz machać ręką po stole,a tyko lekkim ruchem nadgarstka dotrzeć wszędzie i precyzyjnie to POLECAM
jeszcze

29.12.2015

Wykorzystuję tą myszkę podczas gry w Battlefield`a (jestem wieloletnim graczem i wiem czego od sprzętu oczekiwać). Myszka nie zawodzi. U mnie pracuje bezpośrednio na biurku i niema z tego tytułu żadnych niepożądanych konsekwencji. Praktycznie jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić, to jej kształt, a mianowicie dla kciuka przewidziano bardzo wygodną i funkcjonalną "lożę", zapomniano natomiast o najmniejszym palcu, który w moim przypadku (wielkość ręki, jak u mężczyzny o wzroście 178 cm) trafia na zaokrągloną powierzchnię, która razem z tworzywem, z którego myszka jest wykonana sprawia, że muszę ją mocniej trzymać, co przy dłuższym graniu jest irytujące.

10.10.2010

Witam. Chciałbym przedstawić swoją opinię na temat myszy komputerowej A4Tech X-710. Zalety to niska cena w stosunku do możliwości. Możliwość zmiany DPI to dla gracza spore udogodnienie. Mysz dobrze leży w dłoni. Ślizgacze nie ścierają się szybko. Skok klawiszy jest dość długi i lekki. Wadą jest dziwne działanie rolki (po 1.5 roku rolka działa różnie, raz dobrze a raz źle, pewnie kwestia przeczyszczenia). Ręka trochę się przy niej męczy. Ręka na myszce bardzo szybko się poci. Wykończenie też takie sobie. Materiały przeciętnej jakości. Sprzęt dobry dla graca z małym budżetem. Tomek

18.7.2017

Tania, dobra, wytrzymała. Używałem dosyć intensywnie ją przez parę ładnych lat (ok. 4) i... nic, jedyne co się z nią działo to pobrudzenia, dosyć częste i trudne do wyczyszczenia, ale za to powłoka myszy sprawia, że dobrze ona przylega do ręki. Sam sensor nie jest powalając na dzisiejsze czasy, ale w tym przedziale cenowym jet genialny. Mysz wytrzymuje częste wyładowywanie na niej frustracji. Dodatkowe przyciski i Makra dosyć czytelne i łatwe w użyciu. Prawdziwa mysz na lata.

18.9.2017

Bardzo dobra myszka za bardzo dobre pieniądze. Wygodna, fajny materiał, dodatkowe przyciski przydają się nie tylko w grach, ale i przy przeglądaniu stron, można nimi przechodzić do poprzedniej/następnej strony. Potrójny przycisk też się sprawdza, można go używać jako podwójny np. Do otwierania folderów, ale trzeba uważać, by nie poprzestawiać podfolderów, polecam w trakcie klikania nie przesuwać myszki.

30.6.2020

Chropowaty materiał nie jest zbyt przyjemny w dotyku, ale mysz pewnie leży w dłoni. Czujnik całkiem dobrze radzi sobie z podłożem. Co ciekawe mysz działa lepiej na niektórych podłożach niż moja poprzednia laserówka X7 750 Green Fire i ma to co jej lepszy brat - przycisk 3-fire, 2 dodatkowe i przycisk do zmiany DPI (choć niższe, niż laserówka - 2000 vs 3600). W kwocie do 50zł chyba trudno o lepszą mysz.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności