logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Abcros Zdrowa Bezprzewodowa Pionowa Myszka. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Abcros Zdrowa Bezprzewodowa Pionowa Myszka.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Abcros Zdrowa Bezprzewodowa Pionowa Myszka liczba opinii klientów wynosi 130, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 126, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.8.2021

Minusy:Problemem jest wybudzanie myszki - w celu oszczędzania baterii wyłącza się po kilku minutach bez jej używania, ale wybudzić można ją tylko poprzez naciśnięcie któregoś przycisku, a nie samym poruszeniem, przez co można kliknąć na coś nieumyślnie.Plusy:Myszka działa poprawnie, w cenie do ok 50PLN jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Sensor nie jest bardzo czuły, ale działa bez przeskakiwania na wielu powierzchniach.

3.3.2020

Dobrze trzyma się w ręce, bardzo przyjemna w dotyku. Niweluje ból nadgarstka, jeśli ktoś spędza przy komputerze dużo godzin (ogromna zaleta!). Wadą jest skrzypiący scroll, ale być może jest to wada jedynie mojego egzemplarzu. W każdym razie jeśli nie oczekuje się od niej cudów, a przeznacza do zwykłego, codziennego użytkowania - jest okey.

28.3.2019

trochę trwa przyzwyczajenie, po przyzwyczajeniu za to korzystanie ze zwykłej myszy staje się...dziwnie niewygodne. Co wcale nie znaczy, że korzystanie z wertykalnej jest niezwykle wygodne, gdyż mniejsze ruchy do tej pory załatwiane nadgarstkiem wymaga ruchu przedramienia. Tym samym istotnie pozytywnie wpływa na stan nadgarstka.

27.8.2021

Otrzymałem produkt z urwanym kabelkiem w środku. Luty wewnątrz wykonano lipnie. Jednak po naprawieniu jest ok. Jakoś używania jak najbardziej na plus - za tą cenę. Jedyne do czego można się doczepić to świecąca sie dioda dla szpanu, którą wyłącza tylko ręczny wyłącznik - który się zapomina wyłączyć. Pewnie da się wylutować.

25.1.2021

Fajna, aczkolwiek to juz drugi egzemplarz w ciągu niecałego roku. W pierwszym szybko zepsuła/zaczęła przeskakiwać rolka przy scrollowaniu (przez to pasek pionowy np. na stronie internetowej wariuje), "obraz" przeskakuje to góra to dół...

3.9.2019

W miarę wygodna, ale szału nie ma. Przy przenoszeniu ręki na klawiaturę i spowrotem trzeba podnieść rękę co utrudnia pracę jak trzeba często wykonywać ten ruch.

17.12.2021

czasami nie łapie przy pracy. Trzeba się przyzwyczaić. Przy szybkim tempie pracy jeszcze sie u mnie nie sprawdza. ale jest obok i jak tylko mogę to korztystam

3.2.2021

Super produkt. Pomaga rozwiązać problemy bolącego nadgarstka i łokcia. Jeżeli nie zepsuje się w ciągu 3 miesięcy, to kupię jeszcze 4 sztuki dla księgowych.

2.3.2021

Jakość wykonania przyzwoita, na tworzywie jak w większości myszek pozostają plamy po palcach,dla osoby o drobnych dłoniach trochę gabarytowo za duża,

11.4.2022

Dość lekka, jednak dokładność sensora oraz to co najważniejsze tzn fajnie leży w łoni. Na plus uchwyt na odbiornik USB wbudowany w podstawę myszki.

15.5.2020

Świetnie wykonana, leży w dłoni, ale trzeba się przyzwyczaić do nowego stylu pracy. I ciągle ją potrącałem bo stoi jak maszt antenowy na biurku ;)

3.12.2020

Myszka naprawdę super. Nie jest to pierwsza mysz pionowa którą uzywam i muszę powiedzieć że jest bardzo dobrej jakości, reaktywna. Polecam!

11.5.2021

Rewelacja! W porównaniu ze zwykłą myszką to nie ma nawet o czym mówić, zajęło mi 1 dzień przyzwyczajenie się, teraz nie chcę nigdy wracać!

5.8.2021

Kształt myszki i samo użytkowanie super. Ale warto było kupić droższy i lepszy jakościowo produkt. Przyciski "klikają" podwójnie czasem.

15.10.2020

Trzeba się przyzwyczaić, ale ogólnie jest ok. Myszka wyższa niż standardowe przez co często ląduje przypadkowo zaczepiona na podłodze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności