logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Anwen Zestaw Odżywek Do Włosów Średnioporowatych 3X100Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Anwen Zestaw Odżywek Do Włosów Średnioporowatych 3X100Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Anwen Zestaw Odżywek Do Włosów Średnioporowatych 3X100Ml liczba opinii klientów wynosi 178, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 86, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 92, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.2.2021

Jak dla mnie najlepsze odżywki dla początkujących w świadomej pielęgnacji włosów. Bardzo łatwe w użyciu, nie trzeba długo trzymać ich na włosach, a różnica odkąd ich używam jest diametralna. Wraz z innymi produktami, np. odpowiednim serum na końcówki, można w końcu mieć fajne, zdrowe włosy bez wydawania milionów u fryzjerów. Dodatkowo zestaw jest na tyle tani i mały, że można zaobserwować, która odżywka najbardziej nadaje się dla naszych włosów. Polecam.

20.9.2020

Super dla początkujących włosomaniaczek - na początku tej przygody łatwo się pogubić, kosmetyki anwen prowadzą za rękę i wprowadzają w świat świadomej pielęgnacji włosów. Używam tych odżywek od miesiąca zgodnie z zaleceniami producenta i stan moich włosów znacząco się poprawił. Do tego wszystkie pięknie pachną.

5.11.2020

Jestem bardzo zadowolona z odżywek Anwen. Włosy świetnie się rozczesują, łatwo je ułożyć. Oprócz tego nie obciążają moich włosów i są bardzo miękkie w dotyku. Warto zwrócić uwagę na ilość stosowania odżywki. Zauważyłam, że przy większej dawce moje włosy są obciążone.

7.2.2022

Jestem zadowolona z kompletu - dobry pomysł dla osoby początkującej z pielęgnacją włosów. Tubki nie są duże, w ilości wystarczającej do wypróbowania w różnych kombinacjach, aby zobaczyć jak się zachowują włosy. Zapachy są delikatne i nie drażnią.

30.4.2020

Opakowania są bardzo ładne. Włosy wydają mi się być w lepszej kondycji, jednak nie są zbyt mocno nawilżone. Używam odzywek krótko, więc efekty może będą jeszcze lepsze lub może powinnam zdecydować się na odzywki do włosów wysokoporowatych.

15.2.2022

Pierwsze odżywki, które wyraźnie poprawiły stan puszacych się, niesfornych włosów. Polecam stosować w metodzie OMO (najpierw odżywkę proteinową przed myciem, a po myciu emolientową). Wygładzają i nabłyszczają włosy, nie obciążając ich

7.3.2022

Na początek super opcja, aby wypróbować czy odżywki będą dobre do swoich włosów. Mi się sprawdziły i teraz mogę brać większe opakowania. Marka Anwen jest naprawdę fajna, polecam :)

6.12.2020

Najlepsze odżywki jakie kiedykolwiek miałam. Włosy gładkie, lśniące, jak po kosmetyku za 200 zł. Od kiedy Anwen weszła na rynek, nie wyobrażam sobie życia bez tych odżywek.

31.5.2021

Super zestaw, moje włosy uwielbiają odżywki Anven, a zestaw pozwala na użycie emolientów, protein, humektantów w zależności od tego co włosy aktualnie potrzebują.

30.3.2021

Rewelacyjny stosunek cena jakość. Piękne zapachy i opakowania, włosy wyglądają świetnie ale trzeba te odżywki potrzymać chwilę na głowie, nie spłukiwać od razu.

7.1.2021

ANWEN to jedne z lepszych odżywek na rynku, piękne zapachy, polska firma, opakowania z recyklingu, dopasowane do porowatości, swoje już mam, kupiłam na prezent!

2.12.2020

Bardzo dobre odżywki. Mam włosy kręcone i po dłuższym okresie stosowania widzę, że moje włosy są bardziej odżywione i miękkie. Póki co zostają ze mną na dłużej.

11.5.2021

Zapach jest przyjemny i nie drażni. Odżywka wydaje się działać na moje kręcone włosy. Zamówiłam cały zestaw żeby przetestować, która odżywka będzie najlepsza

18.6.2020

Genialne odżywki, moje włosy już po pierwszym użyciu odżyły, a po kilku kolejnych wracają do normalności. Na pewno zagoszczą u mnie na stałe :)

1.12.2021

Anwen jednen z najlepszych producentów kosmetyków do włosów i to w dobrej cenie za super jakość, treściwość produktów i super skład

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności