logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Arduino Płyta mikrokontrolera UNO 65139. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Arduino Płyta mikrokontrolera UNO 65139.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Arduino Płyta mikrokontrolera UNO 65139 liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.11.2014

Prawdziwa rewolucja. Tysiące projektów opartych na tej niepozornej platformie to dowód na sukces idei, która przyświecała jej powstaniu. Uproszczony język programowania pozwala złapać elektroniczno-programistyczno-konstruktorskiego bakcyla. Ogromna ilość gotowych, niedrogich modułów, przepotężna społeczność i jeszcze większa ilość programów/projektów w sieci.

5.6.2017

Genialne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????

24.7.2016

Zacząłem zabawę z arduino , naprawdę jest pełne możliwości , już zrobiłem stację meteo , z barometrem termometrem i higrometrem , POLECAM

22.12.2015

Płytka mikrokontrolera Arduino Uno to genialne urządzenie dające nieograniczone możliwości

20.2.2022

Super ale cena max 10zl w Chinach a tutaj zarobek 50-70%?

25.8.2021

Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności