logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4Tech Bloody P30 PRO RGB (A4TMYS46326). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4Tech Bloody P30 PRO RGB (A4TMYS46326).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4Tech Bloody P30 PRO RGB (A4TMYS46326) liczba opinii klientów wynosi 32, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.7.2021

Bardzo dobra myszka o miłym dla oka i niekrzykliwym designie. Świetnie leży w dłoni jeśli ktoś jest przyzwyczajony do palm gripu. Metalowe ślizgacze gładko przesuwają się po podkładce i, wbrew obiegowej opinii, wcale jej nie niszczą (przez rok użytkowania nie zauważyłem śladów wytarcia). Dzięki matowemu plastikowi jest łatwa w czyszczeniu i nie zbiera się na niej brud (tylko trochę w żłobieniach po bokach).Wadą są słabo spasowane przyciski boczne, które działają bez zarzutu, ale ruszają się na boki i sprawiają wrażenie tandetnych. Za wadę można też uznać kabel, który baaaardzo długo się rozprostowuje. Przez pierwsze kilka miesięcy zwija się, przez co myszka powoli sama przesuwa się po podkładce,kiedy jej nie trzymamy w ręku.W grach sprawdza się jak najbardziej ok. Nie gram w gry CS, więc w przewadze w czasie reakcji się, dzięki switchom Light Strike się nie wypowiem. Polecam
jeszcze

8.5.2020

B. Dobrej jakości tworzywo... Delikatnie chropowate, uniwersalny kształt na praktycznie każdy chwyt.O kablu nie ma co pisać... Oplot jest ok. Bez jakiś mankamentów... Metalowe slizgacze... Uwielbiam. To już 3cia mysz od Bloody i moim zdaniem są świetne nawet bez podkładki.Co do odblokowanego oprogramowania... Używam do gier wyłącznie Core2 że względów moralnych, ale poza tymi "dodatkami" jest tam mnóstwo opcji konfiguracji czułości, guzików, podświetlenia czy LOD.... Świetnej jakości sensor... Na podkładzie od Bloody pływa aż miło... Bardzo dokładny... Opcja "Sniper Button" też na plus.... Jedynie muszę stwierdzić, że są mało odporne na amoki nerwowych graczy ???

17.5.2020

Uważam, że myszka jest świetna. Na samym początku byłem delikatnie zawiedziony tym, że "RGB" dotyczy tylko znaku łapki na dole, ale nie wpływa to przecież w żaden sposób na funkcjonowanie myszki oraz dołączonego oprogramowania i dodatkowo może być spowodowane tym, że nie doczytałem opisu (o ile taka informacja była w nim zamieszczona). Jest to najlepsza myszka jaką do tej pory miałem w ręce. Wygodna i działająca sprawnie. Jedynym problemem jest instalacja sterownika/programu bloody, ponieważ strona bloody w języku polskim posiada jakiś defekt w przekierowaniach. Oprogramowanie wystarczy pobrać z anglojęzycznej wersji strony.

29.7.2021

Genialna i precyzyjna mysz. W aplikacji Bloody bardzo dobre możliwości skryptowania klawiszy po przełączeniu w tryb Core 4 - włącznie z wykonywaniem zapętlonych sekwencji w trakcie trzymania klawisza.

13.7.2020

Bardzo przyjemna mysz, świetny sensor, dobra ergonomia, przeznaczona raczej dla palm lub claw gripów. Moja przyszła z niezbyt dobrze działającymi kolorami, zobaczymy jak będzie po wymianie :)

15.6.2022

Kupiłem już drugą sztukę. Idealna pod moją rękę. Metalowe ślizgacze ruszają się wręcz same Pixar sensor z top. Dodatkowo różnego rodzaju proste macro do wygrania. 5/5

15.4.2021

Całkiem zacna mysz, jeśli jednak ktoś nie korzysta z makr i nie potrzebuje core bądź nie zna se na tym radzę rozważyć zakup innej tańszej myszy ze stajni A4.

17.8.2021

W tej cenie totalna rewelacja, sensor z wyższej półki. Mysz dobrze leży w dłoni. Przesiadlem się ze steelseries3 i a4tech podoba mi się bardziej.

31.3.2022

Solidna, lecz w tej wersji ma ograniczenia -brak możliwości przełączania czułości przyciskami z pominięciem softu (ustawienia softu).

5.10.2020

Rewelacyjna myszka. Bogate oprogramowanie. Wspaniale "leży" w ręce. Polecam zakup jeśli ktoś się wacha.

24.10.2020

Mysz wygodna, dobrze leży w dłoni.WadyOprogramowanie do myszy za mało przejrzyste.

29.7.2020

Użytkowane od jakiegoś czasu, nie ma większych problemów (a zakupiona większa ilość)

2.5.2021

Dobra myszka w tej cenowej kategorii z minusów jest tylko kabel w oplocie.

6.2.2021

Dla średnich i małych dłoni, rolka potrafi ocierać o krawędź obudowy...

24.2.2022

Jestem zadowolony. Dobrze pracuje, pewny chwyt, stosunkowo duża.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności