logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Xiaomi Zestaw klawiatura + myszka bezprzewodowa MIIIW Biały. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Xiaomi Zestaw klawiatura + myszka bezprzewodowa MIIIW Biały.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Xiaomi Zestaw klawiatura + myszka bezprzewodowa MIIIW Biały liczba opinii klientów wynosi 26, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 2.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.9.2018

Nie jestem wielkim fanem "laptopowych" przelacznikow ale zarowno klawiatura jak i mysz spelniaja swoje zadanie, nie mam zadnych zastrzezen ani do klawiatury ani myszy.Dobry zasieg, wszystko smiga bez opoznien, dobra kompatybilnosc dziala zarowno na Windowsie 10 a takze na Linuxie bez potrzeby instalacji dodatkowych sterownikow. (Debian, Raspbian, Kodi - testowane na Raspberry Pi 3b+)Polecam, udany zakup.

30.12.2021

Pięć gwiazdek za stosunek jakości do ceny :-) może być mały problem z niekontaktującymi bateriami, trzeba coś podłożyć, no i przełącznik PC/MAC ustawić jak trzeba. Fajnie wygląda (biała) z tymi chińskimi krzakami i dobrze się trzyma biurka dzięki gumkom. Myszka płaska, pewnie lepsza dla mniejszych dłoni.

6.11.2020

Bardzo fajny zestaw, wszystko działa od razu po podłączeniu. Klawiatura jest dostosowana do PC i MACa (ustawienie za pomocą jednego klawisza). Fajnie że myszka i klawiatura potrzebują tylko jednego portu USB. Dla mnie klawisze mogłyby być bardziej płaskie ale może to kwestia przyzwyczajenia.

24.5.2022

Dla mnie klawiatura prawie idealna, ale brak prawego option w wersji Mac był nie do przeskoczenia. Założyłem w miejscu command ALT z zestawu Windows i za pomocą Karabiner na MacOS mapowałem ten command na option. Uwielbiam ten sprzęt.

5.9.2020

Dobra jakość wykonania, duży przyjemny skok klawisza. Myszka niestety nie działa na wszystkich powierzchniach, wymaga podkładki. Zestaw na Windows 10 zadziałał od razu, zero problemów, bardzo wygodny zestaw do pracy przy komputerze.

14.8.2021

klawiatura świetna, jak w dawnych czasach. Do pisania trzeba się trochę przestawić ale to normalne.

2.10.2020

Wszystko działa po podłączeniu. Myszka nie potrzebuje dodatkowej podkładki.

4.11.2020

Wow, super materiał wykonania, świetnie działa. Oby tak dalej.

26.1.2016

Jak na razie wszystko działa prawidłowo

7.9.2015

poręczna, mała, dobra jakość wykonania,

31.5.2021

Wszystko działa jak należy

1.11.2019

Lux Klawka i mycha

10.11.2020

Klawiatura super

5.12.2017

bdb cena / jakość

8.4.2021

zgodne z opisem

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności