logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Kativa do włosów po zabiegu keratynowego prostowania szampon 250ml + odżywka 250ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Kativa do włosów po zabiegu keratynowego prostowania szampon 250ml + odżywka 250ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Kativa do włosów po zabiegu keratynowego prostowania szampon 250ml + odżywka 250ml liczba opinii klientów wynosi 209, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 166, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 43, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.2.2020

Widzę dużo komentarzy odnośnie nieprzyjemnego zapachu tego produktu , dlatego wyjaśniam wszystkim, że nawet jak pójdziecie robić do salonu fryzjerskiego to ten zapach jest , a nawet gorszy , chociaż myślę, że też to będzie zależeć od produktów jaki używa dany salon. Przy tym zabiegu w salonie dostaje się maskę na twarz. Robiąc taki zabieg kiedyś w salonie dusił mnie z tą maską sto razy bardziej niż ten produkt . Dodam, że kolor włosów również w salonie się rozjaśniał. A -płaciłam 400 zł. I jeśli miałabym znaleźć plus robienia w salonie, to to, że było zrobiony dokładniej :D i to tyle. Ale to w jaki sposób sama sobie jestem w stanie zrobić z zestawem Kativa wystarcza mi na tyle,że nie używam prostownicy w ogóle.
jeszcze

5.11.2019

Produkty poleciła mi fryzjerka przy keratynowym prostowaniu włosów. Delikatnie pachną i nie obciążają włosów. Bardzo wydajne i łatwe do zastosowania, także w podróży. Świetny produkt - w porównaniu z wcześniej stosowanym. Bardzo poręczne opakowanie.

17.1.2019

Po umyciu szamponem i nałożeniu odżywki włosy są miękkie i lekkie, dobrze się rozczesują, a dotego są łatwiejsze w układaniu.Czyli koniec z niesfornymi końcówkami. Polecam tą linnię

17.7.2020

Zarówno szampon jak i odżywka jest bardzo dobry. Super produkt nie tylko po keratynowym prostowaniu, ale także dla osób którym puszą się włosy.

18.3.2021

Polecam. Nie myślałam że w takiej cenie kupię tak dobre produkty. Po użyciu włosy są gładkie i nie obciążone jak po innych odżywkach.

25.11.2020

Szampon jest ok ale wypróbowałam inny po keratynowym prostowaniu włosów i przynosi lepsze efekty niż ten. Budżetowe rozwiązanie.

4.5.2020

Produkty godne polecenia.Włosy są lśniące,łatwiej się rozczesują,nie puszą.Dużym plusem odżywki jest to,że nie trzeba spłukiwać.

13.10.2020

Faktycznie odżywka mogłaby mieć lepszy zapach ale kosmetyki pozostawiają włosy gładkie i lśniąca a to najważniejsze dlatego 5.

8.9.2020

Świetne produkty, jedne z najlepszych kosmetyków do włosów bo keratynowym prostowaniu włosów, również w świetnej cenie :)

21.10.2020

Bardzo dobry zestaw utrzymujący włosy w ryzach po keratynowym prostowaniu i przedłużający działanie zabiegu

25.3.2021

Niezbyt wydajny, zawiera niekorzystne dla prostowania substancje, za to cena jest ok i myje włosy.

18.11.2019

szampon zawiera SLS, który po keratynowym zabiegu nie powinien znaleźć się w składzie produktu.

18.11.2020

Idealne po keratynowym prostowaniu, pomagają włosom, przywrócić ich naturalny miękki wygląd

26.9.2020

Poręczne opakowanie, ładny zapach.Szampon jest super, odżywka nie spełniła moich oczekiwań

6.11.2019

Naprawdę świetnie przedłuża utrzymanie efektu po keratynowym prostowaniu włosów. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności