logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4 Tech EVO Slim Storm. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4 Tech EVO Slim Storm.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4 Tech EVO Slim Storm liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.3.2013

Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony produktem, bardzo niska cena nie przekłada się na bardzo niską jakość, wręcz przeciwnie, kupiłem akurat ten model w ciemno, wiele recenzji nie znajdziemy w internecie, ale było warto, jak na razie A4 Tech mnie w ogóle nie rozczarowuje ( mam myszkę do kompletu X-748 ).Profil klawiszy ani wysoki, ani niski, coś pomiędzy, standardowy układ ( duży Backspace ), nie ścierają się klawisze po dłuższym czasie.

21.6.2015

Witam, posiadam klawiaturę Slim Storm od 4 lat, do dnia dzisiejszego wszystkie klawisze chodzą idealnie. Klawiatura klasyczna stylowa czarna. Delikatnie zaokrąglone zakończenia klawiszy powodują że komfort korzystania jest na bardzo wysokim poziomie.POLECAM

3.2.2014

Posiadam tę klawiaturę już 4 lata, po tak długim okresie użytkowania wszystkie klawisze są w pełni sprawne, nie blokują się oraz nie ścierają. Zdecydowanie polecam.

29.8.2015

Bardzo dobra klawiatura. Ma bardzo dobrze ustawiony skok i siłę nacisku.

30.8.2014

Rewelacja, wygodna i szybka klawiatura.

14.5.2018

5,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności