logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4Tech Bloody B3370R RGB Czarna (a4tkla46058). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4Tech Bloody B3370R RGB Czarna (a4tkla46058).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4Tech Bloody B3370R RGB Czarna (a4tkla46058) liczba opinii klientów wynosi 48, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.2.2021

ogólnie klawa fajna, tylko jak dobrze się wsłuchamy w optyczne klawisze (qwerasdf) to sycąc sprężynę, ale podczas normalnego użytkowania nie słychać tego. Drugim minusem jest baaardzo ale to bardzo głośna spacja, bardzo uciążliwa, a to z powodu jednego miejsca na przycisk a nie 3. 3 minusem jest oświetlenie. Tzn. oświetlenie ładne, ale tylko przy zgasoznym świetle. Gdy jest jasno, nie widać praktycznie nic. Plus pierwszy, to 2metrowy kabel w oplocie. 2 plusem jest podkładka, która takowa jest może jakaś wybitna, ale jest, co pozytywnie zaskoczyło. 3 plusem jest ogólnie wykonanie, klawa wygląda na solidną. 4 plus, taki, może dla niektórych minus dla niektórych plus, ale jest numpad.Mi czasami się przydaje.
jeszcze

15.7.2020

Witam, chciałbym polecić klawiaturę tym którzy nie są zdecydowani, na plus zaliczam bardzo dobre równe w każdym miejscu podświetlenie, 8 przycisków jest mechanicznych to te pomarańczowe wystarczy je lekko dotknąć aby była reakcja to oznacza bardzo szybką reakcję w grach sam byłem mile zaskoczony. Jedyny minus jaki może być to nietypowe litery czasem trzeba spojrzeć 2 razy aby się upewnić, ale to tylko na początku potem się do tego przywyka na plus również wielkość klawiszy jest bardzo dobra nie są za małe na moje duże dłonie.

25.1.2022

W tej cenie nic lepszego nie dostaniecie. Klawiaturka spełnia swoje zadanie, wykonanie jest dosyć dobre. Mechaniczno - optyczne, kluczowe przyciski qwerasdf spisują się bardzo dobrze i co ważne, nie psują się tak jak to bywa w budżetowych mechanikach. Reszta przycisków to membrana, używa się ich raczej do pisania więc są ok, bo ciche. Podświetlanie średnio - dobre. Ogólnie polecam.

4.6.2020

Jak wskazuje moja nazwa gram w mnóstwo gier i nagrywam dużo filmów i ta klawiatura jak na tą cenę sprawdza się w obu propozycjach bardzo przyjemna tylko wszystkie klawisze główne do gier są bardzo głośne i nocą nie radzę grać wszystkim w takiej cenie na początek polecam.

13.1.2020

Ogólnie nie ma tragedii, ale klawisze "qwerasdf" przez to, że są "mechaniczne", są strasznie czułe... mam poczucie, jakbym wkładała je w masło, a nie klikała klawisze klawiatury. Idzie się do tego przyzwyczaić, ale czasami w czasie grania to uprzykrza życie

11.11.2020

Klawiatura jest świetna oprócz podświetlenia ma zaletę taką że jeżeli nie dołączymy plastikowej podstawki to zajmie miej miejsca . Jeżeli ktoś szuka fajnej małej solidnie wykonanej klawiatury za rozsądne pieniądze to polecam

17.9.2019

Klawisze mechaniczne to istna bajka, działają błyskawicznie oraz nie wymagają męczącego nacisku. Co innego mogę powiedzieć o reszcie klawiszy, męczą palce strasznie, po paru godzinach jest to bardzo odczuwalne.

24.2.2019

Ogólnie dobra. Niestety tylko kilka klawiszy mechanicznych optycznych, reszta membranowe. Gra się dobrze, w pisaniu do czułości trzeba się przyzwyczaić. Jak na tą cenę to polecam

23.3.2022

W tej cenie można wybrac np klawiaturę KRUX, która moim zdaniem jest lepiej wykonana i wszystkie klawisze są mechaniczne. Na plus podświetlenie ładnie wygląda.

4.6.2021

z klawiatury kotzystam krutko ale wiem ze w dlugej pszyszlosci nie bede zmienial polecam zakupic ale jedyny - to ze nie jest rgb ale bez tego tez da sie zyc

6.9.2018

Super klawiatura solidnie wykonana jak na tak niską cenę pierwszy raz tanie nie oznacza gorszę i co najważniejsze super świeci polecam

26.12.2021

Klawiatura wygląda super jednak minusem jest to ze jest głośna a najbardziej spacja podczas klikania słychać sprężyny

14.10.2018

Klawiatura działa bardzo dobrze, jedynie spacja i przyciski "q w e r a s d f" chodzą trochę za głośno.

10.1.2019

Klawiatura spełnia swoje zadanie prawidłowo. Syn w grach jest z niej zadowolony, ogólnie polecam.

15.8.2020

Klawiatura super.Jedyna wada,to to,że klawisze czerwone do grania,są głośne podczas pisania.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności